"Cenk Tosun 60 Milyon Euro!"

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Sherlock yeni bir haber konusu açtı

"Cenk Tosun 60 Milyon Euro!"

cenktosun1810abc-1024x683.jpg

Beşiktaş'ın yükselen formuyla dikkat çeken forveti Cenk Tosun için iki ünlü Türk menajer açıklamalarda bulundu ve Cenk Tosun'a değer biçti.

İşte iki ünlü Türk menajerin Cenk Tosun için değerlendirmesi:

Fazıl Özdemir: "Cenk, iyi frikik atar. Kafa hakimiyeti üst düzeydir. Uzaktan şutları etkilidir. Tam bir profesyonel. Babasının futbol oynaması en büyük şansı. Cenk, Türk futbol tarihinin en pahalı futbolcusu olacak. Aboubakar, yedeğiydi. Porto, Aboubakar için 50 milyon Euro istiyorsa, Cenk de Porto’da oynasa çok rahat 60 milyon Euro’ya satılır. Ama Beşiktaş’ın 20 milyona satması gerçekçi."

Batur Altıparmak: "Cenk Tosun, bugün şayet yurt dışında oynuyor olsaydı bana göre en az 20 milyon Euro civarında bir bedelle transfer teklifi alırdı. Ancak Türkiye’de oynadığı için 10 milyon Euro civarında bir değer biçilir."
Orijinal formatta oku

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
Portoda oynasa 60 milyona satılırdı çok doğru cümle

Frank Slade

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,355
Puanı
535
Ya kardeşim Burak şampiyonlar liginde 8 gol attı.Trabzon'da 34 golle gol kralı,sonrasında yanlış hatırlamıyorsam 24 golle yine gol kralı oldu.

Şimdi Cenk daha ŞL'de 3 gol attı.Lig bazında 30 gol üstüne çıktı mı? Bildiğim kadarıyla çıkmadı.

Hiçbir zaman Burak için en iyi döneminde bu paralar konuşulmadı.Ya piyasa çok yükseldiği için bana anormal geliyor ya da çok abartıyoruz.

Türk oyuncuları küçümsediğimden söylemiyorum.Rakamlar aşırı yükseldi.Yani en sıradan oyuncular bile 70-80 milyona transfer oluyor.Evet bu standartları kabul edersek Cenk'te bir 30-40 milyon eder ama bunlar zaten absürd rakamlar.

Ve kolay kolay Türkiye ligi gibi daha kendi ülkesinde insanların zar zor izlediği bir platformdan herhangi bir yabancı takımın bir Türk oyuncuya 60 milyon vereceğini düşünmüyorum.

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
Ya kardeşim Burak şampiyonlar liginde 8 gol attı.Trabzon'da 34 golle gol kralı,sonrasında yanlış hatırlamıyorsam 24 golle yine gol kralı oldu.

Şimdi Cenk daha ŞL'de 3 gol attı.Lig bazında 30 gol üstüne çıktı mı? Bildiğim kadarıyla çıkmadı.

Hiçbir zaman Burak için en iyi döneminde bu paralar konuşulmadı.Ya piyasa çok yükseldiği için bana anormal geliyor ya da çok abartıyoruz.

Türk oyuncuları küçümsediğimden söylemiyorum.Rakamlar aşırı yükseldi.Yani en sıradan oyuncular bile 70-80 milyona transfer oluyor.Evet bu standartları kabul edersek Cenk'te bir 30-40 milyon eder ama bunlar zaten absürd rakamlar.

Ve kolay kolay Türkiye ligi gibi daha kendi ülkesinde insanların zar zor izlediği bir platformdan herhangi bir yabancı takımın bir Türk oyuncuya 60 milyon vereceğini düşünmüyorum.
burak attı eyvallah ama bence hiçbir zaman bir cenk kadar performas gösteremedi gösteremez yapacakları belli o dönemde maksimum performansını verdi ve lazio 14 m euro teklif etti işte o ara iteleyecektik lazioya ama satamadık :D cenk bana sorarsan son yıllarda Türk futbolcular içinde en muazzam performansları gösteriyor şl de oynadığı oyun çok çok üst düzey gol dışında söylüyorum bunu. hee tabi 60 milyon vermezler ama şu cenk aynı oyunla ingilterede veya başka bir üst düzey ligte herhangi bir takımda oynamış olsaydı 60 a çok rahat satılırdı ne boş topçulara dünyanın parasını veriyolar piyasada uçmuş bence bjk rekor fiyata satabilir cenk i

Erdem Koçak

Yeni Üye
Reaksiyon puanı
3
Puanı
4
Golcü futbolcular gol attıkça değeri artar
Cenk yabancı olsa 90 milyon euro civarı olurdu