Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
aslında kanalının netflix olması biraz insanı umutlandırıyor ama pekde fazla bir beklentim yok :) mesela bloodline gibi bişey olsa asla bırakmazdım diziyi muhteşem olurdu ama bu seferde benle birlikte izleyecek kimse bulamazdım :) değil okeye dört kişi pişti oynayacak ikinci kişi bile bulamazdım:)
Bence güzel bir iş olacak içime öyle doğuyor :D

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Merakla beklediğim dizi. Kesin izlicem.Marvel karakterlerini pek sevmem ama bu karakterin özelliği kör olması ve gerçekliğe daha yakın olacağindan [HASHTAG]#Arrow[/HASHTAG] gibi büyük seveceğimi tahmin ediyorum :X

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Merakla beklediğim dizi. Kesin izlicem.Marvel karakterlerini pek sevmem ama bu karakterin özelliği kör olması ve gerçekliğe daha yakın olacağindan [HASHTAG]#Arrow[/HASHTAG] gibi büyük seveceğimi tahmin ediyorum :X
@Harunnn60 a demiştim okeye dördüncü kişi bulursunuz demiştim :)) bu işe @Çiğdem- çok sevinecek bu tarz dizileri kimseye satamıyordu :)))

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
the flash veya arrow benzeri bişeyse haber ver konuyu terkedeyim :))
Bwnce 2 dizide de @xemrexxx dolduruşuna geliyorsun :X ergen dizisi dedi dedi doldurdu :F [HASHTAG]#gotham[/HASHTAG] da çizgi roman mesela [HASHTAG]#arrow[/HASHTAG] da [HASHTAG]#flash[/HASHTAG] da 3 dizi de şuan çizgi romanların en kaliteli halleri. Oyunculukları beğenmesen bile senaryo olarak alt yapıları var, izlettiriyor da:)

Bu diziye de heycanla bekliyorum, umarım marvelgillerden bi dizi izlerim :X Shiled beni sarmamişti nedense:T: flashı arrow'u kötüyen xemrexxx kendisi de bunu izliyor :F

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,600
Puanı
1,061
Bwnce 2 dizide de @xemrexxx dolduruşuna geliyorsun :X ergen dizisi dedi dedi doldurdu :F [HASHTAG]#gotham[/HASHTAG] da çizgi roman mesela [HASHTAG]#arrow[/HASHTAG] da [HASHTAG]#flash[/HASHTAG] da 3 dizi de şuan çizgi romanların en kaliteli halleri. Oyunculukları beğenmesen bile senaryo olarak alt yapıları var, izlettiriyor da:)

Bu diziye de heycanla bekliyorum, umarım marvelgillerden bi dizi izlerim :X Shiled beni sarmamişti nedense:T: flashı arrow'u kötüyen xemrexxx kendisi de bunu izliyor :F
netflix dizisi bu soyunarak reyting alma ihtiyaçları yok totoş.ss

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,600
Puanı
1,061
Neflix dizisi izlemediğin için nasıl da bişeyden habirin yok :F ayrıca kim soyunuyor diye bi soru sormıcam sen göreceğini zamanında görmüşsündür :A
marco poloyu izledim bir tek onda da çok soyunmadılar bir got değildi :F

@Çiğdem- türününü o dizileri izleme nedeni ian,joseph vb. @destere türününkü nina dobrev :))

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
1x1. Bölüm

muhteşemdi harikaydı gerçekten aldığı puanları sonuna kadar hakeden bir yapım mutlaka herkes izlesin..

klasik süpermen hikayesi , zamanında geçirdiği trafik kazasıyla kör olan büyüyüp serpilince, geceleri kötüleri dövüp iyilere yardım ve yataklık eden matt murdock un gündüzleri ortağı foggy nelson ile avukatlık yaparak yine mağdurlara yardım ve yataklık ettiği (yataklık ettiği karen page bir harikaydı hakkını yememek lazım :) ) bir konuya sahip , yalan yok ergenik dizilerden değil... bu konuda @Forumdash a katılıyorum :)?
ama klasik bilindik hikaye bol bol dövüş sahneli iyilerin kötüleri yamultttuğu her bölüm yeni yeni kötülerin döv beni döv beni rahatlıyım diye inim inim inlediği dizilerden :) adanalı dizisini hatırllattı bir ara? orda da maraz alimiydi kalas alimiydi öyle bir tip vardı karanlık sokaklarda beklerdiki bir kötü gelsinde bir bahane bulup dövsün :)
ilk ve son kez izlediğim bölüme puanım = 6 :) diziyi sevenleriyle başbaşa bırakıp tyrant ı izlemeye gidiyorum :))
@Forumdash @Çiğdem- @xemrexxx @Harunnn60 @vadikızı @cevaa @OzaN @kaan955 @cookies

