Bully'den Veda..

Bully

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Gerçekten çok üzüldüm ve çok şaşırdım ancak veda etme sebebini anlayabiliyorum ve sana hak veriyorum. Bir çok ortak noktamız vardı seninle, izlediğimiz diziler olsun, tuttuğumuz takım olsun... Kısa zamanda bu kadar samimi olabildiğim, 'kardeşim' diyebildiğim nadir insanlardan oldun benim için. Umarım hedeflerinin hepsini gerçekleştirip, hayatını istediğin şekilde düzene sokabilirsin ve ilerde aramıza tekrar dönebilirsin kardeşim.

Tüm kalbimle ve dualarımla yanındayım. Şu ana kadar bir çok konuda bana yardımcı oldun, hepsi için teşekkürler. Yolun açık olsun kardeşim, özleyeceğiz seni. :)

Bu arada yarıştığın yarışmalarda kullandığın dizi ve karakterleri devredecek birini arıyorsan bu konuda yardımcı olabilirim seve seve, biliyorsun. :) @Bully
Eyvallah Enes'im, çok teşekkür ederim güzel dileklerin için. Gerçekten kısa zamanda iyi kaynaştık seninle, seni tanımış olduğum için çok mutluyum, kendine çok iyi bak. :) Çok ortak noktamız vardı dediğin gibi :D

Kardeşim, inşallah diyelim. Eminim bu foruma çok şey katacaksın daha, yönetim kadrosuna muhakkak gireceğini düşünüyorum. :)

Zaten Yiğit Özşener'i sana devretmeyi düşünüyordum :D @MayısKralı Hem senin de ilk yarışma tecrüben olmuş olur. :) İçerde'ye adam bulamazsak o da sana kalır zaten, senden iyisini mi bulacaz :A @Aserat

Sana bir katkım olduysa ne mutlu bana :D

@Bully doğru pek yakındık sayılmaz ama forum içinde baya iyi ilişkimiz vardı.
Üzüldüm.
Çok emeğin var forumda. Bir gün yine döneceksin eminim...
Ama veda sebepin haklı denenler yüzünden olmuş. 2014cü yılda foruma aktifliğimin artması benim de derslerime ve hayatıma ciddi etki etmişdi. Sonra zaten kendim dengeyi sağladım, şu an ise günde bi kaç kez kısa girdiğim bi yer haline geldi forum. Bu tarz bişey de yapabilirdin bence. Ama neyse, hayatında ve derslerinde başarılar dilerimmm dostum.
Özelden fazla bir muhabbetimiz olmadı ama dediğin gibi forum içinde çok iyiydik, kanka :D Sevdiğim, özleyeceğim insanlardansın. :)

Hayırlısı bakalım ya :D

Çok teşekkür ederim dostum, kendine çok iyi bak, ben de başarılar diliyorum sana hayatında :D Zaten master öğrencisi olmuşsun tebrikler, darısı başıma :Z

Son düzenleme:

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Eyvallah Enes'im, çok teşekkür ederim güzel dileklerin için. Gerçekten kısa zamanda iyi kaynaştık seninle, seni tanımış olduğum için çok mutluyum, kendine çok iyi bak. :) Çok ortak noktamız vardı dediğin gibi :D

Kardeşim, inşallah diyelim. Eminim bu foruma çok şey katacaksın daha, yönetim kadrosuna muhakkak gireceğini düşünüyorum. :)

Zaten Yiğit Özşener'i sana devretmeyi düşünüyordum :D @MayısKralı Hem senin de ilk yarışma tecrüben olmuş olur. :) İçerde'ye adam bulamazsak o da sana kalır zaten, senden iyisini mi bulacaz :A @Aserat

Bende aynı şekilde düşünüyorum, iyi ki tanıştık kardeşim. :)

Umarım o da olur kardeşim ilerleyen zamanda. :)

İkisini de senin bıraktığın yerden alıp, senin için şampiyon yapmaya çalışacağım. :A

Oldu tabii, olmaz mı kardeşim. :D Forum hakkında bir çok şey öğrendim senin sayende, benim sende hakkım varsa helal olsun, sende hakkını helal et. :)

Bully

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Yanlış bir düşünce tarzı bu. Her zaman da söyledim. Bir şeye başlamak için başka bir şeyden vazgeçmek. İnternete girmeden yeni hayat mı kuracaksın kardeşim? Ve ya Sosyallik olmadan sadece tekbaşına. Daha az girersin. 1 saat ayırırsın. Olur biter. Şimdi bu kararı aldın bilgisayarı çöpe mi atacaksın? 1 beyin 2-3 işi birlikte yapabilir. Zaten bu kadar kolay da ayrılamazsın. Kaçarak hayatını hiç bir zaman dengeye sokamazsın.
İnternete gireceğim tabii Serhan'ım ama foruma girmeyecem, burası çok vaktimi alıyor ve reel hayatımı oldukça engelliyor. Çünkü buraya girdi mi çıkmak zor oluyor, ben girdi mi 1 saat falan kalamam takdir edersin ki forum için önemli birisiydim :D Derslerime yoğunlaşacağım, reel hayatta yapılacak çok aktivite var, illa ki alışacağız forumsuzluğa, alışmak zorundayım. :)

Ben kararımın, düşünce tarzımın arkasındayım, zaten kolay alınmadı bu karar, bakalım hakkımda hayırlısı olsun :D

Özleneceksin kardeşim, kendine çok iyi bak. :) Benim için değerli insanlardandın.

