Cesur ve Güzel'e Sürpriz İsim!

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
denizz19 yeni bir haber konusu açtı

Cesur ve Güzel'e Sürpriz İsim!

maxresdefault-3-1024x576.jpg

Star TV ekranlarında izleyicisiyle buluşan, başrollerini Tuba Büyüküstün ve Kıvanç Tatlıtuğ'un paylaştığı dizi Cesur ve Güzel'e yeni bir isim dahil oldu.​

Ay Yapım'ın yapımcılığını üstlendiği diziye Rıza karakterini canlandırmak üzere katılan isim son olarak Çanakkale Yüzyıllık Mühür dizisiyle karşımıza çıkan Yiğit Özşener oldu.​

Cesur ve Güzel her Perşembe Star'da.​
Orijinal formatta oku

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Ohaa adamım bu diziye mi gelmiş şok oldum. 4 bölüm gerideydim hemen başlıyorum diziye yetişmek ilk işim olacak. :A

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Çok başarılı bir takviye olmuş dizi adına. Yiğit Özşener çok iyi bir oyuncudur.

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
aaaa çok yazık etmiş kendisine kısa sürede çöküşte olan dizide ne işin var senin ayoll gelseydinya içerde dizisine :( :( :( @xemrexxx @Bully @mrt-06
Gönül isterdi ki İçerde'ye gelsin de izleyelim ama İçerde'nin erkek kadrosu çok güçlü, kontenjan dolu maalesef :A Bayan kadromuz zayıf işte Tuba Ünsal'la güçlendirmeye çalıştık bakalım :F

En azından tutmuş bir dizinin kadrosuna dahil olması sevindirici, son birkaç yıldır ortada yoktu kendini hatırlatmış olur yeniden :D

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Gönül isterdi ki İçerde'ye gelsin de izleyelim ama İçerde'nin erkek kadrosu çok güçlü, kontenjan dolu maalesef :A Bayan kadromuz zayıf işte Tuba Ünsal'la güçlendirmeye çalıştık bakalım :F

En azından tutmuş bir dizinin kadrosuna dahil olması sevindirici, son birkaç yıldır ortada yoktu kendini hatırlatmış olur yeniden :D
tuba ünsalın melekten tek farkı sarısın olması ayoll ne kalitesi :A :A :A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,937
Puanı
1,061
Kendine yazık etmiş, oysa Vatanım Sensin'e gelse kapımız her daim açıktı. :A