Klasik Chuck - Dizi Yorumları

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,717
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Bu duruma kafayı takıp üzüntüden hasta oldum. :(

Son bir umut son iki bölüm Friends gibi mutlu sonla biter inşallah. Yoksa çok üzüleceğim. Sarah nasıl hafızasını kaybeder ya hâlâ aklım almıyor. Bir de Chuck'ı öldürmeye kalkarsa 110 bölüm diziyi at çöpe gitsin. (Yok ya Chuck ölmemiştir, ölecek olsa dizinin aynı oyuncularla yeniden çekileceği konuşulmaz)

@OzaN
Etiketlemişsin ama tüyo mu vereyim yani? :D

Bence dizi son sezon biraz bozmuştu ama finali hiç fena değildi. :):)

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
5x12

Bu bölüm iyiydi ama hâlâ senaristlere kızgın olduğum gerçeğini değiştirmiyor. :)

Kızgınım çünkü son 3 bölüm Chuck ve Sarah'ın pempe panjurlu evlerinde mutlu bir yuva kurmasını isterdim. Zaman atlaması yaşanabilir ve çocukları dünyaya gelebilirdi. Nerden çıktı bu zurnanın zırt dediği yer de Sarah'ın hafızasını keybetmesi. Allah'tan bu bölüm biraz toparladı. Casey'den Allah razı olsun onun getirdiği görüntüler sayesinde kızcağız Chuck ile olan geçmişteki ilişkilerini anladı. (Sıcaklık yok işte valla eski Sarah'ı özledim)

Bölümün başında Sarah gerçekten Nicholas'ı öldürdü sanmıştım, sen de ters köşe oldun mu reyiz? :) @cevaa
9/10

cevaa

Emekli
Reaksiyon puanı
4,419
Puanı
911
5x12

Bu bölüm iyiydi ama hâlâ senaristlere kızgın olduğum gerçeğini değiştirmiyor. :)

Kızgınım çünkü son 3 bölüm Chuck ve Sarah'ın pempe panjurlu evlerinde mutlu bir yuva kurmasını isterdim. Zaman atlaması yaşanabilir ve çocukları dünyaya gelebilirdi. Nerden çıktı bu zurnanın zırt dediği yer de Sarah'ın hafızasını keybetmesi. Allah'tan bu bölüm biraz toparladı. Casey'den Allah razı olsun onun getirdiği görüntüler sayesinde kızcağız Chuck ile olan geçmişteki ilişkilerini anladı. (Sıcaklık yok işte valla eski Sarah'ı özledim)

Bölümün başında Sarah gerçekten Nicholas'ı öldürdü sanmıştım, sen de ters köşe oldun mu reyiz? :) @cevaa
9/10
5x12'yi izledim ama yorumum işyerindeki pc'de kaldı :D Sarah Nicholas'ı öldürünce helal be Sarah doğru yolu buldun dedim ama ters köşe olunca yine bi hayal kırıklığı oldu :D

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
5x13 (Final)

Chuck ağlayınca beni de ağlattı. :(

Güle güle, Chuck.
Güle güle, Sarah.
Güle güle, Casey.
Güle güle, Ellie ve Devon.
Güle güle, Morgan ve Alex.
Güle güle, Jeff ve Lester.
Güle güle, Big Mike.

Chuck ve Sarah'nın hikayesi başladığı yerde ve Sarah'ın final sahnesinde "Kiss me" demesi ile bitti.

Hepinizi tek tek çok özleyeceğim.
10/10

cevaa

Emekli
Reaksiyon puanı
4,419
Puanı
911
5x12

Lan be efsane dizinin 1 bölümü kaldı artık :( Bu bölümde müthişti.

Chuck'un Sarah'a anıları anlatırken ağlaması benide ağlattı :( Ayrıca Sarah'tan dayak yiyipte karşılık vermemesi çok iyiydi adamsın be Chuck reyiz :(

Böyle hüzünlü bir bölümde bile Morgan'ın görünmezlik olayı güldürdü ama :D

Ayrıca Sarah'ın yatakta üşüdüm deyip Chuck'a sarılması süperdi be :(

10/10

cevaa

Emekli
Reaksiyon puanı
4,419
Puanı
911
5x13

Müthişti be. Bölümün gidişatından anlamıştım mutlu biteceğini. İstediğim gibi bitmedi ama olan olaylara bakarsak müthiş bir final oldu. Sarah'ın en sonda Kiss Me dediği anda ki hali müthişti.

Her zaman ki gibi Chuck'a da bi defa başlayıp bırakmıştım. 2.kez başladığımda bırakamadım ve en sevdiğim dizilerden biri oldu. Geçen sene Aralık'ta başlamıştım 1 senede bitirdim diziyi. Bitmesine üzüldüğüm için bu bölümün sonlarına doğruda kalbim daha hızlı atmaya başladı bitiyor diye ama tekrar başlarım diye avutuyorum kendimi. Herşeyiyle müthiş bir diziydi. Chuck, Sarah, Casey, Morgan, Jeffster, Elli ve Devon hepside müthişti. Birçok komedi dizisinde gülmediğim kadar bu dizide güldüm. Chuck'un ilk zaman ki halleri, Morgan'ın salaklıkları, Lester ve Jeff'in olduğu her sahnede güldüm :D Her zaman tekrar tekrar izleyeceğim ve her seferde de aynı keyifi alacağımdan emin olduğum bir diziyi bitirmenin burukluğu var şuan ama tekrar izleyecek olmam bu acıyı hafifletiyor biraz.

100000000/10

Castei

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,699
Puanı
185
Chuck 2x17

Sezonun şimdiye kadar ki en heyecanlı ve en iyi bölümüydü.

• Bu bölüm Buy More savaşları diziye ayrı bir renk kattı, sahneleri gerçekten efsaneydi.. :A Emmet yaptı yapacağını :A
  • Beklenen Chuck ve Orion görüşmesi gerçekleşmedi ve Orion öldü...
  • General'in bu bölümde ki tavırları sinir bozucuydu.

8,5 / 10.

Son düzenleme:

FaJi

Banlı
Reaksiyon puanı
1,295
Puanı
195
4. bölüme geçtim tek bir saniyesinden sıkılmadım. Kendi listemde efsaneler arasına koyacağıma inanıyorum. :)