Burak Can 'Yılanların Öcü' Dizisinde!

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Koliba Film'den Ata Türkoğlu'nun yapımcılığını üstleneceği ve Cemal Şan'ın yönetmen koltuğuna oturacağı Yılanların Öcü dizisine son olarak Sana Bir Sır Vereceğim dizisinde rol alan Burak Can’da dahil oldu.

Yeni sezonda Show TV'de ekrana gelecek,Fakir Baykurt'un aynı adlı eserinden daha önce 2 kez sinemaya uyarlanan Yılanların Öcü dizisine daha önce de Rüçhan Çalışkur ve Ahmet Varlı dahil olmuştu.

Burak Can'ın ın dizide nasıl bir karakteri canlandıracağı ilerleyen günlerde belli olacak.

images

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,027
Puanı
1,060
Hayırlı olsun.Bu dizi iyi reytingler alabilir. :)

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
Ismi degiatirmeliler.Cok korkunc bir ismi var :)

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Sana Bir Sır Vereceğim'e dokunan uçuyor.:D
BU çocuk çok kötüydü hiç sevmiyordum niye seçmişler ben olsam seçmezdim.:(

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Fox Tv'nin dizilerinde de ne maden varmış arkadaş,kaç tane yeni genç oyuncu kazandırdı dizi piyasasına :)

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Bu diziden umudum var nedense. Senaristler sağlam olursa iş yapar. :X

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
Başroller umarım oyunculuk anlamında iyi, uyumlu ve bilindik isimlerden oluşur. Bu haberi mahiyetsiz görüyorum, yan rolün yan rolü sonuçta. :)

semre

Aktif Üye
Reaksiyon puanı
491
Puanı
184
Ne zamandir Show tv Projeleri Hakda Yazmiyodum Simdi Yazmaya basliyim Show tv Yaz Ayi Gunduz Kusagina Cok onem Veriyor Bu sezon gunduz Kusaginda Yeni Bir Gun Ev Kusu Devam edicek Ev Kusu hafta ici her gun ekranda Olcak Bunun yani sira Kuaforlee Yarisiyor Koyum ve Guzel İnslari isimli programlarda Ekranda Olcak yeni sezonda da Seda Sayan da kanalda olcak Yaz Ayi yeni sezon projeleri gecen sezon gibi gec baslamicak Agustos Ayi projeler baslamaya baslicak Yeni sezonda kanal 9dizi yayinliycak

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
Ne zamandir Show tv Projeleri Hakda Yazmiyodum Simdi Yazmaya basliyim Show tv Yaz Ayi Gunduz Kusagina Cok onem Veriyor Bu sezon gunduz Kusaginda Yeni Bir Gun Ev Kusu Devam edicek Ev Kusu hafta ici her gun ekranda Olcak Bunun yani sira Kuaforlee Yarisiyor Koyum ve Guzel İnslari isimli programlarda Ekranda Olcak yeni sezonda da Seda Sayan da kanalda olcak Yaz Ayi yeni sezon projeleri gecen sezon gibi gec baslamicak Agustos Ayi projeler baslamaya baslicak Yeni sezonda kanal 9dizi yayinliycak
Transfer olmayacak sanırım. Bende duymuyorum artık transferlerle ilgili haberler. Show bu sezondan farklı ilerlemeyecek anlaşılan. İşi çok zor...

semre

Aktif Üye
Reaksiyon puanı
491
Puanı
184
Transfer olmayacak sanırım. Bende duymuyorum artık transferlerle ilgili haberler. Show bu sezondan farklı ilerlemeyecek anlaşılan. İşi çok zor...​
Hayr Kanal Suan Bir kac Dizi ile gorusme halinde Ama Yeni sezona da Baya yeni dizi ile gorusuyolar Bekleyin bence onceden Konusma