Selam dünyalı,

Sence de artık üye olarak devam etmenin zamanı gelmedi mi? Üstelik şimdi Fav10'a üye olmak aşırı kolay. Ücretsiz olduğunu söylemeye bile gerek yok zaten?

Eğer Facebook'un varsa buraya tıkla anında giriş yap.

Eğer Facebook'un yoksa şuraya tıkla ve 1 dakikada işlemi tamamlayıver.

Olur mu? İnan, pişman olmayacaksın.

Coen Kardeşlerden Western Dizisi: ''The Ballad of Buster Scruggs''

Bu konu 'Yabancı Dizi Haberleri' forumundadır ve sürgünüm tarafından 11 Ocak 2017 başlatılmıştır.

1. sürgünüm

sürgünüm Süper Moderatör
    Süper Mod.

sürgünüm yeni bir haber konusu açtı

Coen Kardeşlerden Western Dizisi: ''The Ballad of Buster Scruggs''

Sinemanın yetenekli kardeşleri Joel ve Ethan Coen, 'The Ballad of Buster Scruggs' adlı western antoliji serisi için hazırlıklara başladı.

Senaryoyu yazan Coen kardeşler, dizinin yönetmenliğini ve yapımcılığını da üstlenecekler. Böylece kariyerlerinde ilk kez bir dizi yazmış ve yönetmiş olacaklar. Dizi, iç içe geçmiş altı hikaye içeriyor. Üç ya da altı bölüm olarak planlanan 'mini dizi'nin, aslında başta bir film için tasarlandığı ancak hikaye bir filmle anlatılamayacak kadar kapsamlı bulunup diziye dönüştürüldüğü öğrenildi.

Ne dersiniz, True Grit ve No Country For Old Men filmleriyle western'de başarılı olduklarını kanıtlayan yönetmenlerin yaptığı bir dizi ses getirmeyi başarabilecek mi?

Orijinal formatta oku

Şunlar da ilginizi çekebilir:

• Beğendim Beğendim x 2
  2. sürgünüm

sürgünüm Süper Moderatör
    Süper Mod.

• Beğendim Beğendim x 3
  3. Tolstoyevski

Tolstoyevski Favori Üye
    Favori Üye

İlk başta Westworld gibi hayal kırıklığı çıkma ihtimali olacağı için heyecanlanmadım, anladım ki dizi piyasasında ne kadar usta isim olursa olsun çok büyük beklentiye girmek hayal kırıklığına yol açabiliyor.

Ancak mini dizi olması işleri değiştirir. Mini diziler, sinema filmlerine en yakın türdür. Reyting kaygısı için gereksiz kasıntılar, uzatmalar yapmazlar, çoğu zaman dizi tadında biter? O yüzden büyük beklentilerle olmasa  bile merakla bekliyorum. İhtiyarlara Yer Yok filmini izleyeli yıllar oldu, yaşattığı gerilim hissi hâlâ aklımda.  Onun kalitesinde bir şey çıkarsa tadı damağında kalır. :)

• Beğendim Beğendim x 1
  4. OzaN

OzaN Admin
    Başkan

Potansiyeli yüksek bir iş kesinlikle, cast haberlerini beklemek gerek. :)

• Beğendim Beğendim x 1
  5. MEnes

MEnes Emekli
    Emekli

Bekleyelim tabi, Coen kardeşler bir dizi çekecekse ve bu sinemadan vazgeçilip mini diziye çevrilmiş bir işse o iş izlenir. En azından şans verilir. :) İyi çıkma ihtimalini göz ardı etmiyorum ve az çok heyecanlandım diyebilirim. :)

• Beğendim Beğendim x 1
  6. sürgünüm

sürgünüm Süper Moderatör
    Süper Mod.

Başrolde Javier Bardem ve Billy Bob Thornton gibi sayko karakteri canlandırabilecek biri olsun başka da bir şey istemem. :)

7. cookies

cookies Favori Üye
    Favori Üye

8. turkuazz

turkuazz Editör
    Editör

Bildiğim kadarıyla koboy tarzı oluyor:)

• Beğendim Beğendim x 1
  9. cookies

cookies Favori Üye
    Favori Üye

En sevmedigim :eek:

10. Danger UA!

Danger UA! Favori Üye
    Favori Üye

Hiç heyecanlanmadım. Bu adamları çok abartı buluyorum. Son filmleri Hail, Caesar! da berbattı.

Sayfayı Paylaş