Hayatın ve geleceğin tabii ki daha önemli ama temelli gidiyormuş gibi yazmayın düzene girdikten sonra tekrar dönersin inşallah.

Liste etkinliğinin en aktif ismiydin eksikliğin belli olacak, muhakkak sen de özleyeceksin :)

Neyse görüşmek dileği ile kal sağlıcakla..
Hayırlısı bakalım Tolgacım, sen de kendine çok iyi bak. :) Seni tanıdığıma memnun oldum, sevdiğim, iyi bir arkadaşımdın.

Etkinliğini de özleyeceğim tabii ki ama yapacak bir şey yok. Bu hafta son kez oy kullanır öyle giderim artık. :( Forum için önemli bir etkinlik, umarım uzun süre devam ettirirsin, daha foruma katacağın çok şey var bence. :)

Son düzenleme:

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,923
Puanı
1,061

Özelden fazla bir muhabbetimiz olmadı ama dediğin gibi forum içinde çok iyiydik, kanka :D Sevdiğim, özleyeceğim insanlardansın. :)

Hayırlısı bakalım ya :D

Çok teşekkür ederim dostum, kendine çok iyi bak, ben de başarılar diliyorum sana hayatında :D Zaten master öğrencisi olmuşsun tebrikler, darısı başıma :Z
Aslında @turkuazz teklifi kabul etti ama oylarını göndermen lazım gitmeden önce. :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
ay gitmedin mi hala @Çiğdem- @mrt-06 hoşçakal diyelim şuna tıklayın:A
aa sussusana sen beee
u075.gif
u075.gif
u075.gif

Bully

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Yapma la, şaka de bende Buğra gibi bir gün çıkar gelirim de. Desen olmaz mı?
Biz veda konusu açtıktan sonra dönenlerden değiliz :A Niye gitmedin diyip duruyordun, gidiyoruz işte mutlu musun şimdi :A

Özleneceksin sen de gıcık herif, kendine iyi bak :D Esprilerini geliştirmen dileklerimle :A

İstediğin üniversiteye yerleşirsin umarım, hayatında başarılar dilerim :D

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Biz veda konusu açtıktan sonra dönenlerden değiliz :A Niye gitmedin diyip duruyordun, gidiyoruz işte mutlu musun şimdi :A

Özleneceksin sen de gıcık herif, kendine iyi bak :D Esprilerini geliştirmen dileklerimle :A

İstediğin üniversiteye yerleşirsin umarım, hayatında başarılar dilerim :D
Mutlu değilim. Benim esprilerim zaten üst düzey. Sen de kendine iyi bak. Geri gelmeyi unutma.

Bully

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
tşşk ederim cnm @mrt-06 a desteğimiz hep sürücek tabi :bhr:

geçen yılda ara vericektin ısrarımızla kalmıstın aslında buda bir ara olsa daha kabullenir olurdu ama tamamen gitmeyi hala kabullenemedik işte :( burada alıştık birbirimize gelecek yaz bu günlerde burda olursun inş hatta bu konuyu açtığın tarihte bekliyoruz bu konudan bildirimini :Z:Z:Z @Yiğitt
Süreceğinden hiç şüphem yok, yalnız bırakmayın onu, kalbim sizlerle olacak :bhr:

Hayırlısı bakalım canım benim, ben de size çok alışmıştım ama geleceksem de bu tarihte gelmem artık, sürprizleri severim :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Bully

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
aa sussusana sen beee
u075.gif
u075.gif
u075.gif

ayol bence ilgi çekmek için yapıyor kas yapıcam diye çok protein tozu almış her yanında sivilceler çıkmış depresyona girmiş @Bully :A ay yine açıklığa kavuşturdum:bhr: @mrt-06 @denizz19 @cookies @vadikızı @Harunnn60 @Dosi
Gerçekten de sus be, zevzek seni. ss Bi duygusala bağlatmadın veda konumuzda :A

Benim ilgi çekmeye ihtiyacım mı var :A Sabret 1 gün daha, sonra kurtuluyorsun benden :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Gerçekten de sus be, zevzek seni. ss Bi duygusala bağlatmadın veda konumuzda :A

