'Cesur ve Güzel' Dizisine Yeni Oyuncu!

Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
ozgur2113 yeni bir haber konusu açtı

'Cesur ve Güzel' Dizisine Yeni Oyuncu!

BXjAnBA0.jpeg

Star TV'nin en iddialı yapımları arasında gösterilen Ay Yapım imzalı Cesur ve Güzel'in kadrosuna yeni bir isim dahil oldu.

Başrollerinde Kıvanç Tatlıtuğ, Tuba Büyüküstün, Erkan Avcı, Sezin Akbaşoğulları, Serkan Altunorak, Nihan Büyükağaç, Devrim Yakut ve Tamer Levent'in yer aldığı, yönetmen koltuğunda Ali Bilgin'in oturduğu, senaryosunu Ece Yörenç'in kaleme aldığı diziye, daha önce Vicdan, Kaçak Gelinler ve Kehribar dizilerinde yer alan yakışıklı oyuncu Fırat Altunmeşe dahil oldu.

Cesur ve Güzel, Ekim'de Star TV'de.
Orijinal formatta oku

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,935
Puanı
1,061
Hesapta Aşk'ta izlemiştim başarılı bir takviye olmuş. Kadro da genel olarak güzel görünüyor. :X

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Kadro güzel fakat önemli olan hikaye. Diziyi izlettirecek olan o.

Ayrıca, sadece Tamer Levent yetmez. Kadroya Haluk Bilginer gibi usta bir oyuncu daha katılmalı.

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Güzel bir takviye olmuş. Dizinin kadrosu önceki konularda da dediğim gibi güzel ama hikayeyi okuduğumda bana klişe gelmişti, umarım senaryo klişe olsa dahi iyi işlenir. :)

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Ben şok :F
Bu cocuk İzzet Altınmeşe'nin oğluymuş :F @@xemrexxx @çiğdem- @yiğitt Uçankuş öyle başlık atmiş:F hiç benzemiyor(b)

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
Ben şok :F
Bu cocuk İzzet Altınmeşe'nin oğluymuş :F @@xemrexxx @çiğdem- @yiğitt Uçankuş öyle başlık atmiş:F hiç benzemiyor(b)
bende senin sayende ögrendim. milliyetin bir haberinde vicdan dizisinde oynarken babasiyla fotografi var. soyismi niye farkli yazilmis?
bazi sayfalar altinmese bazilari altunmese yazmis

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
soyismi ayni degil ama :)
izzet altinmese 45 yasindayken firat dogmus.
Aynı değil derken? Arada tek harf farklı. :)

Tam ne zaman hatırlamıyorum ama Fırat ismi zaten İzzet Altınmeşe'nin çok sevilen bir türküsü oradan bana çağrışım yapmıştı. Yani türkünün ismini oğluna isim olarak koymuş. Bir de soyisimleri hemen her yerde gördüğümüz bir şey değil. Bence birçok kişiye çağrışım yapmıştır. :)

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
bende senin sayende ögrendim. milliyetin bir haberinde vicdan dizisinde oynarken babasiyla fotografi var. soyismi niye farkli yazilmis?
bazi sayfalar altinmese bazilari altunmese yazmis
Eski zamanda telafuz sorunu vardı sanırım :X bizim soy isim de çevremizde başka söylenir ama kimlikte turkçeye uygun kelime :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
En azından bir yerde görmüş olabileceğini düşünmüştüm. Hiç mi medya takip etmiyorsun? Şimdi nasıl öğrendin o zaman? :)
Medya takip ediyorum da başrol havası yok yada hiçbir dizide dikkatimi çekmedi ki:X Engin'in dizisini araştırırken @mrt-06 ile @xemrexxx konuşurken ucankuş dediler. Özel habermiş o haberde. Orda gördüm :X

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
Aynı değil derken? Arada tek harf farklı. :)

Tam ne zaman hatırlamıyorum ama Fırat ismi zaten İzzet Altınmeşe'nin çok sevilen bir türküsü oradan bana çağrışım yapmıştı. Yani türkünün ismini oğluna isim olarak koymuş. Bir de soyisimleri hemen her yerde gördüğümüz bir şey değil. Bence birçok kişiye çağrışım yapmıştır. :)
öyle deme bir harf cok sey degistiriyor :) suan gece oldugu icin kafa pek calismiyor ve örnekler aklima gelmiyor neyse. firat isminden dusuncen guzel zekice.
@Forumdash in dedigi gibi ismini pek duymadigin birini merak edip arastirma gereksimi duymuyorsun.