Star Cesur ve Güzel - Dizi Yorumları

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,463
Puanı
1,061
post kasmak yasak değil mi @Bully bu iki melun aslında kendi fikirleri olmayan şeyleri inat olsun diye söyleyerek post kasıyor ikisini de banla bence:A

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Show TV gibi degil ki 30 reyting alan dizisini başka kanala kaptitacak.:)) Akıllı kanal.

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Hava durumu dizi mi? Ne zamandan beri hava durumu dizi, verdiğim örneğe gelen cevap. :) Nerelere gideyim. :)

post kasmak yasak değil mi @Bully bu iki melun aslında kendi fikirleri olmayan şeyleri inat olsun diye söyleyerek post kasıyor ikisini de banla bence:A
Ben Tuba'yı eskiden beri severim ne alakası var? :)

Kadın asil, herkesin sevdiği bir isim, milletin kalbinde taht kuran güzel bir kadın benim sevmem çok normal. ;)

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Bence de kendi fikri olmayan şeyleri savunan kişilerin amacı post kasmaktir.:)

Bihter Ziyagil'den, Perşembe'nin gerçek kraliçesi Beren Saat'ten hava durumunun 30 reyting aldığını iddia eden cevaba böyle cevap verilir.

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Cs 3 almadı hiçbi zaman :) Tubanın 2010larda tutan nadir dizilerinden biri :)

Ha 3 ha 5 totalde 4 bile aldı. Bir Aşkı Memnu efsanesi ile kıyaslanamaz kısaca. Tuba'nın karakteri Surdan mı ne onu Bihter ile kıyaslamak Bihter ihtişamına rakip görmek zaten küfür gibi.:)
Neyse konu Tuba Beren değil. Bazı kişilerin canı muhalefet olmak istiyor konu bu. Sende tıp okuyan biraz anla.:F

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Bu ihtişamı konuya bırakıp çıkıyorum. :) Aman bir recalim varrrr

Güzeller güzeli Tuba
Çekemeyeni olur tulumbaaaaa
Abe çek tulumbayııııı ranga ranga. :)

cesurveguzel-5.jpg

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Beren Saat Kurtlar Vadisini süründüren, rollerini eski elbiseyi hizmetçi kıza verir gibi eskidikce Tuba'ya veren biri olarak hatırlanacak, Tuba ise Asi dizisinden sonra hiç bir dizisi 2 sezin sürmemiş (KPA sezon ortasında bitti ) ve Beren'i takip eden biri olarak şekilde kalacak. Kraliçe faslı net bir şekilde cevaplandı.

Hava Durumunu bile 30 reyting izleyen KanalD'ye tebrikler. AGB'nin suçsuzlugu açıklandı zaten.:)

İhtişamlı resmin kafasının bir tarafı büyük, kollar erkek yürüyüşü gibi giyilen elbise fiziği zaten öldürmüş.

İhtişam görmek isteyen Bihter Ziyagil'e bakabilir;
Bihter Ziyagil'e bu kıyafet ile kahvaltıya bile inmezdi.;)

Son düzenleme:

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
Tuba'nın dizisi (kpa) en azından hikayesi tamamlanarak son bulmuştu, İntikam orjinali bitmeden yayından kaldırılmıştı karşı tarafa çamur atarken önce kendi savunduğun iş düzgün mü ona bakın.

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
İntikam ile Revenge zaten sonradan farklı hikaye olarak devam etti. Diziyi bilmeden konuşuyorlar sonra biz bilmiyor oluyoruz. Yabancı versiyonu ABD'de sürünerek devam ederken Beren AB grubunda yeni hikayesi ile zirveyi oynuyordu. Kapiş.;)
Beren'in her işi 2 sezon sürdü. Buna Kösem dahil. Kösem Beren'in yurt dışında ki milyonlarca sevenine tanıtıldı ve yeni sezonda hikaye gereği, Murat'ın annesi olmak için fazla minyon olması sebebiyle ayrıldı. Buda kapiş sanırım.
Kpa zayıf hikayesi ile sezon ortasında yayından kalktı pt2 falan gün değişikliği hep yaşadı. 20 dakika tutsa 25 bölüm zaten planlanmazdı.

Peki sorarım Beren'ı perşembe dışında hangi gün izlediniz. Kimmiş gerçek kraliçe. Her kim.:A Ahaha yazarken heyecanlandım. Hurrem gibi çuvallara doldurun atın denize balıklara yem olsunlar diyemiyoruz ki desek hepsi denizdeydi şuan.:F

cesurveguzel-5.jpg

@Çiğdem- kadın gözü ile ile yorumumu değerlendirsene.:A

"kafasının bir tarafı büyük, kollar erkek yürüyüşü gibi giyilen elbise fiziği zaten öldürmüş." Bu kadın bu resimde olmuş mu. Ben bu hali ile evime hizmetçi yapmam.:F

@Çiğdem-

@destere

Son düzenleme:

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
İntikam ile Revenge zaten sonradan farklı hikaye olarak devam etti. Diziyi bilmeden konuşuyorlar sonra biz bilmiyor oluyoruz. Yabancı versiyonu ABD'de sürünerek devam ederken Beren AB grubunda yeni hikayesi ile zirveyi oynuyordu. Kapiş.;)
Beren'in her işi 2 sezon sürdü. Buna Kösem dahil. Kösem Beren'in yurt dışında ki milyonlarca sevenine tanıtıldı ve yeni sezonda hikaye gereği, Murat'ın annesi olmak için fazla minyon olması sebebiyle ayrıldı. Buda kapiş sanırım.
Kpa zayıf hikayesi ile sezon ortasında yayından kalktı pt2 falan gün değişikliği hep yaşadı. 20 dakika tutsa 25 bölüm zaten planlanmazdı.

Peki sorarım Beren'ı perşembe dışında hangi gün izlediniz. Kimmiş gerçek kraliçe. Her kim.:A Ahaha yazarken heyecanlandım. Hurrem gibi çuvallara doldurun atın denize balıklara yem olsunlar diyemiyoruz ki desek hepsi denizdeydi şuan.:F

Ekli dosyayı görüntüle 54386

@Çiğdem- kadın gözü ile ile yorumumu değerlendirsene.:A

"kafasının bir tarafı büyük, kollar erkek yürüyüşü gibi giyilen elbise fiziği zaten öldürmüş." Bu kadın bu resimde olmuş mu. Ben bu hali ile evime hizmetçi yapmam.:F

@Çiğdem-

@destere

@sokak sanati @Çiğdem-
yani giyim tarzı yakışmamıs cnm ama hiç beren tuba atışmasına dahil olmıyayım yatacam ben zaten :A :A :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Pelin'e kim benzetti ki. :eek: Güzelsin güzel olan her şeye benzetiliyorsun çok normal. :bhr:
hahaha kavak yelleri döneminde beni ilk benzettikleri ünlü aslıydı yanı pelin :A ama son dönemlerde yerli yabancı bir çok kişiye benzetilmeye baslandım oda iyi birşeymi kötümü bilmiyorum vlla :A millete yakın gelmem açısından iyi aslında cnm :A

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
Bu haftaki bölümü Elif Usman yazmış, artış yaşaması sevindirdi. :D