'Dabbe 5: Zehr-i Cin' TV'de İlk Kez Kanal D'de!

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
dabbe-zehri-cin-sinema%20(3).jpg

2014 yapımı 'Dabbe 5: Zehr-i Cin' filmi tv'de ilk kez Kanal D'de ekrana geliyor!

Yapımcılığını, senaristliğini ve yönetmenliğini Hasan Karacadağ'ın yaptığı filmin kadrosunda Ümit Bülent Dinçer, Nil Günal Çakıroğlu, Murat Seviş, Sultan Köroğlu Kılıç ve Ömer Duran yer alıyor.

'Dabbe 5: Zehr-i Cin' tv'de ilk kez cuma 00.00'da Kanal D'de!

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,352
Puanı
1,061
Amcamla izlemistik, tirsmamistim dersem yalan olur :A

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Avatarın düşüncelerimin somut bir aynası resmen. :A Bir çok üyeye kolaylık sağlar avatarın. :A Düşünceli bir süper modsun. :A
Sen benim avatarıma niye taktın la, ne demek istiyorsun açıkça söyle. :A Ne güzel kız işte. :bhr:

Kanal D Asterix dışında iyi film son dönemde veremiyor çünkü onun dışında hep türk filmleri veriyorlar :A
Yazın ne filmler yayınladık, sen çok beğenmiştin. Döndün hemen. :eek:

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Kanal D Asterix dışında iyi film son dönemde veremiyor çünkü onun dışında hep türk filmleri veriyorlar :A
Olmamış almaya çok meraklısın. :A Türk filmi koyuyorsun bari Yeşilçam koy. :A TV sektörünü bilmeyen adamlar var kanalın başında. :A

Sen benim avatarıma niye taktın la, ne demek istiyorsun açıkça söyle. :A Ne güzel kız işte. :bhr:

O gülüş bir çok duygunun yerine geçebilir. :A Sinsi/kötü kadın gülüşünü çok iyi örnekliyor. :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Olmamış almaya çok meraklısın. :A Türk filmi koyuyorsun bari Yeşilçam koy. :A TV sektörünü bilmeyen adamlar var kanalın başında. :A

Hahaha Aaa işte yine yabancı filmler olsaydı :A Bu yeni türk filmlerine gıcık oluyorum :A

Kanal 7 Dün akşam Avanak Apti yayınlamıştı onu izledim :A :A :A

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061

O gülüş bir çok duygunun yerine geçebilir. :A Sinsi/kötü kadın gülüşünü çok iyi örnekliyor. :A
Sen ondan mı bana laf sokup duruyon? :A

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Film konusunda aynı kafadayız. :A Yiğit'i ciddiye alma, Kanal D'nin %10'luk hissesini satın almış, laf söyletmiyor verilen rezil kararlara. :A

Evet, ondan laf sokuyorum. :A
Kanal D Türkiye'nin en iyi kanalı, Türk halkı kendine güvenmiyor Kanal D'ye güveniyor. Sevgilisinden daha çok D'yi seviyor, doğal yani. :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Film konusunda aynı kafadayız. :A Yiğit'i ciddiye alma, Kanal D'nin %10'luk hissesini satın almış, laf söyletmiyor verilen rezil kararlara. :A

Evet, ondan laf sokuyorum. :A
Eskiden bir sürü yeşilçam kanalları biliyordum ama şuan bildiğim yok . Yeşilçam filmleri veren kanallar biliyorsan söyleyi ver cnm yada bulunca :A

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
Eskiden bir sürü yeşilçam kanalları biliyordum ama şuan bildiğim yok . Yeşilçam filmleri veren kanallar biliyorsan söyleyi ver cnm yada bulunca :A
Yeşilçam veren kanalları bilmiyorum ama vermeyen kanalları biliyorum, en birincisi Kanal D. :A :A :A @Yiğitt
Kanal D Türkiye'nin en iyi kanalı, Türk halkı kendine güvenmiyor Kanal D'ye güveniyor. Sevgilisinden daha çok D'yi seviyor, doğal yani. :A
Yani sevgilini, Kanal D ile aldatıyorsun. :eek: Ahlak yoksunu sahtekar bir adamsın. :A

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Yeşilçam veren kanalları bilmiyorum ama vermeyen kanalları biliyorum, en birincisi Kanal D. :A :A :A @Yiğitt

Yani sevgilini, Kanal D ile aldatıyorsun. :eek: Ahlak yoksunu sahtekar bir adamsın. :A
Kanal D'nin her yapımı Yeşilçam tadında, madem beğenmiyorsunuz gidin Star'ı izleyin. Haftada en az 2 kere Yeşilçam veriyor, bugün ve diğer 3 gün daha Recep İvedik de veriyor. Haberiniz olsun. :A @Çiğdem-

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Kanal D'nin her yapımı Yeşilçam tadında, madem beğenmiyorsunuz gidin Star'ı izleyin. Haftada en az 2 kere Yeşilçam veriyor, bugün ve diğer 3 gün daha Recep İvedik de veriyor. Haberiniz olsun. :A @Çiğdem-

Düşüncelerim :A :A :A