Dünyanın En Güzel Kadınları Arasındaki Tek Türk

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,193
Puanı
1,061
Yalan yahu Gani Müjde'den çalmış. :X

Şunun neresi güzel ya :D

Scarlet Johansson'ın 1.olması gerekirdi :D

Tamama güzelde abartılmış sanki. :D

bence meryemin aşırı bir güzelliği yok ama çoooook tatlı ve sempatik :))

Geçen yılda 5. mi olmuş :eek: 2 yıl üst üste dünya listesine gire bilmesi büyük başarı.tebrikler :)

Beklenen sonuç.kadının çok saf bir güzelliği var.bu güzelliği yabancılar bile farketmiş.hemde oylama öyle az kişi arasında yapılmamış.4 milyon.
ne denir fark_ı meryem:oley:

Emre kardeşim sende olmasan nece olur halimiz.iyiki varsın meryem ve efsane ve reyting rekortmeni dizi my haberlerini bekliyoruz.

Dünya starı bir kadın resmen.tebrikler Meryem.:D

Biraz zor oldu ama işi yakında bitecek.Forumun en başlıca kurallarını uymamazlıktan yargıya çıkacak.:Fha ha ha.:A

Bir Tuba Büyüküstün değil ama yinede çok güzel.
Bir türk kızı dünyada yabancı basının oylamasında 6'ıncı sırada gelmiş gururlanacağınıza eleştiriyosunuz,ben Meryem uzerli'yi tebrik ediyorum.

Meryem 1.olmalıydı. :bhr:

Güzel değil bence. :)

Meryem Üzerli güzel ve bakımlı kadın birinci olsa bile şaşırmam.

O kim, senin yan kurum falan mı? :A

Ay her neyse kim secmisse göz doktoruna görünsün iste :A yok ben tekrar kontrol ettim gol gecerli ofsayt yok :F

bu sene de fahriye evcen 9. olmuş kendisini pek sevmedğim için konusunu açmayayım dedin buradan devam etsin:A yanlız @Bully ne demiş kız görüyon mu @Çiğdem- :eek:

buğra-kayıpşehir-eros u görüp duygulandım :( Yiğit melunu askerde halinden memnundur diye düşünüyorum:A furkiş yine furkişliğini yapmış.ss

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Hürremken çok güzel kadındı. Sonra sarıya boyadı falan yapmacık oldu. Eskiden gülerken yüzünde sempatiklik oluyordu şimdi sadece ses çıkıyor. Mimikler kaybolmuş. Estetikten sanırım.:)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
bu sene de fahriye evcen 9. olmuş kendisini pek sevmedğim için konusunu açmayayım dedin buradan devam etsin:A yanlız @Bully ne demiş kız görüyon mu @Çiğdem- :eek:

buğra-kayıpşehir-eros u görüp duygulandım :( Yiğit melunu askerde halinden memnundur diye düşünüyorum:A furkiş yine furkişliğini yapmış.ss
tövbe bismillah bu @Bully mu :eek: insan geçmişindne kaçamıyor işte @mrt-06 :A

@Bully demişki Meryem 1.olmalıydı. :bhr:

Son düzenleme:

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
bully un mesajı o bee ona şaşırıyorum :A

Hee şöyle özüne dön.:A Gülerken artık ck rahatsız edici ses çıkıyor kadından. İlk zamanlar böyle değildi parayı bulunca değişti.:A Beyaz Show'a ilk geldiği zamanı izle birde sonrasını. Dediğim ortaya çıkıyor zaten.:F

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
i,sdfl,sdflsüdlvvğsd ğsöd ğsöd ,sdöşsdöfş,sdöfşisödfşisödfşiösdşfösdşö şisdöş

Yıl 2013müş ama neyse yine de gülelim. a.sid.asi,çi,açsiçwğçğüöğö şiö şi öçzxöv

i,sdfl,sdflsüdlvvğsd ğsöd ğsöd ,sdöşsdöfş,sdöfşisödfşisödfşiösdşfösdşö şisdöş

Yıl 2013müş ama neyse yine de gülelim. a.sid.asi,çi,açsiçwğçğüöğö şiö şi öçzxöv
Niye harika attın ulan. :F :F @xemrexxx

Son düzenleme:

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060

tövbe bismillah bu @Bully mu :eek: insan geçmişindne kaçamıyor işte @mrt-06 :A

@Bully demişki Meryem 1.olmalıydı. :bhr:
Troll mesaj o tabii ki, Emre'nin konularından gına gelmiştir de öyle yazmışımdır ben hiçbir zaman Meryemci olmadım Çiğdem algılara kapılma cadıcım :A

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,193
Puanı
1,061
Troll mesaj o tabii ki, Emre'nin konularından gına gelmiştir de öyle yazmışımdır ben hiçbir zaman Meryemci olmadım Çiğdem algılara kapılma cadıcım :A
söz konusu ben ve algı yaratmaksa işin bitmiştir :A hele ki çiğdem çikinellasını kandırmak çok kolay @destere nin topik olduğu algısına bile inandırdım onu neticede:A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
söz konusu ben ve algı yaratmaksa işin bitmiştir :A hele ki çiğdem çikinellasını kandırmak çok kolay @destere nin topik olduğu algısına bile inandırdım onu neticede:A
dünyanın en güzel kadını beroştur ve bunun aksi yöndeki konu başlıklarına yorum yapmama kararı aldım :)