Danla Bilic

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Son videosunu izledim ama haftaya gelmez bence ya :A Şu an Aleyna kızımızın burnu pek bi havadadır. Uyanıp elini yüzünü yıkamadan izlenmelere bakıyodur :A

Evet 10m olur o video. :A

İzleyemedim son 2 videosunu :A Gelecek mi yani :F

Şey dedi benim gibi burnu havada biri ile video çekmek istiyorum dedi. Aleyna ile konuştum ne zaman istersen bebeğim demiş. Kesin ayarlıcam peşini bırakmam falan dedi. Büyük kapışma olur:A

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
Şey dedi benim gibi burnu havada biri ile video çekmek istiyorum dedi. Aleyna ile konuştum ne zaman istersen bebeğim demiş. Kesin ayarlıcam peşini bırakmam falan dedi. Büyük kapışma olur:A
Halil'in videosuna da çıkmıştı Aleyna. :A Yavaş yavaş yutup alemine dalıyor kızımız :A Herhalde kendini sevdirme peşinde dünya starı olma yolunda ilk adımı Youtube'da atıyor :F

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061

Şok gelişmeler yaşanmış.:eek: Sinan ayrılmış Arda'nın ekipten Danla bunun pis konuşmalarını ifşa etmiş. Sinan'da dava açmış. Olaylar olaylar.:F @Çiğdem- bu kizada kem gözün değdi.s.s @Harunnn60

https://www.instagram.com/binaysinan/?hl=tr

Sinan buymuş:A
Oha :D Tam olarak ne mesajlar atmış ve kime atmış? orayı anlayamadım :D

Hİçte yakışıklı filan değil. Basmış filtreleri birde elbise giyim tarzı iyi olunca kızlar üşüşmüş hemen. :A

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Oha :D Tam olarak ne mesajlar atmış ve kime atmış? orayı anlayamadım :D

Hİçte yakışıklı filan değil. Basmış filtreleri birde elbise giyim tarzı iyi olunca kızlar üşüşmüş hemen. :A

Bence boydan ve tarzdan kurtarıyor. Yüz yok çocukta.:A
Bunun özel esasları ifşa olmuştu 15-20 gün önce. Bi kız ile gece aynı odada kalmazsak buluşmak seninle falan demiş Danla'da bunları paylaşmış çocuk ayrılınca karalama yani amaç. Tabi sebep bu değil ama Sinan böyle biri demeye çalışmış.:A

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Bence boydan ve tarzdan kurtarıyor. Yüz yok çocukta.:A
Bunun özel esasları ifşa olmuştu 15-20 gün önce. Bi kız ile gece aynı odada kalmazsak buluşmak seninle falan demiş Danla'da bunları paylaşmış çocuk ayrılınca karalama yani amaç. Tabi sebep bu değil ama Sinan böyle biri demeye çalışmış.:A
Biz daha iyiyiz emin ol. :A Şekilli filtreler kıyafetler bize verilse uçarız. :A

Danla silmiş sanırım. :F

@sokak sanati tamam şimdi izledim ayrıntılı açıklamaları. Kesinlikle 2 kişini arasında geçen normal dyaloglar. Danla resmen çamur at izin kalsın mantığ yapmışlar. Sinan yasal süreç başlatmış bu arada. :A

Son düzenleme:

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Biz daha iyiyiz emin ol. :A Şekilli filtreler kıyafetler bize verilse uçarız. :A

Danla silmiş sanırım. :F

@sokak sanati tamam şimdi izledim ayrıntılı açıklamaları. Kesinlikle 2 kişini arasında geçen normal dyaloglar. Danla resmen çamur at izin kalsın mantığ yapmışlar. Sinan yasal süreç başlatmış bu arada. :A

Arda bi şey demiş mi diye baktım o bi şey yazmamış. Danla ile problem oldu bence.:D

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,027
Puanı
1,060
Aleyna beklerken gelen konuğa bak.s.s
Zaten izlenmeleri de gitdikçe düşmeye başladı. :( Mesela bu video daha 300k olmadı, genelde daha fazla oluyordu çünkü ilk başlarda yani video paylaşılınca 18.00 sonrası dalıyordu herkes. :D
Önceki videosu da 1,7M da kalmış.

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Aleyna beklerken gelen konuğa bak.s.s
Zaten izlenmeleri de gitdikçe düşmeye başladı. :( Mesela bu video daha 300k olmadı, genelde daha fazla oluyordu çünkü ilk başlarda yani video paylaşılınca 18.00 sonrası dalıyordu herkes. :D
Önceki videosu da 1,7M da kalmış.
Şu diğer kız saç kesimini beğenmedim ya. İnsta'da çok filtre kullanıyor takipten çıkacam bu kız baydı beni.:astonished::tearsofjoy:

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Şu diğer kız saç kesimini beğenmedim ya. İnsta'da çok filtre kullanıyor takipten çıkacam bu kız baydı beni.:astonished::tearsofjoy:
Kız kendi kendini bitirecek.:F
hhaa aa bu ecünnüyü manyak adamlardan biri vardı beyaz tvde ona sormuşlar youtubede karşıma çıktı :A :A :A HOKKABAZ BU :F :F :F
JloBYj.png

DdNqRl.png

ERaMpq.png

vp17RD.png

Q7rGlG.png

dGyE0Q.png

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı