Diğer Castle Rock 1.Sezon Yorumları

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Aaa ayıp ayıp ben sırf sizin için okadar işim arasında izledim hemde 50 dakıka dizi :F

İlk bölüm diye öyle bodozlama değerlendirdim zaten anlatacak bişide yok donmuş geyik vardı bir yaşlı moruk arabada iple bişiler yapıyordu onun harici zenci herif bişiler yapıyor demek zaten detay işte :F Moruk kadınla görüştü kendince bişiler yapıyordu bu dizi tahmin ettim gibi Kütük beyin içi boş dizilerinden çıktı :A Ama genelde 5.bölümlerde anlamaya baslıyorum bunada şans verelim bakalım :A

Legionuda öyle bıraktık bu arada onada devam edebiliriz :A :A :A
ikinci bölüm yorumun nerde onu bekliyoruz bu sefer ayrıntıları tek tek anlatacaksın :) öyle bir zenci oğlan vardı bir beyaz oğlan vardı bir ecünnü vardı tarzı yorum istemiyoruz :) bu oğlanlar ecünnüler naptı onu anlat :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
1x4. Bölüm

harika bir bölümdü özellikle son sahne muhteşemdi ..
gardiyan denis mahzendeki oğlanla el ele temas edince balataları sıyırdı çalan müzik eşliğinde elindeki silahla tek tek gardiyanları avladığı sahne fevkaladeydi ..
sonunda öldürülmesi ise üzücüydü kötüleri tam bitiremedi :)
bu arada avukat henry babasının zamanında komaya girmesinde katkısı olduğunu öğrendi sanırım o da çocukken mahzendeki oğlanla temas etti heralde :) mahzendeki oğlan kime dokunursa onu zıvanadan çıkarıyor :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
İkinci sezondan bahsediyor hogatha, biz 2. sezona da başlamıştık, o 3-4 bölüm izledi ben de 6-7 bölüm izlemiştim son bölümler duruyor hala :A
ikinci sezondan bahsediyorsa ben kaç bölüm izledim hatırlamıyorum :) ne desem yalan olur :)

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
ikinci sezondan bahsediyorsa ben kaç bölüm izledim hatırlamıyorum :) ne desem yalan olur :)
Sen yoktun o ara forumda izlediysen de yorumun yok yani ben bir şey diyemeyeceğim o yüzden :A Neyse Castle Rock 3'ü izledim yorumu bırakayım. Dörde geçeceğim birazdan.

1x3

Henry'nin babasını öldüren Molly'miş :eek: Bir de Molly, Henry'nin yaşadığı her şeyi hissediyor. Tahminimce Henry'nin üvey babası Henry'e kötü bir şeyler yapmış, Molly de olanları hissetmiştir. Zaten çocuğa da aşık, o sebeple onu öldürdü diye düşünüyorum.

Bir tekne olayı var dizide? Önce Molly kendi kendine pratik yaparken tekne dedi, ardından o kelimeyi kullanma dedi kendine. Sonra Henry şeytan çocuğa buradan alacağın tazminatla kendine tekne garajı kurarsın deyince çocuk da tekne mi? dedi ve ardından Ozan Güven edasıyla kaç yaşındasın sen? sorusunu iletti adama. Buradan bir şey çıkacaktır mutlaka.

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Sen yoktun o ara forumda izlediysen de yorumun yok yani ben bir şey diyemeyeceğim o yüzden :A Neyse Castle Rock 3'ü izledim yorumu bırakayım. Dörde geçeceğim birazdan.

1x3

Henry'nin babasını öldüren Molly'miş :eek: Bir de Molly, Henry'nin yaşadığı her şeyi hissediyor. Tahminimce Henry'nin üvey babası Henry'e kötü bir şeyler yapmış, Molly de olanları hissetmiştir. Zaten çocuğa da aşık, o sebeple onu öldürdü diye düşünüyorum.

