Star Cesur ve Güzel - Dizi Yorumları

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,098
Puanı
1,060
Cesur'un babasını bizzat Adalet mi öldürdü? :O Tahsin nasıl buluyor Adalet'i peki yurtta kalan sıradan bir kızsa? O yurtla bağlantısı ne Tahsin'in?

Evet bizzat Adalet öldürdü yurt müdürünü ve cesurunu babasını aynı gün öldürdü
onu tam göstermediler ama yurt bu tahsinin soyadını aldığı korludağ da idi aslında
tahsinde burda yaşıyodu sanırım ordan bağlantı var

berkann

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,728
Puanı
1,060
Evet bizzat Adalet öldürdü yurt müdürünü ve cesurunu babasını aynı gün öldürdü
onu tam göstermediler ama yurt bu tahsinin soyadını aldığı korludağ da idi aslında
tahsinde burda yaşıyodu sanırım ordan bağlantı var

Doğru Tahsin de yurttaydı. Aralarındaki yaş farkına bakılırsa Tahsin çıkmaya yakınken, Adalet daha bebekti ve muhtemelen öyle başlamıştır ilişkileri. İğrenç mi, ilginç mi desem bilemedim sonradan bu kişiyle evlenmek? :D

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,098
Puanı
1,060
Doğru Tahsin de yurttaydı. Aralarındaki yaş farkına bakılırsa Tahsin çıkmaya yakınken, Adalet daha bebekti ve muhtemelen öyle başlamıştır ilişkileri. İğrenç mi, ilginç mi desem bilemedim sonradan bu kişiyle evlenmek? :D

Evet sanırım çünkü o dönemde Adalet 17 yaşında bir kızdı sen yine iki kelime buldun
ben kelimede bulamıorum ilişkilerine

berkann

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,728
Puanı
1,060
Evet sanırım çünkü o dönemde Adalet 17 yaşında bir kızdı sen yine iki kelime buldun
ben kelimede bulamıorum ilişkilerine

Yok benim kast ettiğim şu: Adalet yurda geldiğinde eğer bebekse; Tahsin de o sıralar yurtta kalıyor desek 17-18 en fazla. Ben böyle tanışmış olacaklarını varsayıp, sonra o kıza abilik edeceğini düşünmüştüm. Sonra kız büyüyünce işler değişmiş tabi. :D

Neyse bence gelecek bölümlerde de artık Tahsin'in hikayesini, nasıl Cesur'un babasının yerini aldığı falan anlatsalar iyi olacak. :D

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,098
Puanı
1,060
Yok benim kast ettiğim şu: Adalet yurda geldiğinde eğer bebekse; Tahsin de o sıralar yurtta kalıyor desek 17-18 en fazla. Ben böyle tanışmış olacaklarını varsayıp, sonra o kıza abilik edeceğini düşünmüştüm. Sonra kız büyüyünce işler değişmiş tabi. :D

Neyse bence gelecek bölümlerde de artık Tahsin'in hikayesini, nasıl Cesur'un babasının yerini aldığı falan anlatsalar iyi olacak. :D

He tmm pardon evet doğru Adalet çok küçük Tahsinde küçük yaşlarda gelmiş yurda orda büyüdüm demişti aynen büyüyünce değişiyor işler
Aslında anlattılar onu Tahsin Hasanın tablolalarını çalıyor bir şekilde satıyor sermaye yapıp
tahsin korludağ oluyor tabii şu var hasan karahasanoğlunun ailesine nasıl ulaştı tahsin
ben onu merak ediyorum evlerini yaktı falan ya ondan diyorum:D

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Son düzenleme:

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,026
Puanı
1,060
Cesur ve Güzel 9. Bölüm 3. Fragman:

Bana göre dizinin şu ana kadar yayınlanmış olan en iyi fragmanı yayınlandı. Kıvanç'ın mükemmel oyunculuğuna, Toygar Işıklı'nın müziği eklenince ortaya harika bir sahne çıkmış gibi gözüküyor. Kıvanç'ın bu tarz sahnelerini özlemişim.

Fragmanı mutlaka izleyin. :)

@Bully @MEnes @Ahmad @Forumdash @dosimosi @vadikızı @turkuazz @serhatt @sürgünüm @Billy Kane
Dizinin senaryosu hızlı ilerliyor baya, fragman müthiş.

Dka

Banlı
Reaksiyon puanı
60
Puanı
29

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860

Bana göre dizinin şu ana kadar yayınlanmış olan en iyi fragmanı yayınlandı. Kıvanç'ın mükemmel oyunculuğuna, Toygar Işıklı'nın müziği eklenince ortaya harika bir sahne çıkmış gibi gözüküyor. Kıvanç'ın bu tarz sahnelerini özlemişim.

@Bully @MEnes @Ahmad @Forumdash @dosimosi @vadikızı @turkuazz @serhatt @sürgünüm @Billy Kane
Kıvanç uçmuş bu sahnede bildiğin. :)

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860

yok artık müthiş fragman olmuş bu bölüm ortalık çok karışacak:)

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060

Kıvanç döktürmüş yine, kesinlikle Türkiye'nin 1 numaralı erkek oyuncusu. Dizinin son bölümlerini izleyemedim ama bu fragman bile diziye yeniden dönmem için yeter yani, tüylerim diken diken oldu. :)