Cingöz Recai'nin Fragmanı Yayınlandı!

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,187
Puanı
1,061
Bu güzellik başka kimde var? :love1:
bu güzel sözlerin için bizden bir adet çatal bıçak takımı aman parlak takımı kazandın :A zencileri @Çiğdem- le @vadikızı na gönderebilirsin:A
DLUErcjXUAA03gY.jpg

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
Sahne başına 3 tane oyuncu düşüyor filmde be :A

Fragman ok güzel ama bazı yerler sanki kamera arkası gibi ya.

kenan 40 ından sonra meme yapmış :eek: @Forumdash @gizem ak @Dosi @Yiğitt @mrt-06 @Asert @xBUGRAx

boran rus kızlarıyla samimiyeti ilerletiyor gibi filmde @Çiğdem- mort:A

meryoşum fevkaledenin fevkinde yine :bhr:

o saçlar ne ayoll cadı gibi :A :A :A

Haluk Bilginerle Algı Eke'yi aynı karede görünce kendimden geçtim. :D

All-stars kadrosu gibi kadro, film gibi de filme benziyor. Keşke İtalya'da olmasaydım sinemada izleyebilirdim, 8 Kasım'da Türkiye'ye geliyorum ama o zamana kadar da vizyonda kalmaz herhalde :(

Süper bir fragman bayıldımm :Z Kenan süper görünüyor süper role çok güzel bürünmüş çok beğendim çokk:Z @xemrexxx meryemimiz çok güzell yine çokk oda rolüne çok yakışmış çokk:Z

Oyuncu kadrosu, senaristler, yönetmen... Film her anlamda zirve resmen, yılın filmi geliyor.

Fragmanı izleyince kendimden geçtim resmen. Kenan İmirzalıoğlu, Haluk Bilginer, Musa Uzunlar, Serkan Keskin, Algı Eke ve niceleri. Say say bitmiyor, hepsi aynı filmde... Büyük bir merakla bekliyorum, çıktığı ilk gün izlemeyi düşünüyorum.

Filmin kadrosuna bak cl'yi kazanan takımın şampiyonlar ligi kadrosu gibi olmuş.

Bu güzellik başka kimde var? :love1:
2. fragman:

Frank Slade

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,355
Puanı
535
Türk Sinemasına farklı bir soluk getireceği kesin.Oyuncu kadrosu çok sağlam olmasına rağmen öyle Düğün Dernek,Recep İvedik ayarında bir gişe sonucunu çok hayali buluyorum :) Bana göre filmin tanıtımı çok iyi yapılmadı.Eminim internetle çok fazla haşır neşir olmayan kitlenin hiç haberi bile olmadan vizyondan kalkabilir film.Yinede bu kadroyu 90 dakika boyunca birbirine de baktırsan iyi bir gişe tutturur diye tahmin ediyorum :D Senaryo,replikler,konunun nasıl işlendiği,oyunculuklar,çekimler,yer ve mekan seçimleri,karakterlerin oturup oturmadığı vb. şeyleri filmi izledikten sonra yorumlayabiliriz.Hayal kırıklığı da olabilir,fragmanlara pek aldanmamak gerek.Fakat genel anlamda Türk Sinemasında bu tarz filmler pek çekilmiyor ve iyi bir hava getireceğini düşünüyorum.Büyük ihtimalde güzel bir film olmuştur diye tahmin ediyorum.

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Türk Sinemasına farklı bir soluk getireceği kesin.Oyuncu kadrosu çok sağlam olmasına rağmen öyle Düğün Dernek,Recep İvedik ayarında bir gişe sonucunu çok hayali buluyorum :) Bana göre filmin tanıtımı çok iyi yapılmadı.Eminim internetle çok fazla haşır neşir olmayan kitlenin hiç haberi bile olmadan vizyondan kalkabilir film.Yinede bu kadroyu 90 dakika boyunca birbirine de baktırsan iyi bir gişe tutturur diye tahmin ediyorum :D Senaryo,replikler,konunun nasıl işlendiği,oyunculuklar,çekimler,yer ve mekan seçimleri,karakterlerin oturup oturmadığı vb. şeyleri filmi izledikten sonra yorumlayabiliriz.Hayal kırıklığı da olabilir,fragmanlara pek aldanmamak gerek.Fakat genel anlamda Türk Sinemasında bu tarz filmler pek çekilmiyor ve iyi bir hava getireceğini düşünüyorum.Büyük ihtimalde güzel bir film olmuştur diye tahmin ediyorum.

Diğer şehirlerde durum ne bilmiyorum ama İstanbul’da her yer filmin afişleriyle dolu. Ayrıca televizyonlarda da tanıtımları dönüyor. Yani reklamı iyi yapıldı bence.

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,849
Puanı