Cesur ve Güzel'de Kıvanç Tatlıtuğ'un Çocukluğunu Canlandıracak İsim Belli Oldu!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,932
Puanı
1,061
Aserat yeni bir haber konusu açtı

Cesur ve Güzel'de Kıvanç Tatlıtuğ'un Çocukluğunu Canlandıracak İsim Belli Oldu!

c4347998-d899-42ad-bb89-6fc93e79f3e9.jpg

Star TV'nin yeni sezon için hazırlanan iddialı dizisi Cesur ve Güzel'e yeni bir isim daha!

Başrollerini Kıvanç Tatlıtuğ, Tuba Büyüküstün, Erkan Avcı, Sezin Akbaşoğulları ve Devrim Yakut'un paylaştığı; yapımcılığını Ay Yapım'ın, yönetmenliğini Ali Bilgin'in, senaristliğini ise Ece Yörenç'in üstlendiği yapımda Tatlıtuğ'un hayat vereceği karakterin çocukluğunu daha önce 'Umut Apartmanı' (Arif'in Yolu) filminde rol alan 2004 doğumlu Alp Özer canlandıracak.

Cesur ve Güzel, Ekim'de Star'da başlıyor!

Kaynak: Ranini.tv
Orijinal formatta oku

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Ayy bu dizinin haberlerinden şimdiden gına geldi. Düşüp bayılırım valla böyle giderse. Adım atsalar haber yapacaklar.s.s

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
İyiki dizi aksiyon çıkmadı çünkü tuba dizilerini izlemeyeceğime tövbe etmiştim ayol :F

zaten dizinin konusunu innılmaz şekilde klişe başroller çok uyumsuz Kıvanç bu diziden sonra yok olup gidicek göbekte bağlamış zaten ayyaş olur çıkar 3 yıl sonra falan böyle bir adama çok yazık oldu :( :( :(

gizem ak

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,826
Puanı
360
ilk kez kivanc bir babayi canlandiracak

gumustede babaydi ama finalde)

ihearyourvoice

Favori Üye
Reaksiyon puanı
203
Puanı
144
Başroller aşırı derecede uyumsuz ikisi de görsel olarak en kötü döneminde sanırım ya da ftograflayan kişiler yeteneksiz

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
Başroller aşırı derecede uyumsuz ikisi de görsel olarak en kötü döneminde sanırım ya da ftograflayan kişiler yeteneksiz

İyiki dizi aksiyon çıkmadı çünkü tuba dizilerini izlemeyeceğime tövbe etmiştim ayol :F

zaten dizinin konusunu innılmaz şekilde klişe başroller çok uyumsuz Kıvanç bu diziden sonra yok olup gidicek göbekte bağlamış zaten ayyaş olur çıkar 3 yıl sonra falan böyle bir adama çok yazık oldu :( :( :(
Kıvanç kaslandı lo baklava falan yaptı dizi için hatta saçını da uzatmış :)
Tuba da güzel zaten ki güzel olduğu için iş buluyor :)

Bakalım tutabilir dizi :)

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Sezin akbaşoğulları haberleri çıktıgında @xemrexxx'ye demiştim kıvanca aşık olacak yenge tarzı diye:F cocukluk çıktıysa ortaya kesin kıvanca platonik aşık filan olacak:A