Bir tekne olayı var dizide? Önce Molly kendi kendine pratik yaparken tekne dedi, ardından o kelimeyi kullanma dedi kendine. Sonra Henry şeytan çocuğa buradan alacağın tazminatla kendine tekne garajı kurarsın deyince çocuk da tekne mi? dedi ve ardından Ozan Güven edasıyla kaç yaşındasın sen? sorusunu iletti adama. Buradan bir şey çıkacaktır mutlaka.
Aaa @destere vardı ayoll sonradan o gidince bizde bırakmıştık :A :A :A

@destere 2 Bölüm yorumu yapmış bizde 3 bölüm yorumu yapmısız @MasacRE- izlediklerimii unutdsakta sorun değil yeni bölümleride anlamıyoruz nasılsa kaldımız yerden devam ederiz anlamamaya :A :A :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Aaa @destere vardı ayoll sonradan o gidince bizde bırakmıştık :A :A :A

@destere 2 Bölüm yorumu yapmış bizde 3 bölüm yorumu yapmısız @MasacRE- izlediklerimii unutdsakta sorun değil yeni bölümleride anlamıyoruz nasılsa kaldımız yerden devam ederiz anlamamaya :A :A :A
ben hiç hatırlamıyorum demekki iki bölüm izlemişim :) neyse tekrar bakarım ikinci bölüme izlediysem hatırlarım :)

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
1.sezon 2. Bölüm

harikaydı yine :) her bölüm sonuna doğru erken bitti diye üzülmeye başladım bir sonraki bölüme geçme isteği uyandırıyor? çünkü merak ettiğim konu var, bazı dizilerde bölüm değiştirmek işkenceye dönerken bunda ise diğer bölüme geçmemek için bayağı bir frene basmak gerekiyor :)
mahzendeki oğlan intihar eden cezaevi müdürünün anlattığı kadarıyla şeytanın taa kendisiymiş zamanında çocuğu mahzene kapatanmda kendisi ama sonra neden pişman olup intihar ediyor neden mahzendeki oğlana avukat henry deaver dan yardım iste diyor oralar açıklığa kavuşmadı :)
moruk şerif emeklisi alan' ın da herşeyden haberi var yeni müdüreye gidip mahzendeki çocuğu sakın bırakmayın dediğine göre eski müdürle ortak çalıştığı anlaşılıyor zaten..
yeni cezaevi müdüresi kadın oğlandan kurtulmak için tehlikeli suçlular arasına attı oğlanı ,ama olan yanındaki mahkuma oldu :) yarmagül mahkumun tüm vucudu kanserden morarmıştı çocukta bir şeytanlık olduğu kesin gibi :)
molly karakteride ilginç bir karakter psikolojisi bozuk gibi ayrıca çocukluğunda zenci avukatı dikizliyormuş kadın bir nevi ergen oğlan avcısıymış :) onunda yolları olaylarla kesişecek gibi..
avukat sonunda uzaktanda olsa kilise ziyareti bahanesiyle mahzendeği oğlanla iletişime geçebildi ama mahzendeki parlağın iletişim kapasitesi zayıf üç kelimeyi zor tekrarlıyor :)

1x2

Hapishane müdürü tanrının yol göstermesiyle şeytanı hapsettiğini söylüyor. Nasıl bir iletişime geçtiler, o çocuk şeytansa nasıl zindana kapatabildi onu öylece acaba. Mahkum ona dokunmaya kalkınca kanser edip öldürdü çünkü herifi :A

Geçen bölümdeki uyuşturucu alan kadın da Henry'e küçüklükten aşıkmış. Pek de normal değil ayrıca, küçükken Henry'nin babası için ölümü araştırırken gelen polise karşı da tuhaftı.

Bu bölümün sonunda uzaktan görmeyi başardı şeytan çocuğu Henry, ona yakından ulaşabildiğinde ne olacak nasıl iletişime geçecek bakalım?
Aaa vlla sıkıcı bir polisiye gibi görünüyor hala bana henüz fantastik bir şey görmedim aksiyon hiç yok Lucifer gibi komedi olsa diyecem oda yok Zenci herif boş boş dolaşıyor ortalıkta :A :A :A

2.Bölüm
Aaa dizi bir ürkütücü cinayetle başladı . Zenci adam sıkıcı ilerliyor bence sadece insanlarla konusarak olay yönlendiriyor . Aksiyon yok fantastik zaten yok :A Koro söyleme sahnesi güzeldi sıkıntıyı biraz attı :A

