''Colony'' Dizisi Ne Zaman Başlayacak?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
''Colony'' Dizisi Ne Zaman Başlayacak?

colony_castkeyart1-600x263-150x150.jpg

USA Network kanalının yeni dizisi Colony'nin yayın tarihi belli oldu!

Josh Holloway’in eski FBI ajanı Will Bowman’ı, Sarah Wayne Callies’in de eşi Katie’yi canlandıracağı Colony’nin ilk sezonu 10 bölümden oluşacak. Dizi yakın bir gelecekte geçecek olan uzaylı saldırısında işgal edilmiş Los Angeles'ta hayatta kalan bir ailenin mücadelesini merkezine alıyor.

Lost’un yanı sıra Bates Motel'de de imzası bulunan Carlton Cuse'un elinden çıkacak dizi; 14 Ocak’ta ekrana gelecek.
Bu konuyu orijinal haber formatında görüntüle

Castei

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,699
Puanı
185
Yayınlanacağı kanal sıkıntılı gibi bakalım ilk sezonu izlemeyi düşünüyorum :)

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
İMDb'de senaristin Lost'un yanı sıra Bates Motel'i de yazdığını gördüm, ikiside sevdiğim diziler olduğu için senarist ve Josh Holloway hatrına ilk bölümü izleyeceğim.

Diziyi bekliyorum ama beklentim orta seviyede diyeyim.

Abi konusunu açmıştım bunun. :( @sürgünüm
Fragman konusunu açtığını biliyorum, yayın tarihini açmışmıydın?

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
İMDb'de senaristin Lost'un yanı sıra Bates Motel'i de yazdığını gördüm, ikiside sevdiğim diziler olduğu için senarist ve Josh Holloway hatrına ilk bölümü izleyeceğim.

Diziyi bekliyorum ama beklentim orta seviyede diyeyim.

Fragman konusunu açtığını biliyorum, yayın tarihini açmışmıydın?
Valla açmıştım ama silinmiş açtığım konular sanırım hani bir ara sana demiştim ya 30 konu gitti diye işte buda gidenlerden oldu sanırım. :D
@OzaN hatta o tarihte çok dizi başlıyor demişti. :D

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Valla açmıştım ama silinmiş açtığım konular sanırım hani bir ara sana demiştim ya 30 konu gitti diye işte buda gidenlerden oldu sanırım. :D
@OzaN hatta o tarihte çok dizi başlıyor demişti. :D
Konular falan silinmedi, sayaç arızalıydı sadece. Sayı olarak gözükmüyor ama açtığımız tüm konular duruyor yani. :)

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Konuyu onaylamadın mı? Tarih 13.08 gözüküyor ama USA Network 26 Ağustos'ta açıklamış Twitter'dan rastgele araştırma sonucu buldum. :)
Yok onaylandı @OzaN ve @vadikızı da yorum yapmıştı hatta. Ama şimdi neden konu gözükmedi anlamadım. Ama benim konum gözükmüyorsa bu konunun kalmasında bir sıkıntı yok bence. ;)

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Ya kalsın sıkıntı yok. :D Hatta diziyi izlemene çok sevindim .Acaba izler mi diye düşünüyordum. :D
Konu açılmışsa sileriz sıkıntı yok. Post kasmaya gerek yok.

Beklentim orta seviyede. Ancak az önce dediğim gibi İMDb'de senaristin Lost ve Bates Motel'i yazdığını görünce olumlu bakmaya başladım.

Baştan beri çekincem konusu, soğuk bakma sebebim de bu.

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Konu açılmışsa sileriz sıkıntı yok. Post kasmaya gerek yok.

Beklentim orta seviyede. Ancak az önce dediğim gibi İMDb'de senaristin Lost ve Bates Motel'i yazdığını görünce olumlu bakmaya başladım.

Baştan beri çekincem konusu, soğuk bakma sebebim de bu.
Fragmanı izledin mi bilmiyorum ama konusu tamda uzaylılar olmayacak bence biraz daha ciddi dizi olacak sanırım. Sende ciddi dizileri daha çok seviyorsun. :D

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Fragmanı izledin mi bilmiyorum ama konusu tamda uzaylılar olmayacak bence biraz daha ciddi dizi olacak sanırım. Sende ciddi dizileri daha çok seviyorsun. :D
Resurrection dizisinden sonra nefret ettim vallahi. Temkinlikli olmakta fayda var. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...