Danla Bilic

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
O kızı bende sevmiyorum ama bu kız tam senlik Çiko. :D Her kıza saydırıyor. Sevdireceğim bu kızı sana. :A
Hhaha geçenlerde ilk defa bir youtubere mesaj attım youtubeden oda teşekkür etm iş şu aralar takip ediyorum diğerlerinde n ççok farklılar : A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Kimi takip ediyorsun. :D
hhaha yemeğim nasıl geldi var paket isteyip onu değerlendiriyorlar tek baktığım youtuber bunlar :A :A :A

Ly2kR0.jpg

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Ne çabuk izledin bee. :A

Ay ay ne güzelde yorum yazarmış yeni gelinler gibi böyle çıtı pıtı. :bhr::F
hahahah öylemi görüntü vermişim :A adamlara eleştiri yapılıyor onlarda sevinmiş oldu yorumumla onlarada bir pozitif enerji yolladım ayoll yeni videolarında daha pozitif çıkmıslar zaten :A :A :A

berkann

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,728
Puanı
1,060
İlk videolarında mizah yapıyordu. Videolar devam ettikçe makyaj arttı, mizah azaldı. Ben de yavaş yavaş uzaklaşsam da videolarını izlemeye devam ettim. Ancak bugünkü videosuyla lan ben nasıl olur da böyle birini izlerim dedirtti.

Geçenlerde severek takip ettiğim Tepkikolik kanalında Danla Bilic tepkisi yayınlandı. Bir kişi Danla'yı eleştirmişti. Danla'nın buna boş kalacağını sanmıyordum ama o eleştirilere zekadan yoksun katıksız hakaret içeren bir tepki vermesini beklememiştim.

Neymiş efendim yüzüne bakamadım cildin kötüydü, cilt bakımı yaparsan bana eleştiri yapabilirsinmiş. Çok kötü, çok aşağılayıcı; fazla şekilci bir söz.

Neyse ki bu boş şahıstan da soğudum sonunda. Ayrıca yarattığı kitle rezil bir kitle. Zaten g*tü yerden iki metre havada olan kızların g*tünü bulutlara değdirmesine sebep oldu.

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Bende şimdi izledim sonra tam yazacaktım Berkan'ın yorumunu gördüm. :A

Hiç beğenmedim bu videosunu valla. O kızın yaptığı eleştiriler normaldi yani kanal zaten tepkikolikmiş herkes farklı fikirlerde cevap veriyor neyse Danla ilkokul seviyesinde cevaplar verdi kıza. Suratına bakamamış filan. :A
Ayıp etti.

Ama okumak ile yazmak ile ilgili kurduğu cümleler zekiceydi. Orayı beğendim. :A @sokak sanati

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Bende şimdi izledim sonra tam yazacaktım Berkan'ın yorumunu gördüm. :A

Hiç beğenmedim bu videosunu valla. O kızın yaptığı eleştiriler normaldi yani kanal zaten tepkikolikmiş herkes farklı fikirlerde cevap veriyor neyse Danla ilkokul seviyesinde cevaplar verdi kıza. Suratına bakamamış filan. :A
Ayıp etti.

Ama okumak ile yazmak ile ilgili kurduğu cümleler zekiceydi. Orayı beğendim. :A @sokak sanati

Twitter yıkılıyor sabahtan beri teen kızlar Danlayla ülkeyi yıkacaklar sanırım.:F

Tepkiyi bende izledim. İyi şeyler söylendi genel olarak birde Gözde sanırım o biraz laf etti oda garip bi tip zaten.:X Danla saçmalamış hemde ağır.

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Twitter yıkılıyor sabahtan beri teen kızlar Danlayla ülkeyi yıkacaklar sanırım.:F

Tepkiyüzden bende izledim. İyi şeyler söylendi genel olarak birde Gözde sanırım o biraz laf etti oda garip bi tip zaten.:X Danla saçmalamış hemde ağır.
Orada zeki ince bir ayar verecekti o Gözde'ye.
Ben o videonun sonunu izlemiştim gitti baktım Gözde arkadaş olabiliriz kahve içeriz filan demiş. Danla zeki hafif laf sokup sonra bence de iki sinsi anlaşırız filan diyecekti. :A

Ben geçen hafta bu ego konusunda ironi yapıyor zannediyordum ama bu haftada aynı tutumunu sürdürdü. :F

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059

Tepkiyi bende izledim. İyi şeyler söylendi genel olarak birde Gözde sanırım o biraz laf etti oda garip bi tip zaten.:X Danla saçmalamış hemde ağır.
Orada zeki ince bir ayar verecekti o Gözde'ye.
Ben o videonun sonunu izlemiştim gitti baktım Gözde arkadaş olabiliriz kahve içeriz filan demiş. Danla zeki hafif laf sokup sonra bence de iki sinsi anlaşırız filan diyecekti. :A

Ben geçen hafta bu ego konusunda ironi yapıyor zannediyordum ama bu haftada aynı tutumunu sürdürdü. :F
son videoyu bende izledim danla herzamanki performansıyla cevap vermiş ve en ufak bir kusur bulamadım danlada :) kıza çamur atmak için başka sebepler bulun :)