Dünyanın En Güzel Kadınları Arasındaki Tek Türk

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,474
Puanı
1,061
dogru konus gelip gelip sacma sapan karsilastirmalar yapma bana
ay neyse ben gidip berene kibirli,küstah diyen haberi açayım seninle tartışılmıyor kendi mesajında kendini çürütüyon biraz da @Yiğitt le deneyeceğim şansımı hiçbiriniz bir taas ya da dream olamıyorsunuz:::T

sirf bu emre yuzunde meryemden nefret ettim yani o duruma getiriyor anlamiyorum amaci ne
senin doğan böyle zaten ben bişi demesem bile tubanın elinden biaf ödülünü aldı diye nefret edecektin:A

FurkanTB

Favori Üye
Reaksiyon puanı
345
Puanı
185
ay neyse ben gidip berene kibirli,küstah diyen haberi açayım seninle tartışılmıyor kendi mesajında kendini çürütüyon biraz da @Yiğitt le deneyeceğim şansımı hiçbiriniz bir taas ya da dream olamıyorsunuz:::T

senin doğan böyle zaten ben bişi demesem bile tubanın elinden biaf ödülünü aldı diye nefret edecektin:A
tubanin elinden niye alsin tuba gidip almazsa helali hos olsun meryeme ben onunla ilgili bisi yazmadim sen bizi baskalrinin fanlariyla karistiryorsun

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
@eskici bu da varan iki :A dünyanın en güzel kadınları listesinde 2013 te 5. 2014 te 6. sırada:D

2015te @Bully ler beroşu 21. @FurkanTB ler tubişi 30. anca yapabildi :A

neyse @Yiğitt @Aserat @denizz19 @yatutarsa @cookies melunlarına da hatırlatayım gelmişken :A
Ben böyle seylere itibar etmem :A bu listeyi hazirlayanlar bence bir göz doktoruna görünmeli :A
Benim için dunyanın en çirkin kadınları arasında ilk 5e oynar
Vurdu gol oldu be helal olsun aga :A

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,474
Puanı
1,061
Ben böyle seylere itibar etmem :A bu listeyi hazirlayanlar bence bir göz doktoruna görünmeli :A

Vurdu gol oldu be helal olsun aga :A
birileri hazırlamamış halk seçmiş okusana haberi :A ayrıca o gol değil ofsayf bilmiyorsan sana @Çiğdem- anlatsın ronaldonun memeleri takip edicem diye öğrenmiş baka baka ofsaytı :A

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
birileri hazırlamamış halk seçmiş okusana haberi :A ayrıca o gol değil ofsayf bilmiyorsan sana @Çiğdem- anlatsın ronaldonun memeleri takip edicem diye öğrenmiş baka baka ofsaytı :A
Ay her neyse kim secmisse göz doktoruna görünsün iste :A yok ben tekrar kontrol ettim gol gecerli ofsayt yok :F

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061

Bence @FurkanTB ile güzel anlaşıyorsunuz, yorumlarınızı okumak çok zevkli. :A Modunuzu düşürmeyin, renk katıyorsunuz. :D

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059