Benim ilgi çekmeye ihtiyacım mı var :A Sabret 1 gün daha, sonra kurtuluyorsun benden :A
aaa @xemrexxx olmasa daha kötü olurduk iyidir burayı neşelendirmesi :A

hele sen @destere olsaydı ozaman görürdün iyiki veda konunu o yokken açtın ayoll :F

şu smileyi kullanırdı büyük ihtimalle hepimizin dengesi şaşardı yine @mrt-06

:Z:Z:Z

EFE UYSAL

Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051
Bende biliyordum gideceğini ama yine yazayım bişeyler :A
Forumda en çok değer verdiğim dostlardan, arkadaşlardan oldun, çok anı paylaştık, biriktirdik, birçok ortak noktamız vardı sen olmayınca forumda bir eksiklik hissediyordum şimdi daha da kötü olacak. Ama işte benimde artık sınavlarım geliyor bir bakarsı bende ayrılırım.

Ama senin durumunu bildiğim için reelde de görüştüğümüz, konuştuğumuz için Allaha Emanet yolun aydın olsun kardeşim.

Bully

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
hhahah aa aslında ilgi çekmek için çokta mantıksız değil ayoll bugün en doğru cümlen şuana kadar :A :A :A @Bully
Ay resmen güvendiğim dağlara kar yağıyor. ss

Gitmemem için öyle olmasını umuyorsun biliyorum ama hayatımda hiçbir zaman ilgi odaklı olmadım :A Hatta ilginin bende olmasından hiç hoşlanmam :A

aaa @xemrexxx olmasa daha kötü olurduk iyidir burayı neşelendirmesi :A

hele sen @destere olsaydı ozaman görürdün iyiki veda konunu o yokken açtın ayoll :F

şu smileyi kullanırdı büyük ihtimalle hepimizin dengesi şaşardı yine @mrt-06

:Z:Z:Z
Kız veda konusu burası, neşelenmek isteyen kim, ağlanması gerekiyorsa ağlayacağız :A Konudan şutlardım onu olur biterdi :A

Döndüğünde naparsa yapsın artık, nasılsa görüşemeyecez daha :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Ay resmen güvendiğim dağlara kar yağıyor. ss

Gitmemem için öyle olmasını umuyorsun biliyorum ama hayatımda hiçbir zaman ilgi odaklı olmadım :A Hatta ilginin bende olmasından hiç hoşlanmam :A

Kız veda konusu burası, neşelenmek isteyen kim, ağlanması gerekiyorsa ağlayacağız :A Konudan şutlardım onu olur biterdi :A

Döndüğünde naparsa yapsın artık, nasılsa görüşemeyecez daha :A
hhahah dünden beridir çok kötü oldum zaten :( :( :(

Bully

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Bende aynı şekilde düşünüyorum, iyi ki tanıştık kardeşim. :)

Umarım o da olur kardeşim ilerleyen zamanda. :)

İkisini de senin bıraktığın yerden alıp, senin için şampiyon yapmaya çalışacağım. :A

Oldu tabii, olmaz mı kardeşim. :D Forum hakkında bir çok şey öğrendim senin sayende, benim sende hakkım varsa helal olsun, sende hakkını helal et. :)
İçerde kapılmış sanırım ya bilmiyorum, Yiğit'i alan yoktu sanırım, onunla senin yarışmanı çok isterim :D

Helal olsun kardeşim. :)

Bende biliyordum gideceğini ama yine yazayım bişeyler :A
Forumda en çok değer verdiğim dostlardan, arkadaşlardan oldun, çok anı paylaştık, biriktirdik, birçok ortak noktamız vardı sen olmayınca forumda bir eksiklik hissediyordum şimdi daha da kötü olacak. Ama işte benimde artık sınavlarım geliyor bir bakarsı bende ayrılırım.

Ama senin durumunu bildiğim için reelde de görüştüğümüz, konuştuğumuz için Allaha Emanet yolun aydın olsun kardeşim.
Eyvallah kardeşim benim, zaten forum dışında da görüşeceğimiz için sana veda etmiyorum. En sevdiğim, değer verdiğim isimlerden oldun, bir sürü paylaşımımız, keyifli muhabbetlerimiz, dedikodularımız oldu seninle, sen gerçek ve güvenilir dost, kardeş oldun bana :D

Sana da sınavlarında başarılar diliyorum, gerekirse ayrılacaksın tabii, istediğin üniversiteye kapağı atınca dönersin yeniden. Sen de kendine çok iyi bak, hayatında başarılar dostum. :)

hhahah dünden beridir çok kötü oldum zaten :( :( :(
Kötü olma canım ya, görüşeceğiz zaten, kıyamam sana ben :bhr:

Son düzenleme: