Klasik Coupling - Dizi Yorumları

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,726
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
İngiliz komedisi denilince akla ilk gelen dizilerden biri olan Couling, 2000-2004 yılları arasında yayınlandı ve yayınlandığı dönemin en çok konuşulan dizilerinden biri olmayı başardı.

Steven Moffat imzalı BBC dizisi her sezonu 6 ile 9 bölüm arasındaki toplam dört sezondan oluşmakta.

Diziyle ilgili olarak yorumları bu başlıktan yapabilirsiniz...

Coupling-Cast-coupling-uk-3940264-681-364.jpg

cevaa

Emekli
Reaksiyon puanı
4,419
Puanı
911
Coupling 1x1

İlk bölüm için fena değildi. Dizi kadın erkek ilişkilerini anlatıyor. Ben özellikle Steve karakterini sevdim, bayaa yerde güldürdü :D

cevaa

Emekli
Reaksiyon puanı
4,419
Puanı
911
Coupling 1x2

Yine çok komik bi bölümdü :D Steve reyiz bayaa güldürüyor ya :D

cevaa

Emekli
Reaksiyon puanı
4,419
Puanı
911
Coupling 1x3

Dizi süper ya :D Steve ve Jeff sesli güldürdüler yine :D Yalnız Steve efsanelerimden biri olma yolunda ilerliyor, adam komedi ya :D

cevaa

Emekli
Reaksiyon puanı
4,419
Puanı
911
Coupling 1x6 (Sezon Finali)

Güzel bir sezon finali oldu. Patrick güldürdü bu bölüm :D Steve reyiz 2 bölümdür geri planda ama bu bölümde de sesli güldürdü yine :D

1 günlük aranın ardından Cumartesi günü 2.sezona başlıcam inşallah :D

cevaa

Emekli
Reaksiyon puanı
4,419
Puanı
911
Coupling 2x1

Çok iyi bir sezon başlangıcı oldu :D Jeff sesli güldürdü bu bölüm :D Adam kendi kendine eziyet ediyor ya :D

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,726
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Coupling 1x1

Diziyi seveceğimden neredeyse emindim daha önce de söylediğim gibi ama ilk bölümden bu kadarını beklemiyordum. Gerçekten iyi başladı. Şimdiden efsane komedi dizilerim arasına gireceğini görebiliyorum. :D

Yalnız ben bu diziyi çabuk harcamam sezonlar arasında birkaç ay ara veririm mutlaka. Böyle bir dizi kısa zamanda harcanmamalı. :):) @cevaa

8/10

Game Of Thrones 3. Sezon 6. ve 7. Bölüm.

Biraz kasmaya başladı beni dizi.Sonunu zor getireceğim galiba.
Dizi çok boş konuşmalar ile ve olaylar ile geçiyormuş gibi geliyor bana.3. sezon biraz kastı beni.

Lennister ile Tyrell'lar birleşiyor iyidein iyiye.Çok güçlü bir birleşim ama büyük sıkıntılarda olacak gibi.
Çok hızlı gidiyorsun ondandır. Biz üç yılda izledik sen üç haftada. :D

cevaa

Emekli
Reaksiyon puanı
4,419
Puanı
911
Coupling 1x1

Diziyi seveceğimden neredeyse emindim daha önce de söylediğim gibi ama ilk bölümden bu kadarını beklemiyordum. Gerçekten iyi başladı. Şimdiden efsane komedi dizilerim arasına gireceğini görebiliyorum. :D

Yalnız ben bu diziyi çabuk harcamam sezonlar arasında birkaç ay ara veririm mutlaka. Böyle bir dizi kısa zamanda harcanmamalı. :):) @cevaa

8/10

Açıkcası ilk 3 bölüm benim için efsane oldu Steve reyiz sayesinde ama ondan sonra Steve biraz geri planda kaldı gibi, inşallah ilerleyen bölümlerde Steve üstünden gider dizi :D Yalnız Patrick ve Jeff'de süper karakterler :D Ya bende ara vererek izlerdim ama sınavlar yüzünden diğerlerine ara verdim bunu bitireyim dedim :D

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Coupling 1x1

8/10

Muhtemelen ondandır.:(Nisan başına kadar 3 bölümü yayayım o zaman.Yeni sezona kesin yetişeceğim.
Birde çok spoi yedim izlemeden.Neredeyse olayların tamamını biliyormuşum.:T:

cevaa

Emekli
Reaksiyon puanı
4,419
Puanı
911
Coupling 2x9

2.sezonuda bitirdim. Dizi Steve'in geri planda kalmasıyla düşüşe geçti bence, hala iyi durumda ama ilk 3 bölümün tadı yok şuanda.

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,726
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,726
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Coupling 1x2

Bu bölüm de çok güzeldi. Tüm karakterler komik. Sadece Jeff bazen gereksiz konuşuyor gibi ama alışırım belki ona da zamanla. :D En çok güldüren Steve, en çok sevdiğim karakter Sarah şu an. :D

8/10

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,726
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Bugünkü konusu olmayan menüdekiler:

Coupling 1x4

Yine iyi bölümdü, bol bol güldürdü. Tüm karakterler çok iyi. :D

Yalnız p.rno film muhabbetini çok uzattılar.

IMDb'de 9.0 puanla dizinin en iyi bölümüymüş ama bence ilk üç bölüme göre saydığım sebepten dolayı biraz daha gerideydi. Yine de puanım:

8/10

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

Veep 2x1

Uzun bir aradan sonra, artık üçüncü sezonun başlamasına kısa süre kala ikinci sezona başlayabildim nihayet. :)

Fakat bölümün ilk yarısı çok sıkıcı geldi. Zaten dili de ağır sayılabilecek bir dizi olduğu için zorlandım ama ikinci yarısında dizinin temposuna alışmaya başladım ve güldürmeyi başardı bazı yerlerde. :D

6/10

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,726
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Coupling 1x5

Bölümün başı diğer bölümlere göre düşük tempodaydı ama sonları süperdi. :D

Kızın öyle anladığını tahmin ettim aslında ama o açıdan izlemek harikaydı. :D

8/10

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,726
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Coupling 1x6 (Sezon Finali)

Sezona dair genel değerlendirmeyi şurada yaptım bölüme ayrı yorum yok. :):)

https://fav10.net/forum/threads/son-bitirdiğiniz-yabancı-dizi-sezonu-ve-yorumu.213625/page-2

8/10

---------------------------------------------

Veep 2x4

Sezonun şu ana kadarki en iyi bölümüydü herhalde. :D Dizi öyle bir dizi ki sıkıcı gibi gidiyor gözükürken bir espri bir anda sesli güldürebiliyor. :D

Fıkrasına gülünmeyen Selina olayı süperdi. :D

Julia Louis-Dreyfus, Tony Hale ikiniz de harikasınız. :):)

7/10