Cansu Dere'nin Partneri Olması İçin Kiminle Görüşülüyor?

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Cansu Dere'nin Partneri Olması İçin Kiminle Görüşülüyor?

timucin-esen-biyografisi-921-150x150.jpg

Güzel oyuncu Cansu Dere'ye ''Beyaz Gece'' dizisinde eşlik etmesi için kiminle görüşülüyor?

Bugüne kadar ''Sıla'', ''Ezel'' ve ''Muhteşem Yüzyıl'' dizilerinde rol alan, beyazperde de ise ''Son Osmanlı Yandım Ali'', ''Acı Aşk'' ve ''Behzat Ç: Seni Kalbime Gömdüm'' filmlerinde rol alan Cansu Dere'nin partnerini canlandırması için Timuçin Esen’le görüşülüyor.

Dere, yeni dizisinde yurtdışından gelen bir tercüman rolünü canlandıracak ve biri genç diğeri olgun 2 aşk arasında kalacak.

Kaynak: Uçankuş
Bu konuyu orijinal haber formatında görüntüle

-potterhead-

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,768
Puanı
460
Timuçin Esen harika bir oyuncu, Cansu Dere de güzel kadın uyumlu olabilirler, kabul eder inşallah.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
Bence de uyumlu olabilirler, ama teklifi kabul edeceğinden emin değilim.

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Vay be bir zamanlar Hırsız Polis dizisi vardı. En az Poyraz Karayel kadar güzellikteydi.

Eskiler bilir. Çınar'ı tanımayanınız yoktur heralde. :) @Çiğdem- @vadikızı

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Cansu Dere'yi bir türlü sevemedim ya. :) Gelip Muhteşem Yüzyıl'ı da batırdı zaten oradan gıcık kaptım sanırım. :)

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Evet Çiğdem'le çok konuşuyoruz olabilir sanırım. :A

Ama cidden Cansu MY'ye gelince dizi senaryo olarak çöküşe geçmişti bence. :D
Sanırsam o aralarda Okan Yalabık diziden ayrıldı dizi ondan sonra düşüşe geçti. Yoksa Cansu Dere sevilen bir oyuncudur yani. :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
tabi cnm aliye ve hırsız polis unutulmaz diziler arasındakıler :F:F:F
İsmini unuttum Timuçin bir dizide de Fatma Girik'in oğlunu canlandırıyordu. O da çok güzel bir diziydi. Eskiden ne güzel diziler vardı, şimdi senaryolar tükenmeye başlayınca birbirinin benzeri diziler ekranlarda gösteriliyor.

allah allah ne oluyormuş benimle koşusunca cansunun gerçek yüzünü öğrenmiş işte fenamı ne diyorsa katılıyorum haruna :A:A:A
Senin düşmanlığın Eyşan ile başlamıştır. Kenan'ın yanında görmeye tahammül edemedin tabii. :)

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Cansuyu bende çok sevmiyorum. Oyunculuk sıfır bir kere. Mimik bile yok. Çok yapay.
Bu kadar abartılmasi ilginç geliyor.:D

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,187
Puanı
1,061

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
sana göre herkes abartı beroş kral:A

bu kez haklı .ssgerçi oyuncudan çok senaryoyla alaklıydı ama olsun :A
Ama oyuncuyu tartışıyoruz biz. Meral Okay'ın tam ne zaman ayrıldıydı (Allah rahmet eylesin) hatırlayamadım ama ondan sonra dizinin gerilediği de bir gerçek.

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
ben de pek ısınamadım oyuncu olarak ama başarısı ortada:D
Kenan ile oynadığı için olabilir mi? :)

Şaka bi yana, hani bunun soğuk yüzü varya, insana burnu havada ukala gibi gözüküyor. Hatta Sıla dizisi başlayınca bizim evdekiler hep bu diziyi izliyordu. Yok ben bu kızı sevmiyorum, izlemem dediğimi hatırlıyorum. Tabii başka televizyon olmayınca da göz ucuyla bakmak zorunda kaldım ve o zamandan beri kıza karşı ısındım. Hepsi benim ön yargımdan kaynaklanıyormuş, karşımızdaki insanı tanımak istemiyoruz galiba, yapımızda bu var.

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
sana göre herkes abartı beroş kral:A

bu kez haklı .ssgerçi oyuncudan çok senaryoyla alaklıydı ama olsun :A

Kendinde diyorsun iyi dil diye bana laf niye atıyorsun.:F
İyi oynamıyor işte. Ayrıca Beren dışında Serenay, Farah, Aslı Enver seven biriyim.:D Salladın yine.:A

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,187
Puanı
1,061
Kendinde diyorsun iyi dil diye bana laf niye atıyorsun.:F
İyi oynamıyor işte. Ayrıca Beren dışında Serenay, Farah, Aslı Enver seven biriyim.:D Salladın yine.:A
pek göremedik sevgini :A

Kenan ile oynadığı için olabilir mi? :)

Şaka bi yana, hani bunun soğuk yüzü varya, insana burnu havada ukala gibi gözüküyor. Hatta Sıla dizisi başlayınca bizim evdekiler hep bu diziyi izliyordu. Yok ben bu kızı sevmiyorum, izlemem dediğimi hatırlıyorum. Tabii başka televizyon olmayınca da göz ucuyla bakmak zorunda kaldım ve o zamandan beri kıza karşı ısındım. Hepsi benim ön yargımdan kaynaklanıyormuş, karşımızdaki insanı tanımak istemiyoruz galiba, yapımızda bu var.
ezeli ilk sezon izledim ısınamadım yine de :D yönetmen ali demir olacak diyolla (b)