Cenk Tosun Son Maçına Çıktı!

Billy Kane

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
5243510.jpg

25 Milyon Euro karşılığında Everton'a transfer olacak Cenk Tosun'un imza tarihi belli oldu. Bu akşam Beşiktaş formasıyla taraftara veda edecek golcü futbolcu önümüzdeki hafta İngiliz ekibi ile sözleşme imzalayacak.

Rekor bedelle Everton'un yolunu tutmaya hazırlanan Cenk Tosun, Beşiktaş'a veda ediyor. Bu akşam Osmanlıspor karşısında son maçına çıkacak yıldız futbolcu Yılbaşı tatilinin ardından İngiltere'ye giderek resmi sözleşmeyi imzalayacak.

papuleoo

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
11,301
Puanı
710
Kaynak ne ayıptır sorması? Sonuçta haberde kesin bir şey yok. Yanlış anlaşılmasın meraktan soruyorum.

papuleoo

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
11,301
Puanı
710
Yanlış anlama ama ban biraz tuhaf geldi. Hiçbir oyuncu bu şekilde satılmamıştır herhalde. Ortada ne kontrat ne isteme var.

Şenol Güneş'in yaptığı açıklama şöyle,

"Bütün oyuncularım, bir yere gitmese bile gurur duyarım onla. Cenk transferi resmi olarak bana gelmedi. Ben takımımdan memnunum. Bu oyuncuların, burada başarılı olacaklarını inanıyorum. İlk yarıdaki puan kayıplarını telafi etmemiz için bu oyunculara ihtiyacımız var. Elimdeki oyuncuları tutmak isterim. Kimsenin gitmesini istemiyorum."

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,356
Puanı
1,061
Eski Everton'lu futbolcu galiba efsanelerinden biri Cenk Tosun paylaşımı yapmış. Bitmiş gibi gözüküyor transfer. Adam çalıştı, çabaladı 3 yılda Premier League'i haketti. Örnek sporcu. Helal olsun.

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,503
Puanı
1,061
Yanlış anlama ama ban biraz tuhaf geldi. Hiçbir oyuncu bu şekilde satılmamıştır herhalde. Ortada ne kontrat ne isteme var.

Şenol Güneş'in yaptığı açıklama şöyle,

"Bütün oyuncularım, bir yere gitmese bile gurur duyarım onla. Cenk transferi resmi olarak bana gelmedi. Ben takımımdan memnunum. Bu oyuncuların, burada başarılı olacaklarını inanıyorum. İlk yarıdaki puan kayıplarını telafi etmemiz için bu oyunculara ihtiyacımız var. Elimdeki oyuncuları tutmak isterim. Kimsenin gitmesini istemiyorum."

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Yaklaşık 3 yıldır kendisini sürekli geliştiriyor Cenk, bunun yanında Beşiktaş’ta iki senedir Şampiyonlar Ligi’ne katılınca böyle bir transfer kaçınılmaz oldu. Dünya’nın en büyük ligi olan Premier Lig’e 25 Milyon Euro gibi Türk kulüpleri açısından rekor bir bedelle gidecek, tebrik etmek gerek hem Cenk’i, hem Beşiktaş’ı. Umarım gelişimini sürdürür ve orada da başarılı olur.

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,620
Puanı
1,061
25 milyon Pound yalnız, o da 28 milyon Euro ediyor :D Nereden bakarsan bak Türk futbolu için rekor sayılacak bir bonservis bedeli, bir de gelecek satıştan %15 pay maddesi olduğu söyleniyor.