Bully'nin Forumda 4. Yılı ve Dosi'nin Forumda 2. Yılı

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,461
Puanı
1,061
İyyy ne diyeyim tebriklrr melunlar :D size bu köpegi aldim inşallah sizi parçalar:A
FB_IMG_1489104252242.jpg

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
İyyy ne diyeyim tebriklrr melunlar :D size bu köpegi aldim inşallah sizi parçalar:A
Ekli dosyayı görüntüle 54169
:D bize getirene kadar seni parçalamamışsa bize zarar vermez ;)

İkinize de nice yıllar ve güzel mesajlar diliyorum. Mutluluğunuz ve huzurunuz daim olsun. :) @Bully, @dosimosi

Hediye olarak da bir şeyler verelim tabi elimiz boş gelmiş olmayalm. :) Kaan kardeşim bu senin hediyen. Ne kadar sevmesem de kendisini -kimden bahsettiğimi biliyorsun- bu şarkı baya başarılı. :)

Öğretmen hanım bu da sizin hediyeniz. :) Yeni şampiyon olmuş üstadın bir sahnesini atayım. İki ustanın karşılıklı iyi bir sahnesi. Filmi izlemeyen de izlesin derim. :)
Teşekkürler yanlız @Bully e verdiğin hediyeye de göz koydum :A
Kaan bana dinletirdiği günden itibaren muzik listemde yerini aldı bu şarkı :)

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
:D bize getirene kadar seni parçalamamışsa bize zarar vermez ;)

Teşekkürler yanlız @Bully e verdiğin hediyeye de göz koydum :A
Kaan bana dinletirdiği günden itibaren muzik listemde yerini aldı bu şarkı :)
Konumuz ortak zaten, istediğin hediyeleri de paylaşabiliriz canım sıkıntı yok :A

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Yemin ediyorum böyle bir üye, kişilik, varlık görmedim. Sen hani gidiyordun? @Buliy sana diyorum sana.
Konu açmadığım için kafam rahat :A

Ayrıca admin oldum artık ben, istesem de gidemem :F

Neyse hoşgeldin bu arada, fark ettim ki hiç özlememişim seni :A

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Konu açmadığım için kafam rahat :A

Ayrıca admin oldum artık ben, istesem de gidemem :F

Neyse hoşgeldin bu arada, fark ettim ki hiç özlememişim seni :A
Bana söylediğin o sözler ne olacak. :A İyi ki seni beklemeden gitmişim. :A Adamı yarı yolda bırakırsın sen. :A

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Bana söylediğin o sözler ne olacak. :A İyi ki seni beklemeden gitmişim. :A Adamı yarı yolda bırakırsın sen. :A
Senin gibileri yarı yolda bırakmak gerekir :A Neyse tebrik et beni yokluğunda hem Gökhan Türkmen'le şampiyon oldum, hem de adminlik yetkileri aldım :A

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Uzun uzun yazmayacağım her ikisi de hakkında ne düşündüklerimi iyi biliyorlar o yüzden kısa kesicem, nice senelere inşallah, forumda varlığınız daim olsun. :bhr:

Bu da ortak hediyem sizin için yaptım iki ismi yan yana getirdim. :A

LyEWmJ.png

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Senin gibileri yarı yolda bırakmak gerekir :A Neyse tebrik et beni yokluğunda hem Gökhan Türkmen'le şampiyon oldum, hem de adminlik yetkileri aldım :A
Gökhan'cığıma gerçek hayatta verilmeyen değeri burada verdirttiğin için teşekkür ederim :A De adminlik yetkilerini alman kötü olmuş. :A

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Uzun uzun yazmayacağım her ikisi de hakkında ne düşündüklerimi iyi biliyorlar o yüzden kısa kesicem, nice senelere inşallah, forumda varlığınız daim olsun. :bhr:

LyEWmJ.png
Teşekkürler kardeşim, hep birlikte inşallah :bhr:

Hediyem de harika, emeğine sağlık, rengini de güzel düşünmüşsün canım :A

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
İkinizide kutlarım @Bully @dosimosi . 456.500 tane soru çözdüm de geldim hediye falan beklemeyin yani.
Hoşgeldin :) bende haftaya gidiyorum :D

LyEWmJ.png
Ben pek bilmiyorum hakimdaki düsunceleri ?:A

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,091
Puanı
1,060
kiz siz nezamandan beri tanisiyorsunuz ? daha taniyamadinmi :A

@Bully bak @destere basti olmamisi :A hazirlikli olalim yazacaklarina :D

kiz siz nezamandan beri tanisiyorsunuz ? daha taniyamadinmi :A

:Foda doğru da

@dosimosi dün aniden çıkmak zorunda kaldım cevap veremedim tanımıyorum diye takılayım dedim denize :D @denizz19 tanıyorumda önceki gün ben her zamanki tribi sandım o kadar sinirlediğini anlamadım 5-10 dakikaya kadar tribi hemen geçerdi onun ama bana başka sebepten sinirlenmişti ben bazı zamanlarda sen bayan olarak anlarsın derim özelden sana psikolojik olarak kötü olurum ben duygusal herşeye ağlayan bir kız olur çıkarım şimdi o dönemde olduğum için denizin sinirli olduğunu anlayamadım yoksa tanıyorum denizi aslında banada göstermez ben üstüne gidince dahada sinirlendi ben çok iyi bilirim ki deniz beni kırmak istemez geçen sene forumda yaşadığım en zor olayım sadece deniz benim yanımdayız bir tek o haklı görüp savunmuştu geçenki benden kaynaklanan bir durumdu ben o durumda olmasam anlardım denizin sinirli olduğunu;)

Son düzenleme: