Cesaret'e Hangi Ünlü Oyuncu Dahil Olacak?

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,900
Puanı
1,061
Cesaret'e Hangi Ünlü Oyuncu Dahil Olacak?

7da00a96-61de-4cc5-9820-0eec217f74d5-150x150.jpg

Star TV'nin yeni sezon için hazırlanan iddialı dizisi Cesaret'te sürpriz gelişme!

Yapımcılığını O3 Productions'ın üstlendiği, başrollerini Meryem Uzerli ve Murat Yıldırım'ın paylaşacağı dizide Yıldırım'ın ağabeyini canlandırması için Ozan Güven'e teklif götürüldü. Senaryonun belli olması ile birlikte ikna turlarını hızlandıran yapımcıların başarılı oyuncuyla el sıkışmak üzere olduğu öğrenildi.

Daha önce 'Muhteşem Yüzyıl'da bir arada oynayan Uzerli ve Güven, yeni sezonda 'Annemin Yarası' filmi ile beyazperdede de izleyici karşısına çıkacak.

Cesaret, yeni sezonda Star'da başlıyor!

Kaynak: Ranini.tv
Bu konuyu orijinal haber formatında görüntüle

Son düzenleme:

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
ozan gençlik döneminde çok sevdiğim oyunculardan birisiydi ikinci bahar, koçum benim,bir istanbul masalı gibi dizilerde çok başarılıydı ama bu çocuk büyüdükçe huy değiştirdi kişiliği çok bozuldu en son içip içip gnç bir maganziye saldırmıştı o andan beridir ozanı sevmiyorum 10 yıl öncekı o temiz çocuk gitti kendini birşey sanan ukala dümlebeği kaldı geriye :F ünlü olmayı kaldıramadı malesef :-)

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,900
Puanı
1,061
ozan gençlik döneminde çok sevdiğim oyunculardan birisiydi ikinci bahar, koçum benim ulan istanbul gibi dizilerde çok başarılıydı ama bu çocuk büyüdükçe huy değiştirdi kişiliği çok bozuldu en son içip içip gnç bir maganziye saldırmıştı o andan beridir ozanı sevmiyorum 10 yıl öncekı o temiz çocuk gitti kendini birşey sanan ukala dümlebeği kaldı geriye :F ünlü olmayı kaldıramadı malesef :-)
Ulan İstanbul'da oynamadı ki. :A

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Çok saçma olur. Ozan iyidir ama MY'de zaten beraber izledik. Bence olmamalı.:)