'Darbe Girişimi ve Sonrasında' En Çok Hangi Haber Kanalı İzlendi?

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Yiğitt yeni bir haber konusu açtı

'Darbe Girişimi ve Sonrasında' En Çok Hangi Haber Kanalı İzlendi?

cnnturk.jpg

15 Temmuz'da yaşanan ve başarısızlıkla sonuçlanan darbe girişimi ve ardından yaşananlarda en çok izlenen haber kanalı hangisi oldu?​

FETÖ terör örgütünün yapmaya çalıştığı ve başarısızlıkla sonuçlanan darbe girişimi izleyiciyi haber kanallarına yönlendirdi. Süreç boyunca 7/24 haber yayını yapan haber kanallarından en çok izleneni belli oldu. Bu olaylarda ve ardından yaşanan gelişmelerde en çok Doğan Medya Grubu'na ait olan CNN Türk izlendi. CNN Türk'ün ardından ikincilikte ise Turkuaz Medya Grubu'na ait olan A Haber izlendi.​

A Haber'i üçüncü sırada Habertürk, dördüncü sırada NTV, beşinci sırada Halk TV, altıncı sırada TRT Haber takip etti.​
Orijinal formatta oku

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Atv ile ortak yyında olmas ahber alırdı. Ahaber en çok atvde izlenedi daha kolydı haberleri izlemek:F CNN'i de tebrik ederim timeface'i hamlesi gazetecilik olayıdır. Burdan bile en çok izlenmeyi hak ediyordu:X CNN İnternational utansın:X

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,503
Puanı
1,061
Cnn Türkü biz bile izledik son zamanlarda tarafsız haber yapıyorlar. İnşallah hiç bozmadan devam ederler

Atv Haber de Atv ile ortak yayın olmasa 1.sırada kendine yer bulurdu. Her gittiğim yerde Atv izleniyordu. Özellikle kahveler

Halk Tv olayinı çözemedim :D

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,622
Puanı
1,061
Halk TV ambargo yüzünden reyting sistemine giremiyor. Yoksa CNN ve NTV'den sonra en çok izlenen haber kanalı.

Felon

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,122
Puanı
560
darbe zamanı bir tek cnn türk cesurca yayın yaptı ki zaten daha sonra atv 2.5 hafta kesintisiz 24 saat haber yaptı orası biraz abartılıydı liderliği o alır diye düşündüm ama cnn kaptırmamış :)

Frank Slade

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,355
Puanı
535
Halk Tv diğer kanalların aksine daha farklı konulara değinmişti.Çok izlemem ama bu Akın Öztürk'le ilgili yapılan açıklamayı tartışan tek kanaldı.O zamanlar denk gelmiştim.

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Helal olsun Doğan Medya'ma ve CNN Türk'e. Mutlu oldum birinci olmalarına, hak ediyorlardı. NTV'nin de bu kadar geride kalmasına şaşırdım.