Burak Hakkı Diriliş "Ertuğrul" Dizisinde!

EFE UYSAL

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051
EFE UYSAL yeni bir haber konusu açtı

Burak Hakkı Diriliş "Ertuğrul" Dizisinde!

487.jpg

Ekranların rekortmen dizisi ve TRT 1in fenomen dizisi Diriliş "Ertuğrul"a yeni bir oyuncu dahil oldu.

Başrollerinde Engin Altan Düzyatan, Esra Bilgiç, Hülya Darcan Çağdaş Onur Öztürk'ün bulunduğu yapımcılığını Mehmet Bozdağ'ın üstlendiği yönetmenliğini Metin Günay'ın yaptığı diziye son olarak Mayıs Kraliçesinde oynayan yakışıklı oyuncu Burak Hakkı dahil oldu.

Ünlü oyuncu dizide Ebu Mansur karakterini canlandıracak. Diriliş " Ertuğrul yeni bölümüyle Çarşamba 21:00'de TRT 1'de.
Orijinal formatta oku

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Muhteşem transfer :A

Dudaktan Kalbe ve Gurbet Kadını'nda izlemiştim ama son zamanlarda pek dikiş tutturamadı, sevindim Diriliş gibi reyting rekortmeni bir diziye dahil olmasına :A @EFE UYSAL

EFE UYSAL

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051
Muhteşem transfer :A

Dudaktan Kalbe ve Gurbet Kadını'nda izlemiştim ama son zamanlarda pek dikiş tutturamadı, sevindim Diriliş gibi reyting rekortmeni bir diziye dahil olmasına :A @EFE UYSAL
Bende baya sevindim bu isme Dudaktan Kalbede izlemiştim baya iyiydi orda şimdi de Dirilişe dahil olması isabet olmuş :A Aksiyon sahneleri olabilir Vasilyusun adamları ile karşılaşabilir :A:A

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,091
Puanı
1,060
Burak Hakkıyı beğenirim ben diziye katılmasına çok sevindim ya :Z

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
tayyip amcanın çabasıyla diziyi araplara kakalamışken birkaç ülkeye daha satıp para kazanalım dediler zaar zaten 3.sezon bitecekti 4e uzatmışlar:A
Forumda gelecek sezon çarşamba hayallerini hep senden duydum :F bütün dizileri bitirmiştin :A Gerçi seneye bu adamla dizi çöker :A hadi yine rahatsın :F

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Bende baya sevindim bu isme Dudaktan Kalbede izlemiştim baya iyiydi orda şimdi de Dirilişe dahil olması isabet olmuş :A Aksiyon sahneleri olabilir Vasilyusun adamları ile karşılaşabilir :A:A
kaybolan yıllar ve kızım nerede dizilerinde izlemiştim sanırım gencliği çok karizmatikdi mehmet akif alakurt havası vardı :A @Bully @xemrexxx

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
kaybolan yıllar ve kızım nerede dizilerinde izlemiştim sanırım gencliği çok karizmatikdi mehmet akif alakurt havası vardı :A @Bully @xemrexxx
Dudaktan Kalbe'de Yiğit Özşener'le düşmanlardı, süperdi o dizi :Z @EFE UYSAL

Şimdi moruklamış biraz son projeleri de tutmuyor Diriliş için yurt dışından gelmiş isabetli bir karar da vermiş :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Dudaktan Kalbe'de Yiğit Özşener'le düşmanlardı, süperdi o dizi :Z @EFE UYSAL

Şimdi moruklamış biraz son projeleri de tutmuyor Diriliş için yurt dışından gelmiş isabetli bir karar da vermiş :A
bir zamanların önemli jönüydü gayet iyi oyuncular alıyoruz efe gösterdi 4.sezonda olucakmıs
:Z:Z:Z @EFE UYSAL