Burak Deniz 'Gecenin Kraliçesi' Dizisinde!

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Burak Deniz 'Gecenin Kraliçesi' Dizisinde!

c6d3e324-fe78-4b9a-9990-c01247fb6db2-150x150.jpg

Uzun bir hazırlık dönemi geçiren, başrollerini Meryem Uzerli ve Murat Yıldırım'ın paylaşacağı 'Gecenin Kraliçesi' dizisine yeni bir oyuncu katıldı!

Türk – Arap ortak yapımı, senaryosunu Ozan Aksungur ve Cüneyt Aysan'ın kaleme aldığı, yönetmenliğini Yağmur ve Durul Taylan kardeşlerin üstlendiği dizinin kadrosuna, son olarak Tatlı Küçük Yalancılar'da izlediğimiz Burak Deniz dahil oldu.

Gecenin Kraliçesi, yakında Star’da başlıyor!

Bu konuyu orijinal haber formatında görüntüle

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Mehmet Aslantuğ yok ki, yerine Uğur Polat geldi. :X
aslında uğur polat da olur da bir başka vatandaş vardı ben izliyordum diziyi yarıda kesilmişti orda başrolü oynayan kişi olsaydı dizide daha iyi olurdu hatırlarsam söyleyeceğimde aklıma gelmiyor ne dizi nede vatandaş :)

yok kaçmış gitmiş :)))
mehmet aslantuğdaki karizma yeterliydi adam az vede öz çıkıyor ama diziyi kaliteli hale getiriyor :) mesela ihtiyar çetin tekindorda öyledir diziye tek başına çok şey katar :)

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
aslında uğur polat da olur da bir başka vatandaş vardı ben izliyordum diziyi yarıda kesilmişti orda başrolü oynayan kişi olsaydı dizide daha iyi olurdu hatırlarsam söyleyeceğimde aklıma gelmiyor ne dizi nede vatandaş :)

mehmet aslantuğdaki karizma yeterliydi adam az vede öz çıkıyor ama diziyi kaliteli hale getiriyor :) mesela ihtiyar çetin tekindorda öyledir diziye tek başına çok şey katar :)
Kim? Uğur Polat olmadı bence. :X

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,432
Puanı
1,061

mehmet aslantuğa daha önce binbir gecede halit ergençin; aşk ı memnuda edanın rolünü teklif etmişler o da pis terbiyesiz diziler diye reddetmiş şimdi yine ednan tarzı bir rolü kabul edince nanik yaptılar adama kaldıramadı o da:))

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Kim? Uğur Polat olmadı bence. :X
ya sadece ben izliyordumda diziyi çarşamba günü yayınlanıyordu, başrolü ahu tükpençeyle paylaşıyorlardı :)
@beyazsoy la bayağı bir yorumlamıştıkda
5 . bölümdemi ne kaldırdılar diziyi güzeldi ben seviyordum :))

mehmet aslantuğa daha önce binbir gecede halit ergençin; aşk ı memnuda edanın rolünü teklif etmişler o da pis terbiyesiz diziler diye reddetmiş şimdi yine ednan tarzı bir rolü kabul edince nanik yaptılar adama kaldıramadı o da:))
aslında mehmet aslantuğun eşi güzel o yüzden adama saygı duyuyorum benim kapacağımı kapmış denyo :))