'Cesur Yürek' Dizisinin Çekimleri Başladı!

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Yiğitt yeni bir haber konusu açtı

'Cesur Yürek' Dizisinin Çekimleri Başladı!

Adsız-1-1024x314-1024x314.png

Show TV'nin yeni ve iddialı dizisi ''Cesur Yürek''in çekimleri başladı!

Yapımcılığını Fark Film'in yaptığı, yönetmenliğini Kudret Sabancı'nın üstlendiği dizinin başrollerinde Onur Tuna, Rüveyda Öksüz ve Hüseyin Avni Danyal yer alıyor. Merakla beklenen dizinin çekimleri birkaç gün önce başladı. Dizinin ilk bölümünün Ağustos ayında ekrana gelmesi bekleniyor.

''Cesur Yürek'' Ağustos'ta Show TV'de!
Orijinal formatta oku

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Dizinin yapımcılığını Fark Film üstleniyormuş. Aylar önce bir konu altında yorumlaşmıştık. Es Film - Avşar Film ve TMC Film yorumları geldi, hiç birini tutturamamışız. :D @Jonsnow @EFE UYSAL @gizem ak

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
Hiç te iddialı görünmüyor :A
O kadar starlı dizi başlıyor bu tutupta onlar tutmazsa amma olay olur ha :A

-potterhead-

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,769
Puanı
460
Bu kızın niye başrol olduğunu hiç anlamadım :X Onur Tuna'nın da oyunculuğu çok iyi değil ama karizması yeter :D

gizem ak

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,826
Puanı
360
Bu kızın niye başrol olduğunu hiç anlamadım :X Onur Tuna'nın da oyunculuğu çok iyi değil ama karizması yeter :D
kis konusunda katiliyorum oyunculugu 0 guzellik desem kendi dusuncem guzelde bulmuyorum.Gokhan Keserle dizisini sifr onun donuk oyunculugu yuzunden izlemedim .Onur Tunani Filintada begendim Mahsunun dizisinde hic ilgimi cekmedi ozellike abartili sivesine sinir oldum.Huseyin Avni Danyal icin 1 bolume bakarim

Ice_Cool_23

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,345
Puanı
205
kis konusunda katiliyorum oyunculugu 0 guzellik desem kendi dusuncem guzelde bulmuyorum.Gokhan Keserle dizisini sifr onun donuk oyunculugu yuzunden izlemedim .Onur Tunani Filintada begendim Mahsunun dizisinde hic ilgimi cekmedi ozellike abartili sivesine sinir oldum.Huseyin Avni Danyal icin 1 bolume bakarim
Kızın sesi cok kotu aslında insanı iten bi sesi var bence