''Cingöz Recai'' Filminden İlk Kareler Yayınlandı!

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Yiğitt yeni bir haber konusu açtı

''Cingöz Recai'' Filminden İlk Kareler Yayınlandı!

DmDduc7Likuq9gPcuOy_Xw.jpg

Merakla beklenen ''Cingöz Recai'' filminden ilk kareler yayınlandı!

Yapımcılığını Limon Film - Hayri Aslan'ın yaptığı, yönetmenliğini Onur Ünlü'nün üstlendiği, senaryosunu Kerem Deren ve Pınar Bulut'un kaleme aldığı, kadrosunda Kenan İmirzalıoğlu, Meryem Uzerli, Haluk Bilginer, Musa Uzunlar, Meriç Aral, Serkan Keskin, Cem Cücenoğlu, Hakan Boyav, Kenan Ece gibi isimlerin yer aldığı filmin çekimleri başladı.

İşte filmden ilk kareler:

,R1nrBpOwdEiKEZR0XixFmg.jpg

,tLIve4f6VkWzEhu6v-emRw.jpg

,sn7EwISuNUGCpCgcmmBtvw.jpg

,_8lvlkKsuU2OaRHw-6iWPQ.jpg

,URrHZQe6O0mY3eQ-p75rIg.jpg

,iGiGsKrw8kOu6q2XhuVXDw.jpg

Orijinal formatta oku

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,356
Puanı
1,061
Kadro acayip iyi. Bir de Onur Ünlü çekmiş. Pınar Bulut yazmış. Her taraftan türklerin çıkarabileceği en yüksek seviyyeli kadro olabilir. Türk Film Milli Takımı.

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,608
Puanı
860
Abi siz manyak mısınız ya? Böyle bir kadro olabilir mi? Son dönem sinema tarihinin yıldızlar karması gibi bir şey olmuş.

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Bu kadroyu kim diziye çekebilir. :D

Ben de şaşırdım zaten, kadro efsane, yönetmen efsane, senaristler desen Ezel demek yeterli sanırım. :D

Ama film olması iyi olmuş, duruma göre efsane bir film olarak kalması, diziyi uzattıkça uzatmalarından daha iyidir. Yine de efsane kadro olması efsane film olacağı anlamına gelmez, özellikle böyle efsane kadrolu filmler büyük beklentilerle izlenilir ve beklentiyi karşılamaz genelde. Umarım bu onlardan olmaz. :)

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,583
Puanı
1,061
Gülizar'ın başrolü olsun Meryem. :A
Gülizar doğu avrupa kökenliyse neden olmasin:F

Ben de şaşırdım zaten, kadro efsane, yönetmen efsane, senaristler desen Ezel demek yeterli sanırım. :D

Ama film olması iyi olmuş, duruma göre efsane bir film olarak kalması, diziyi uzattıkça uzatmalarından daha iyidir. Yine de efsane kadro olması efsane film olacağı anlamına gelmez, özellikle böyle efsane kadrolu filmler büyük beklentilerle izlenilir ve beklentiyi karşılamaz genelde. Umarım bu onlardan olmaz. :)
Çekimlerin yarisi istanbul yarisi st.petersburgta yapiliyor inşallah rusyanin güzelliklerini de gösterirler:A

Son düzenleme:

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,356
Puanı
1,061

Bu Christian Bale, Bradley Cooper'lı bol yıldızlı film vardı, American Hustle. Bu konuya denk gelince hep o filmi hatırlarım. :D Fazla iyi aktör olunca kimya uyuşmuyor nedensiz.