Cameron Monaghan (Jerome), Gotham'a Geri Dönüyor!

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
sürgünüm yeni bir haber konusu açtı

Cameron Monaghan (Jerome), Gotham'a Geri Dönüyor!

Csa04PcWEAAzDmZ.jpg

Fox'un çizgi roman uyarlaması dizilerinden Gotham'ın kadrosuna, ikinci sezon önemli karakterlerinden olan bir oyuncu geri dönüyor.

Ben McKenzie, Donal Logue ve David Mazouz’un başrollerinde yer aldığı yapıma, Jerome Valeska karakterine hayat veren genç oyuncu Cameron Monaghan yinelenen rolleri ile tekrar diziye dönüyor.

Gotham, üçüncü sezonuyla 19 Eylül’de ekranlarda olacak.

Cameron Monaghan Twitter hesabından bu videoyu paylaştı!

Orijinal formatta oku

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Sanırım yazın böyle haberler okumuştum(b) yine sevindim ama shameless de bu sezon erken yayınlanacak. Cocuğun oyunculuğundan sıkılırım ya 2 karakteri aynı haftalarda izlemek:/

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Sanırım yazın böyle haberler okumuştum(b) yine sevindim ama shameless de bu sezon erken yayınlanacak. Cocuğun oyunculuğundan sıkılırım ya 2 karakteri aynı haftalarda izlemek:/
Evet, iddialar arasındaydı şimdi kesinleşti. Bu arada Joker'e dönüşeceği de konuşulmaya başlandı. Bakalım senaristler nasıl bir yol izleyecekler?

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Evet, iddialar arasındaydı şimdi kesinleşti. Bu arada Joker'e dönüşeceği de konuşulmaya başlandı. Bakalım senaristler nasıl bir yol izleyecekler?
Joker olacaksa artık Bruce da Batman olsun. Zaten geçen sezon sonlara doğru
batman olma ilhamı gelmişti

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Bruce ve Kedi'ye alışmıştık. Zaman atlaması yaşanması gerekeceğinden oyuncular değişecek o zaman? :(
Batman'i tvye uyarlamaya izin vermezler bence(b) en azından 2020 yılına kadar. Flash wonder woman aquaman filan ortak filmleri cıkacak. Kim bilir flash gibi hem film hem dizide olabilir(b)(bence genc batman izleyelim)

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Batman'i tvye uyarlamaya izin vermezler bence(b) en azından 2020 yılına kadar. Flash wonder woman aquaman filan ortak filmleri cıkacak. Kim bilir flash gibi hem film hem dizide olabilir(b)(bence genc batman izleyelim)
Bruce çok toy, bu haliyle de Batman'lik yapamaz ki. Nasıl olacak bilemiyorum. Neyse, Fish Mooney'in dönüşüyle diziden soğumuştum, Jerome'nin dönücek olması bana güzel moral oldu. :)

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Bruce çok toy, bu haliyle de Batman'lik yapamaz ki. Nasıl olacak bilemiyorum. Neyse, Fish Mooney'in dönüşüyle diziden soğumuştum, Jerome'nin dönücek olması bana güzel moral oldu. :)
Zaten bu Bruce oynamasın. Oyunculugunu touch dizisinden beridir pek sevmem:X Ayrıca bu cocugun 20li yaşları da batman olsa çok celimsiz:A Batman daha sert ifadeli biri olmalı bunun suratında da iş yok:A