Star Cesur ve Güzel - Dizi Yorumları

berkann

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,728
Puanı
1,060
Son iki bölüme nazaran temposu düşük bir bölüm oluyor. Gerçi son iki bölüm normal bir Türk dizisinde olsa 58246 bölüm uzatırlardı. Umarım senaristin elindeki hikaye bitmemiştir. Çünkü aşk hikayesi izlemek istemiyorum. Ve Sühan artık eskisi gibi güçlü bir karakter olmalı.

Cahide ve Korhan karı koca döktürüyorlar, Çok iyi oyuncular.

Neyse şu mahkeme bölümü kurtaracak umarım. :D

Ekleme: Son dakikaları iyiydi dizinin. Özellikle artık Cahide'nin oyununun öğrenilecek olması sevindirdi. Mektubu kim yazdı anlayamadım ama bakalım oradan nasıl kurtaracak Tahsin Bey? Olaylar iyiydi ama bunların hepsinin ağır çekimde olması rezalet. :( 5 dakika daha uzatabilmek için resmen işkence çekiyorum izlerken. Umarım boş sahnelerle uzatmaya çalışmazlar diziyi.

Son düzenleme:

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,352
Puanı
1,060
Son iki bölüme nazaran temposu düşük bir bölüm oluyor. Gerçi son iki bölüm normal bir Türk dizisinde olsa 58246 bölüm uzatırlardı. Umarım senaristin elindeki hikaye bitmemiştir. Çünkü aşk hikayesi izlemek istemiyorum. Ve Sühan artık eskisi gibi güçlü bir karakter olmalı.

Ekleme: Son dakikaları iyiydi dizinin. Özellikle artık Cahide'nin oyununun öğrenilecek olması sevindirdi. Mektubu kim yazdı anlayamadım ama bakalım oradan nasıl kurtaracak Tahsin Bey? Olaylar iyiydi ama bunların hepsinin ağır çekimde olması rezalet. :( 5 dakika daha uzatabilmek için resmen işkence çekiyorum izlerken. Umarım boş sahnelerle uzatmaya çalışmazlar diziyi.
Bende netten bakıyorum dakikalardır çok iyi değil halen nazar dokundu gibi çok iyiydi çünkü bu zamana kadar umarım sonradan açılır. :( ?

16387268_166814097145970_5400801082600576463_n.jpg

Kek

Banlı
Reaksiyon puanı
24
Puanı
19
Bölüm güzeldi :Z:Zsonu baya iyi bitti Cahide nin oyunu ortaya çıktı :eek:total Dr zirvede ab ve abc1 de iki olur total 6,45 ab 7,85 abc1:7,75 alır:Zve savaş var :lol:

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,352
Puanı
1,060

kısaca dün çok iyi değildi yani umarım toparlarlar haftaya!

berkann

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,728
Puanı
1,060
Fragman için; ne alaka Cesur, Sühan'ı seviyor diye babasıyla ilgili hesabını kapatacak? Babasını mı seviyor? :D Gelecek bölüm de durgun olacak gibi ya. Kurtarsa kurtarsa Cahide kurtarır bölümü.

Kek

Banlı
Reaksiyon puanı
24
Puanı
19
Eğer cesur intikam almaktan vazgeçerse reytingler. Çöker ben de bırakırım

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059

Öztürk

Banlı
Reaksiyon puanı
3
Puanı
4
Bu haftaki bölüm çok iyi geçti :Zbence öbür bölüm ü bekliyorum
Total 6,70 ab 8,85 abc1 8,55 bekliyorum

berkann

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,728
Puanı
1,060
Son bölümlere göre daha iyiydi. Sezen'in şarkısı çok yakışmış.
Cahide gerçekten hamile mi? Hayır yani nasıl becerdiler acaba? :D Cahide'nin oyununun ortaya çıkması gerek mutlaka. Gerçekçilik azalıyor.

Kemikten nasıl kurşunu buldular? Hayır bulurlar da o kemik mi kalmış kaç seneden sonra?

Bülent ve Banu dizinin en gereksiz ikilisi birlikte. Tencere yuvarlanır kapağını bulur demişler. Rıfat da ölseydi keşke. Yeterince var Cesur'un adamı zaten.

Ve anlamadığım bir şey var. Ara ara mantık hataları oluyor da takılmıyorum zaten. Şuna mantıklı bir şey bulamadım. Şimdi Cesur'un babası intihar etti deniyordu. Ee peki bu Rıza nasıl içeri giriyor? Suçu Rıza'nın üstüne atmıyorlar mı? Ortada bir suç varsa ve bu suç Rıza'nın içeri girmesine yol açtıysa, niye en başından beri Tahsin tarafından Hasan intihar etti deniyor? Neyse Rıza'yı gelecek bölüm işlerler artık.

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,026
Puanı
1,060
Baya iyi bölüm geliyor. Fragman 2 harika. :D
Cahide nasıl geçen bölüm hamile oldu anlamadım. :D