eTV Bu Forum Benim - 4. Bölüm | kerem vs serhatt | Yeni Bölüm

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,619
Puanı
1,060

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Tam istediğim yarışmacı tipi. :A @Aserat da bu yorumdan sonra seni kesinlikle alır. :A
Kısmet artık önümüzdeki bölümde göreceğiz tercihini. :A Hatta @Dosi de benimle yarışmak istiyordu. MEnes olsun yarışırım yoksa yarışmam diyordu. :A Burdan @Aserat a yine duyuralım, önümüzdeki bölümün konukları belli değilse gönder gelsin. :A

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Katılabilirim aslında teklif gelirse, buradan @Aserat a mesajı iletelim. :A Çok bir şey yapacağımı iddia etmiyorum ama uzun uzun yorumlayıp beyin fırtınası ve goy goy yapacağımı iddia edebilirim. :A
Bknz: Alfa nedir, belirgin özellikleri nelerdir?

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Bknz: Alfa nedir, belirgin özellikleri nelerdir?
Belki haklı olabilirsin Alfa yorumu hakkında. Ama çok iddialı değilim de demişim aynı mesajda, biraz tezatlık yok mu sence de?

Bir de senin gönlünü alacaktım ama vakit geçti arada kaynadı farkındayım, sen de farkındasın değil mi?

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Belki haklı olabilirsin Alfa yorumu hakkında. Ama çok iddialı değilim de demişim aynı mesajda, biraz tezatlık yok mu sence de?

Bir de senin gönlünü alacaktım ama vakit geçti arada kaynadı farkındayım, sen de farkındasın değil mi?
Bizim gibi 7/24 forumda olmadığın için tezatlık yok. Soruları bilememen normal olur. Ama paragraflar dizip rakibinin aklını karıştırıp yarışmayı 8'de 4 gibi mânasız bir performans ile kazanabilirsin.

Ne gönlü, ne alması? Hatırlamıyorum ama sen yine de al bakalım ahahahaha.

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,891
Puanı
1,061
Emeğine sağlık :A @Aserat

Herzliche Glückwünsche :A @kerem
Teşekkürler. :D

Kısmet artık önümüzdeki bölümde göreceğiz tercihini. :A Hatta @Dosi de benimle yarışmak istiyordu. MEnes olsun yarışırım yoksa yarışmam diyordu. :A Burdan @Aserat a yine duyuralım, önümüzdeki bölümün konukları belli değilse gönder gelsin. :A
Tam istediğim yarışmacı tipi. :A @Aserat da bu yorumdan sonra seni kesinlikle alır. :A
Alayım almasına da Dosi kaç gündür ortalarda yok. Sizi 6. bölüme bıraksam daha iyi olur sanki. :A

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,619
Puanı
1,060
Sayemde yapımcıyla pazarlık da yapmış oldun. :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Bizim gibi 7/24 forumda olmadığın için tezatlık yok. Soruları bilememen normal olur. Ama paragraflar dizip rakibinin aklını karıştırıp yarışmayı 8'de 4 gibi mânasız bir performans ile kazanabilirsin.

Ne gönlü, ne alması? Hatırlamıyorum ama sen yine de al bakalım ahahahaha.
Aslında bunu kafamda kurgulamıştım ama sen açığa çıkararak benim yöntemimi ve sırrımı bozdun, beklemiyordum bu vurgunu. Yine de kazanmak her zaman istediğim ve peşinde olduğum şeydir. Her türlü yönteme başvurabilirim, belli olmaz.

En son bir gece uykum vardı. Goygoyda klişe ve iğrenç bir cümle kurarak benden soğumanı sağlamıştım ve bu sayede uykuya kaçmıştım. Sonra benden soğumanı unutturup gönlünü alırım demiştim. Hahahaha hatırladım da gerçekten iğrençti o mesaj. Hatırladıysan gönlünü alma kısmına geçeceğim sanata gireceğim.
Teşekkürler. :D

Alayım almasına da Dosi kaç gündür ortalarda yok. Sizi 6. bölüme bıraksam daha iyi olur sanki. :A
Ben bi yoklayayım onu gelmezse en kötü 6. bölüme bırakırız. :A Benden haber bekle. :A
Sayemde yapımcıyla pazarlık da yapmış oldun. :A
Pazarlık işini yerine göre yapmak lazım. Burası gerçekten de tam yeriydi. :A