Mezar suratlı bir oğlan var içeri attılar kel kafalı bir adamın yanına onun avukatı oalcak zenci herif sanırım şuan gözüme o mezar suratlı oğlan girdi :A Son sahnede gizemli bir adam gördük bakalım neyin nesi :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Aaa vlla sıkıcı bir polisiye gibi görünüyor hala bana henüz fantastik bir şey görmedim aksiyon hiç yok Lucifer gibi komedi olsa diyecem oda yok Zenci herif boş boş dolaşıyor ortalıkta :A :A :A

2.Bölüm
Aaa dizi bir ürkütücü cinayetle başladı . Zenci adam sıkıcı ilerliyor bence sadece insanlarla konusarak olay yönlendiriyor . Aksiyon yok fantastik zaten yok :A Koro söyleme sahnesi güzeldi sıkıntıyı biraz attı :A

Mezar suratlı bir oğlan var içeri attılar kel kafalı bir adamın yanına onun avukatı oalcak zenci herif sanırım şuan gözüme o mezar suratlı oğlan girdi :A Son sahnede gizemli bir adam gördük bakalım neyin nesi :A
sana lanet olsun hogatha yorumlarını bari spoiler içine koy izlemek isteyenleri soğutma diziden :) güzelim diziyi mahvettin :)
neyse üçüncü dördüncü bölüm tam senlik aksiyon tavan yapıyor :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059

1x3

tekneyi hatırlatman çok iyi oldu aklımdadıda yorumlarken nedense pas geçmişim :)

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
sana lanet olsun hogatha yorumlarını bari spoiler içine koy izlemek isteyenleri soğutma diziden :) güzelim diziyi mahvettin :)
neyse üçüncü dördüncü bölüm tam senlik aksiyon tavan yapıyor :)
Hahaha izlemek isteyenlere canınızı kurtarın diyorum :F Ama bu kütük @MasacRE- öneriyorsa izlemeyelim diyordum :A :A :A

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
tekneyi hatırlatman çok iyi oldu aklımdadıda yorumlarken nedense pas geçmişim :)

1x3

Şeytan meydan diye diye beni kandırdınız yorumlarda da öyle diyorsunuz bu şeytanları benmi göremiyorum ayoll bir zenci herif moruk kadınlarla sıkıcı sıkıcı konusuyor ben niye bunun dısında bir şey göremiyorum :A :A :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Şeytan meydan diye diye beni kandırdınız yorumlarda da öyle diyorsunuz bu şeytanları benmi göremiyorum ayoll bir zenci herif moruk kadınlarla sıkıcı sıkıcı konusuyor ben niye bunun dısında bir şey göremiyorum :A :A :A
mahzende çocuk bulmuşlardı o sarı benizli at suratlı dediğin oğlan işte şeytanın taa kendisi dokunduğunu yakıyor :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Hahaha izlemek isteyenlere canınızı kurtarın diyorum :F Ama bu kütük @MasacRE- öneriyorsa izlemeyelim diyordum :A :A :A
kırk yılda bir güzel bir dizi bulmuş ben takdir ettim :) dizi tam benlik valla ilerde bozmazlar umarım şimdilik gidişat iyi :) zaten dizi sonlara doğru bozulursa tüm suçu @MasacRE- ye yükleyip stres atarız :)

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
kırk yılda bir güzel bir dizi bulmuş ben takdir ettim :) dizi tam benlik valla ilerde bozmazlar umarım şimdilik gidişat iyi :) zaten dizi sonlara doğru bozulursa tüm suçu @MasacRE- ye yükleyip stres atarız :)
Hhah sonradan bozma dediğin dizi sonradan fantastik aksiyon kazanırsa demek istiyorsun :A İnş güzelleşir dizide zaten siz beğenmediğiniz bölüm olunca dizi istedim kıvama gelecek :A :A :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
O mahzendeki çocuk şeytan işte ayoll nasıl göremiyorsun @destere nasıl izliyor bu diziyi ya? :A

Ben mi çekiyorum diziyi banane ya gidin yönetmenine senaristine suç atın :A