Cesur ve Güzel Dizisine Yeni Oyuncu!

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
denizz19 yeni bir haber konusu açtı

Cesur ve Güzel Dizisine Yeni Oyuncu!

kaderimin-yazildigi-gun-maksut.png

Star TV ekranlarında izleyicisiyle buluşan, başrollerini Kıvanç Tatlıtuğ ve Tuba Büyüküstün'ün paylaştığı dizi Cesur ve Güzel'e yeni bir isim dahil oldu.​

Ay Yapım'ın yapımcılığını üstlendiği diziye son olarak Kaderimin Yazıldığı Gün ve Bana Sevmeyi Anlat dizileriyle karşımıza çıkan Serdar Özer olacak.​

Cesur ve Güzel Perşembe Star'da.​
Orijinal formatta oku

utawleee

Favori Üye
Reaksiyon puanı
145
Puanı
144
tanıtımlarda gördüm bir yerlerden çıkaracam dedim bir türlü çıkaramıyordum sayenizde buldum

berkann

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,728
Puanı
1,060
Cahide'nin sırrının ortaya çıkması gerekiyor artık. Kocaman karnı var kadının nasıl fark etmiyor Korhan? Geçen bölümün sonlarına doğru biraz sorguladı, neden Cesur'un adamı olsun vs. dedi. Ama artık çıksın lütfen. Cahide'ye de farklı bir görev verin dizide. :D

Diziyi övdüğüm zamanlar, ellerindeki hikayenin çoğunu harcamışlar sanırım. Bırakacam, bırakamıyorum da Tuba iki saat boyunca nefes alsın izleyeceğim. :D

Edit: Adamla ilgili hiç yorum yapmamışım. Tanımıyorum kendisi. Diyecek pek bir şeyim de yokmuş. :D

YıldırıM

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
711
İyi bir kötü oyuncu. İyi bir takviye ama bu dizinin ömrü 1 yıl. Aslında mafya konulu bir dizide yer alsaymis daha iyi olurdu.