''Cennet Mahallesi'' Yeni Bölümleriyle Geri Dönüyor!

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Yiğitt yeni bir haber konusu açtı

''Cennet Mahallesi'' Yeni Bölümleriyle Geri Dönüyor!

fff-9.png

Ekranların efsane dizilerinden birisi olan ''Cennet Mahallesi'' yeni bölümleriyle geri dönüyor!

Show TV'nin unutulmaz komedi dizilerinden birisi olan 'Cennet Mahallesi'nin başrollerinde Melek Baykal, Çağla Şikel, Alişan, Müjdat Gezen, Özkan Uğur, Zeki Alasya, Aylin Kabasakal, Serhat Özcan, Ümit Yesin ve Şeyla Halis yer alıyordu. Dizi yeni adıyla yeni bölümleriyle geri dönüyor.

Dizinin başrollerinde 'Evleneceksen Gel' programının evlenme adaylarından olan Solmaz ile Kaan yer alıyor. Kadronun çoğu da 'Evleneceksen Gel' programının evlenme adaylarından yer alıyor. Dizinin ismi ''Eğleneceksen Gel'' olarak belirlendi.

Çekimlerine başlanılan ''Eğleneceksen Gel'' dizisinin Show TV'de ekrana gelmesi bekleniyor.

Orijinal formatta oku

YıldırıM

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
711
3 dakikadır haykırıyorum gülmekten. Şaka mı bu allah aşkına. Bir nisanda geçti gerçi.
Ya bunedir anlamadım. Cennet Mahallesinden sonra 2 dizi daha yapmışlardı biri atv de diğeri ise Show da ama tutmadı. Şimdi de yapıyorlar. Bir de o soytarılar rol alacak. Bu dizi değil ama bence sirk gibi bir şey olacak. Tutmaz. Gerçi insanlarımız absürt şeyleri kalitesiz şeyleri seviyorlar. Neyse ya. Zaten Show u Adını Feriha Koydum ve Muhteşem Yüzyıl bittiğinden beri izlemiyorum.

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,167
Puanı
1,061
Orijinalinin yerini tutmasi zor ama sonuc olarak Solmaz-Kaan amacina ulasti diyebiliriz. :)

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Çekemeyen anten taksın Türksat 4A'da yayındayız. :A

Yazın ilgi görür. :A

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,599
Puanı
860
Bizim milletimiz aptal yapımları izlemeye bayılır. Buda iş yapar.

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,096
Puanı
1,060
Gülsemmi gülmesem mi bilemedim şakamı ciddimi anlamadım ama Solmaz ile Kaan çok sevildi gerçekse bu haber bu dizi izlenir bence:D

MayısKralı

Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710
Çekimleri başlamış. Yapabilirlerse güzel olur çünkü Solmaz Petek Dinçöz'den daha iyi Çağla Şikel'in karakteri için.