eTV 'Bu Forum Benim' Yakında eTV'de!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
red-back.jpg

'MusicSurvivor', 'Zombi Ekspresi', 'Fikir Cambazı', 'Ufak Tefek Fesatlıklar', '10x10', 'Parlak Takımı' gibi fenomen yapımları forumla buluşturan, yeni dizisi '13' ile şimdiden yaz sezonuna damga vuran eTV'den yepyeni bir proje daha geliyor.

2017'de Billy Kane'in sunumuyla 2 bölüm olarak yayınlanan 'O Üye Benim' isim ve formattaki ufak değişikliklerle 'Bu Forum Benim' olarak ekranlara dönüyor.

Format: Her bölüm iki üyeye forumla ilgili 8 sorunun sorulacağı yapımda Çift Cevap ve %50 olmak üzere iki adet joker hakkı bulunuyor. Bölüm sonunda en fazla soruya doğru yanıt veren yarışmacı ise günün kazananı oluyor.

Heyecan ve eğlencenin bir arada olacağı, 'forumu en iyi ben bilirim' diyenlerin yarışması 'Bu Forum Benim' @mrt-06 ve @xBUGRAx'in konuk olacağı ilk bölümüyle Pazartesi 22.00'de eTV'de!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Hayırlı olsun @Aserat
@mrt-06 adminlik yapmış biri. Kazanmalı :A
@xBUGRAx ya şimdiden geçmiş olsun desekmi acaba? :A
Atacan'la yarışabilirsek görürüz. Şu an aktif görünüyor ama daha yarışma için attığım mesaja cevap vermedi. :A
Sorular çoktan seçmeli ise bende katılırım :A :A Kolay gelsin diliyorum.
Evet çoktan seçmeli. Yazdım seni o zaman. :A
Eminim değecek senin programlar diziler güzel oluyor çünkü :D
Teşekkürler. :D

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Atacan'la yarışabilirsek görürüz. Şu an aktif görünüyor ama daha yarışma için attığım mesaja cevap vermedi. :A

Evet çoktan seçmeli. Yazdım seni o zaman. :A

Teşekkürler. :D
@mrt-06 geç dönüşler yapan biri hem sen sanki çok dönüş yapan birisinde Atacan'a laf atıyon :A:A
Bu yarışmayı hiç hatırlamıyorum.
Bakalım nasıl birşey :D

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
@mrt-06 geç dönüşler yapan biri hem sen sanki çok dönüş yapan birisinde Atacan'a laf atıyon :A:A
Bu yarışmayı hiç hatırlamıyorum.
Bakalım nasıl birşey :D
Bak ya hemen bana çevirdin oku. :A Geçen sene sen olmadığın zamanlarda yayınlanmıştı ondan hatırlamıyorsundur. :D

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,495
Puanı
1,060
Ekli dosyayı görüntüle 59955

'MusicSurvivor', 'Zombi Ekspresi', 'Fikir Cambazı', 'Ufak Tefek Fesatlıklar', '10x10', 'Parlak Takımı' gibi fenomen yapımları forumla buluşturan, yeni dizisi '13' ile şimdiden yaz sezonuna damga vuran eTV'den yepyeni bir proje daha geliyor.

2017'de Billy Kane'in sunumuyla 2 bölüm olarak yayınlanan 'O Üye Benim' isim ve formattaki ufak değişikliklerle 'Bu Forum Benim' olarak ekranlara dönüyor.

Format: Her bölüm iki üyeye forumla ilgili 8 sorunun sorulacağı yapımda Çift Cevap ve %50 olmak üzere iki adet joker hakkı olacak. Bölüm sonunda en fazla soruya doğru yanıt veren yarışmacı ise 2. tura çıkma fırsatı kazanacak.

Heyecan ve eğlencenin bir arada olacağı, 'forumu en iyi ben bilirim' diyenlerin yarışması 'Bu Forum Benim' @mrt-06 ve @xBUGRAx'in konuk olacağı ilk bölümüyle Pazartesi 22.00'de eTV'de!
Bende katılmak isterim :D

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061