Collateral Beauty'nin Afiş ve Fragmanı Yayınlandı!

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
sürgünüm yeni bir haber konusu açtı

Collateral Beauty'nin Afiş ve Fragmanı Yayınlandı!

Crwc0tCWAAABpJb.jpg

Daha önce The Pursuit of Happyness ve Seven Pounds gibi drama filmleriyle göz dolduran Will Smith'in başrolünde olduğu Collateral Beauty'nin afiş ve fragmanı yayınlandı!

Filmde Smith'e dev bir oyuncu kadrosu eşlik ediyor; Edward Norton, Kate Winslet, Keira Knightley, Helen Mirren, Michael Pena ve Naomie Harris gibi önemli isimler filmin oyuncu kadrosunda yer alıyor.

New York'ta çalışan başarılı bir reklamcının yaşadığı trajediyi derinlemesine anlatan yapımın yönetmenliğini David Frankel yaparken senaryosu ise Allan Loeb tarafından yazıldı.

Film, Türkiye'de 23 Aralık 2016'da vizyona girecek.

Afiş:

Orijinal formatta oku

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Sanırım yıldızlar kaması oyuncu kadrosundan dolayı böyle bir afiş tasarımı yapılmış. Pek Oscar'lık bir film gibi gelmedi bana.

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Her yerde tanıtımını görüyorum açana forumda konusu açılmadı mı diye aradım ve buldum. Fragman yıkılıyor. Umarım bu kadro ve bu fragmanın verdiği beklentiyi karşılar.:D Spotlight'ın yönetmeni çekiyormuş zaten. Kesin Oscarda.:Z

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,731
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Her yerde tanıtımını görüyorum açana forumda konusu açılmadı mı diye aradım ve buldum. Fragman yıkılıyor. Umarım bu kadro ve bu fragmanın verdiği beklentiyi karşılar.:D Spotlight'ın yönetmeni çekiyormuş zaten. Kesin Oscarda.:Z
Spotlight'ın yönetmeni çekmiyor Oscar yarışında olması beklenmiyor büyük sürpriz olmazsa. :D

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Yaa bir fragman bu kadar mı anlam dolu olur. Filmin fragmanını her gördüğümde donup kalıyorum. Howard çok derinden etkileyecek beni belli oldu.:(

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Oscarıda alacak bu yıl geçen yıl Emmy aldı kadın uçup gidiyor elhamdülillah.:Z
ruth wilson bu yıl film çekmediği için ortam kalitesizlere kaldı tabiki alırmı alır birde zenci kontenjanında nasıl olsa boş yer çok alırsa şaşırmam :) ama hakederekmi alacak ? asla :)