Burak Aksak'ın Yeni TV Filmi 'Deli Dumrul'un Oyuncuları Belli Oldu!

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Yiğitt yeni bir haber konusu açtı

Burak Aksak'ın Yeni Filmi 'Deli Dumrul'un Oyuncuları Belli Oldu!

CpV0cw2XYAAGcd7-1.jpg

BKM Film'in yeni ve iddialı tv filmi 'Deli Dumrul'un oyuncuları belli oldu!

Dede Korkut Hikâyeleri serisinin ilk iki bölümü olanBamsı Beyrek ve Salur Kazan’dan sonra Deli Dumrul’un çekimleri de başladı.

Yapımcılığını Necati Akpınar'ın üstlendiği, yönetmenliğini Burak Aksak'ın yaptığı ve kısa süre öncesinde çekimlerine başlanan 'Deli Dumrul' televizyon filmi TV8'de ekrana gelecek. Yapımın kadrosunda Cengiz Bozkurt, Necip Memili, Şahin Irmak, Gülhan Tekin, Uraz Kaygılaroğlu, Onur Atilla, Deniz Baysal, Eda Ece, Salih Kalyon ve Zeynep Kankonde gibi isimler yer alıyor.

Çekimleri devam eden Dede Korkut Hikayeleri'nin yayın tarihi ise henüz belli değil.

Orijinal formatta oku

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
Kadro güzel görünüyor, Cengiz Bozkurt ve Eda Ece de bildiğin BKM'nin kadrolu oyuncusu oldu. :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Buradan da anlıyoruz ki Burak Aksak tamamen L&M ekibinden ayrılmış Cengiz Bozkurt'la birlikte. Onları bir daha aynı işlerde görmemiz mümkün gözükmüyor. Ama yine de kafasına hayran olduğum bu adamın her işini sinemada izlemeye çalışacağım. Kaliteli bir iş ortaya çıkacaktır bu filmde de. :)

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Kadro güzel görünüyor, Cengiz Bozkurt ve Eda Ece de bildiğin BKM'nin kadrolu oyuncusu oldu. :A
Buradan da anlıyoruz ki Burak Aksak tamamen L&M ekibinden ayrılmış Cengiz Bozkurt'la birlikte. Onları bir daha aynı işlerde görmemiz mümkün gözükmüyor. Ama yine de kafasına hayran olduğum bu adamın her işini sinemada izlemeye çalışacağım. Kaliteli bir iş ortaya çıkacaktır bu filmde de. :)
@ozgur2113 bu sinema filmi değil, TV8'in 12 bölüm sürecek tv filmiymiş. :D Sen konuda öyle yazınca bu şekilde açtım. :A

Konuyu düzenledim bu arada. :)

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Doğru bu hikayeleri anlatacaktı. Bu ara sinema projesi yoktu. Ben de dedim nerden çıktı bu iş. :D
İnternette falan baya araştırdım hep tv filmi diye çıkıyor, Özgür'e sorayım bir dedim. Bu sırada ranini açıklamış. :D

@Mr.At bu arada sen diğer konuda soruyordun, dediğin gibiymiş. :X