Burak Özçivite Burak Özçivitten Daha Çok Benziyor!

cookies

Tecrübeli Üye
Konu Sahibi
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
EEC441AD-1F39-4F20-B19E-EEACD98DE08F.jpeg
İstanbul Üniversitesinde öğrenci olan Burak Han, Clear men reklamında Burak Özçivitin gençliğini oynamıştı.Kendisini gören genç kızlar adeta çıldırdı.

Burağı Fahriye kaptı ama bu Burak hala kapılmadı dediler :A

https://www.instagram.com/burakkhan7

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
@Çiğdem- @Harunnn60 @bazinga @mrt-06 @Ahmed @serhatt @MasacRE- @DarkLegenD @denizz19 @Aserat @kerem @kerim yavuz
hadi iyisiniz düşük bütçeli bekar Burak buldum size :A

@Forumdash artık bunu oynatın Burak yerine daha az masraflı ve aynı etki :A
Bir insanın çakması olarak yaşamak nasıl bir duygu acaba :F Acıdım oğlana hele itici Burak'a çok benzemek :F:F

Fotoların ikisi de Burak Hana ait :A

İkisinin de adı Burak hem valla @Forumdash son filminde Burağın şişirme oldığunu gördük bi sonraki dizide bunu başrol yapın :A
MY'den beridir fark etmeyen siz forum ahalisine eziyet olsun diye Burakla çalişmaya devam edebiliriz :F

cookies

Tecrübeli Üye
Konu Sahibi
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
Bir insanın çakması olarak yaşamak nasıl bir duygu acaba :F Acıdım oğlana hele itici Burak'a çok benzemek :F:F

MY'den beridir fark etmeyen siz forum ahalisine eziyet olsun diye Burakla çalişmaya devam edebiliriz :F
Burakla dizi yapıp duruyonuz ama :A Diziyi bu çocukla yapın 5 bine kapatırsınız :F

cookies

Tecrübeli Üye
Konu Sahibi
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
Sevmediğim abartılı isimlerden ve yeteneksizlerden biri. Boş reklam dışında bir yeteneği yok oyunculuk sıfır aşırı abartılı. Kanala almayız Burak'ı :A

Burak bu adamın biraz daha kaslı hali. Biraz fark var.:A
Ama düşük bütçeli Burağa haftada 2 milyar falan vererek bağlayabilirsiniz :A
Yaa çocugu ben Burak Özçevitim diye kandırdı mı noldu :F Neden cocugun yüzü asık :F @cookies @xemrexxx

Olabilir :F Cidden neden benziyo bu kadar aceb estetik var mıdır (b)