Burcu Biricik'in '8. Gün'deki Partneri Belli Oldu!

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Yiğitt yeni bir haber konusu açtı

Burcu Biricik'in '8. Gün'deki Partneri Belli Oldu!

1042459_620x360.jpg

ATV'nin büyük merakla beklenen yeni dizisi ''8. Gün''ün erkek başrol oyuncusu belli oldu!

Yapımcılığını Ay Yapım'ın, yönetmenliğini Çağrı Vila Lostuvalı'nın, senaristliğini Toprak Karaoğlu, Volkan Sümbül ve Deniz Madanoğlu'nun üstlendiği, başrollerinde Burcu Biricik, Musa Uzunlar ve Ayça Bingöl'ün yer aldığı dizinin erkek başrol oyuncusu Buğra Gülsoy oldu.

''8. Gün'' Şubat ayında ATV'de!

Kaynak: Birsen Altuntaş

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,484
Puanı
1,060
Neden, başka birini mi düşünüyordun? (b)

Benim için çok iyi oldu, muhteşem olmuş Buğra ve Burcu. :Z Musa Uzunlar ve Ayça Bingöl de yine harika seçimler. Canım Ay Yapım, muhteşem detaysın. :bhr:
ne biliyim buğra biraz zayıf kalır gibime geliyo

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Çok iyi olmuş, oyunculuk ve görsellik açısından yakışır Burcu'ya. Ay Yapım yine sağlam geliyor. :Z

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Aşk ve Mavi bitebilirz:A Emrah çıkacakmiş gibi haberler vardı:Z Olmadı KÇ biter:A
Aşk ve Mavi sezon sonu bitecekmiş, devam yani. :D Reytingleri de iyi zaten, bitirmezler şimdilik.

KÇ bitecek deniyor zaten ama Ay Yapım'ın iki dizisi karşı karşıya gelir mi o var. :D Pazartesi riskli zaten, üç dizi izleyiciyi çekiyor. 4. gerekli değil bence.

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Aşk ve Mavi sezon sonu bitecekmiş, devam yani. :D Reytingleri de iyi zaten, bitirmezler şimdilik.

KÇ bitecek deniyor zaten ama Ay Yapım'ın iki dizisi karşı karşıya gelir mi o var. :D Pazartesi riskli zaten, üç dizi izleyiciyi çekiyor. 4. gerekli değil bence.
Hangisi biterse bitsin güzel haber sonuçta:A Sanki iki işi aynı gün yayınladiğimiz yapımlar olmuştu(b) Unuttum ama:F

Hangisi biterse bitsin güzel haber sonuçta:A Sanki iki işi aynı gün yayınladiğimiz yapımlar olmuştu(b) Unuttum ama:F

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061

Olmuştur muhakkak, denk geliyor ama çok saçma. :D

Bu gidişle yakında Ay Yapım her kanala bir dizi yapacak gibi duruyor, maşallah her dizisi tutuyor da. :bhr:

offensive

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
2,990
Puanı
310
Bu dizi perşembe yayınlansa nolur ki? Perşembe ay yapım dizisi yok diye biliyorum.
KK zaten düştü, zaten nasıl izleniyor anlamıyorum.

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,827
Puanı
1,060
Çok güzel Buğra ile Biricik uyumlu olacaklar bence ya:Z

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061

Olmuştur muhakkak, denk geliyor ama çok saçma. :D

Bu gidişle yakında Ay Yapım her kanala bir dizi yapacak gibi duruyor, maşallah her dizisi tutuyor da. :bhr:
Karadayı ve Beş Kardeş vardı ama o zaman durum başkaydı. ATV'nin hafta içi dizileri bitecek durumda değil o yüzden %1500 çarşamba olacak. :A

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060

Bana Sevmeyi Anlat'ı İçerde'nin karşısına koyduk. Söz geçiremedi Ay Yapım bize. :A:A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Karadayı ve Beş Kardeş vardı ama o zaman durum başkaydı. ATV'nin hafta içi dizileri bitecek durumda değil o yüzden %1500 çarşamba olacak. :A
Çarşamba olmaz habire maç ile kesip izleyici kaybetmek istemez artık :X
Bana Sevmeyi Anlat'ı İçerde'nin karşısına koyduk. Söz geçiremedi Ay Yapım bize. :A:A
Parmağin bal tutsun :A Doğru BSA vardı ama başka bi dizi daha vardı sanki (b) totoş @xemrexxx burda olsaydı bilirdi:A