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
1x1. Bölüm

muhteşemdi harikaydı gerçekten aldığı puanları sonuna kadar hakeden bir yapım mutlaka herkes izlesin..

klasik süpermen hikayesi , zamanında geçirdiği trafik kazasıyla kör olan büyüyüp serpilince, geceleri kötüleri dövüp iyilere yardım ve yataklık eden matt murdock un gündüzleri ortağı foggy nelson ile avukatlık yaparak yine mağdurlara yardım ve yataklık ettiği (yataklık ettiği karen page bir harikaydı hakkını yememek lazım :) ) bir konuya sahip , yalan yok ergenik dizilerden değil... bu konuda @Forumdash a katılıyorum :)?
ama klasik bilindik hikaye bol bol dövüş sahneli iyilerin kötüleri yamultttuğu her bölüm yeni yeni kötülerin döv beni döv beni rahatlıyım diye inim inim inlediği dizilerden :) adanalı dizisini hatırllattı bir ara? orda da maraz alimiydi kalas alimiydi öyle bir tip vardı karanlık sokaklarda beklerdiki bir kötü gelsinde bir bahane bulup dövsün :)
ilk ve son kez izlediğim bölüme puanım = 6 :) diziyi sevenleriyle başbaşa bırakıp tyrant ı izlemeye gidiyorum :))
@Forumdash @Çiğdem- @xemrexxx @Harunnn60 @vadikızı @cevaa @OzaN @kaan955 @cookies
Övdün mü? Sövdün mü? anlamadım :X az önce baktım ilk bölüm düşmüş bende yarın yada pazar izlerim, gömdüğün(puan) kadar var mı :X

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
1x1. Bölüm

Tmm senn beğenmediysen dizi güzeldir o zman :F :F

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,735
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
1x1

Çok yoğun oluşuma rağmen dün gece Vikings ve Oz saatimden fedakarlık edip 9.7 puanı sonrası izleyim dedim. Aslında biliyordum sevmeyeceğimi de ya gerçekten farklı bir şeyler varsa diye düşündüm...

Olan 50 küsür dakikama oldu. Hiçbir numarası olmayan tırt bir yapım. Zaten Batman ve Iron Man dışındaki süper kahramanlık filmlerinden bir şey beklemek hata herhalde. (Iron Man de Robert Downey Jr'un oyunculuk başarısından dolayı iyi, yoksa o da tırt)

Dizide sevecek en ufak bir şey bulamadım. Oyunculuklar kötü değil aslında ama süper kahramanlık filmlerinin, dizilerinin yapaylık kokan havası burada da hakim.

IMDb puanı 9.5'e düşmüş ama hakkı 8'den fazlası değil. Bana kalsa 3-4 falan da yani Arrow, Flash ile falan karşılaştırarak söylüyorum. Sanmıyorum ama eğer 9 puanın üstünde kalmayı başarırsa tekrar bir dönüp bakarım ben mi yanılıyorum diye...

3/10

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Övdün mü? Sövdün mü? anlamadım :X az önce baktım ilk bölüm düşmüş bende yarın yada pazar izlerim, gömdüğün(puan) kadar var mı :X
Tmm senn beğenmediysen dizi güzeldir o zman :F :F
ya benim anlayamadığım bir olay var spoiler dışında kalan kısımda diziyi bayağı övmüştüm spoiler içindeki yazıyıda dizinin ilk bölümünü izledikten sonra okumanız lazımdı :) ilk bölümü izlemeden spoiler ı niye açıyorsunuz ki ? :)
birde @Çiğdem- bana demişti milleti diziden soğutuyorsun yorumunla o yüzden spoiler dışında diziyi bayağı bir övdüm millet diziden soğumasın diye :) bilsem konuyu boylu boyunca okuyacaksınız hiç spoiler içinde yorum yapma zahmetine katlanmazdım :)

@Forumdash bu dizi ergenik dizilerden değil kaliteli bir dizi benzerlerine göre ama konu benlik değil ben süper kahraman lı dizileri ve türevlerini hiç bir zaman izlemeyi başaramadım onun için diziyi seyretmem mümkün olmayacak karen page e rağmen :)