Cem Yılmaz'dan Yeni Film Geliyor!

mesmeso

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
9,608
Puanı
860
5308092.jpg

Son filmi Arif v 216 ile gişede fırtına gibi esen Cem Yılmaz'dan bugün hayranlarını mutlu edecek bir açıklama geldi. Usta komedyen Instagram hesabından yaptığı açıklama ile birlikte yeni filminin müjdesini verdi. Yılmaz yeni projesini şu sözlerle tanıttı; "Evet sevgili sinemaseverler...Yeni sinema fikrim “KARAKOMİK FİLMLER” 2 Film birden olmak üzere umuyorum Ocak ta sinemada....Ben başladım,gerisi de güzel gelirse cok şahane işler çıkacagına eminim...Gorayı cok sevmiştim ama Hokkabazın nın yeri ayrı diyorsan :) sıradaki parca sana"

5308093.jpg

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Adam her yıla bir film sokuyor artık. Yüksel Aksu imzalı İftarlık Gazoz filmi harikaydı. O film Cem Yılmaz'ın değildi tabi ama aşırı samimi ve eğlenceli bir filmdi, Cem Yılmaz kendi öyle işlere de imza atabilir. :X

Bekliyoruz bakalım. :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Arif v 2016 bence yılın filmiydi benim gibi kafaları eski yıllarda kalmış insanlara inanılmaz bir nostalji yaşattılar :bhr::bhr::bhr:

Ülke çok bozuldu yok Gangnam Stylemiş yok şimdide çıkan Uzaylı dansıymış bukadar saçma bir son 5-6 yıl geçiriyorkan Cem beyin bu nostaljiye götüren filmi ilaç gibi geldi kendisi tekrardan kutluyorum :bhr::bhr::bhr: