FF Bully

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Duygusala bağladım ve burayı aradım buldum. :FNe günlermiş yorumları okuyunca. :bhr: :Z

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Çok özledim be. Eski mesajlarımızı okudum da şimdi ne günler geçirmişiz, iyi ki buraya gelmişim. İyi ki senin gibi saf ve güzel kalpli bir insanla tanışmışım. Yokluğun da çok belli oluyor, dışarıda görüşsek de burada olman da ayrı güzeldi.

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,147
Puanı
1,060
@Bully :(özledimm hemde çok forum dışı görüşemesekte sen benim kardeşim bende senin ablanım öylede kalacağım:love1:foruma geldiğinde inşallah burda olurumda senle konuşurum

sokak sanati

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Hala aynı düşüncelerde misin :A

İlgi meraklısı olup çıktın sende bunu niye uplattın şimdi :A

Valla yokluğunda iyi anladım. Çoğu kısmı aynı. Ayrıca önü açık diyerek algılıyor cümle kurmamışım en azından. Şuan forumda önün açık gezme:A @mrt-06

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Çok özledim be. Eski mesajlarımızı okudum da şimdi ne günler geçirmişiz, iyi ki buraya gelmişim. İyi ki senin gibi saf ve güzel kalpli bir insanla tanışmışım. Yokluğun da çok belli oluyor, dışarıda görüşsek de burada olman da ayrı güzeldi.
Senin canını yerim. Gerçek bir dostsun, kardeşsin, cansın, kansın ve iyi ki varsın :bhr: :love1: İyi ki tanımışım seni..

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
İlgi meraklısı olup çıktın sende bunu niye uplattın şimdi :A

Valla yokluğunda iyi anladım. Çoğu kısmı aynı. Ayrıca önü açık diyerek algılıyor cümle kurmamışım en azından. Şuan forumda önün açık gezme:A @mrt-06
Ben durup dururken bir şeyi up'latmam. Yiğit'in mesajına cevap yazacaktım, ilgimi çeken mesajlara da atlayayım dedim :A

Tatlı zamanlarında açılmış bir konu, normalde öyle cümleler duyamayız :A Bir de şu sıralar duyuyoruz, beni özlediğin için melek gibisin :A Eyvallah düşüncelerin için :bhr: Bu veda ikimize iyi geldi :A

Yılanlık yapma :A

sokak sanati

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Ben durup dururken bir şeyi up'latmam. Yiğit'in mesajına cevap yazacaktım, ilgimi çeken mesajlara da atlayayım dedim :A

Tatlı zamanlarında açılmış bir konu, normalde öyle cümleler duyamayız :A Bir de şu sıralar duyuyoruz, beni özlediğin için melek gibisin :A Eyvallah düşüncelerin için :bhr: Bu veda ikimize iyi geldi :A

Yılanlık yapma :A

Neyse diğer konuda acısını çıkarttım için rahatladı :A

Benden güzel cümleler duymak ilgini çekiyor demek.:A

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,158
Puanı
1,061
Ne kadar da resmi cümleler :A

Hak veriyorum, baya ciddi olmuş, ama geleceği görmüşüm. :A

Forumda tanıdığım, gerçek hayatta görüşmek istediğim ender kardeşlerimden birisin. Sporcu kişiliğin, Kanal D fanlığın ve tabi ki zamanında Adminliğin ile foruma damga vurdun. İyi ki varsın dostum. :D

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
İlk geldiğim yıl hemen ısındığım üyelerdendi favori editorum derdim kendisine :A Şuan kı gibi değildik ama şuan kı gibi olacağımızı hissediyordum gelir gelmez en beğendiğim editorlerden olmuştu çünkü gerçekten adaletli davanıyordu ki sonra adminliğe kadar gitti zaten :bhr: @Bully

Forumda hep olması gereken üyelerden biri olarak görüyorduk ama malesef 1 yıl önce ayrılmak zorunda kaldı :( Kendi çabamla engellemeye çalıstım o biliyor ama işe yaramadı yinede faceden haber ara sıra almamız biraz teselli olmuştu habersiz kaybolsa daha zor olurdu :( Şuan burada tekrar aramızda olmasından çok mutluyum :bhr::bhr::bhr: