Bugün Askerimiz Deniz'in Doğum Günü!♡

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Evet bir anda aklıma esti ve kelimeler döküldü klavyemden. Ben de özlemişim. :)
Avatarını değiştirir misin? Ciddiye alamıyorum seni.

övdünmü gömdünmü? :eek: kuliscimiyim?(b) öyle olsa teklifini red etmezdim :A
Sen sadece 'sinsi'lik özelliğini taşıyorsun. Sinsi deyince hemen kötü düşünme, saf değilsin mânâsında kullandım.

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860

Sen sadece 'sinsi'lik özelliğini taşıyorsun. Sinsi deyince hemen kötü düşünme, saf değilsin mânâsında kullandım.
Hayat ciddiye alınmayacak kadar kısa sayın dostum. Ben avatatı değişsem nee değişmesem ne. Bırak bazı şeyler olduğu gibi kalsın kime ne zararı var ki...

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060

ozamam yanına tehlikeli ve kulisci kelimesini eklemiyeceksin :A
Saf değilim zaten. Bunu kaç kerede dillendirdim. Ben bir çok şeyin farkındayım ve ben ona sinsi değilde cingöz diyorum :A

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Pc'ye geçince bu teklifini düşüneceğimi bilmeni isterim. Şu aşamada şehir dışında telefondan bunu yapmam maalesef mümkün değil dostum.
Dark'ın ipiyle kusuyunamı inecen :eek:
@DarkLegenD e ne varda millet lafını ikiletmiyor :eek:
Benim avatara çok laf attı ama ben suyuna gitmiyorum :A

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Sadece teklifini düşüneceğimi söyledim. Kesin bir yargı belirtmediğimin anlaşılmış olması gerekiyor. :A
Seni bildim bileli bu avatarlasın. @DarkLegenD bir numaralı L&M düşmanı ve izleyenlere hatta avatar yaoanlara kaliten yerlerde diyor. Bunu bil ona göre hareket et :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Kazasız belasız hayırlısıyla tezkereni alır gelirsin inş iyi ki doğdun @denizz19 :bhr:

Mustimi Kırgın Çiçeklerinle hediye ediyorum :Z:Z:Z

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,836
Puanı
1,060
Tatlım doğum günün kutlu olsun,nice yıllara :bhr::bhr: Atışsakta sevdiğim bi üyesin umarım sende beni seviyosundur :bhr::bhr: Hediyelerimi beğeneceğini umuyorum :D

hqdefault.jpg

hqdefault.jpg

504634-3-4-fc8ab.jpg

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
@Dosi canım benim çok teşekkür ederim unutmayacağını adım gibi biliyordum bir şeyler hazırlayacağını da zaten ayrıca bildiğimden şaşırmadım cansın seviliyorsun süper olmuş konum :love1:

@gözlemci teşekkür ederim geçen sene bu zamanlar beraberdik zaman ne çabuk geçiyor :D

@MEnes teşekkür ederim kanki :A

@xemrexxx sağ ol kot kafa :A

@DarkLegenD askerdeyim tatlım ama kutlamamışsın yine suratsızsın hiç değişmemişsin :A

@Çiğdem- teşekkürler kız hediyem de güzel :A

@serhatt teşekkürler şahane hediye tabi atışsak bile seviyorum seni tabi benim kimseyle bir husumetim yok :D

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
@Dosi canım benim çok teşekkür ederim unutmayacağını adım gibi biliyordum bir şeyler hazırlayacağını da zaten ayrıca bildiğimden şaşırmadım cansın seviliyorsun süper olmuş konum :love1:

@gözlemci teşekkür ederim geçen sene bu zamanlar beraberdik zaman ne çabuk geçiyor :D

@DarkLegenD askerdeyim tatlım ama kutlamamışsın yine suratsızsın hiç değişmemişsin :A

@serhatt teşekkürler şahane hediye tabi atışsak bile seviyorum seni tabi benim kimseyle bir husumetim yok :D
Beğenmene sevindim, Diğer konularım gibi özene bözene olmadı gibi, sana okadar güzel sözler zamanında sarfettimki ne yazsam dedim :A:A Hediyelerimde isveçcemden olsun istedim. Şarkı seni, dostluğumuzu, diygularımı anlatıyor aslında :D

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,836
Puanı
1,060

Eksik olma canım :)