Bu Şehir Arkandan Gelecek'te Sürpriz Ayrılık!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
Aserat yeni bir haber konusu açtı

Bu Şehir Arkandan Gelecek'te Sürpriz Ayrılık!

a82dd187-ca7f-4019-b531-1abcafa491e0.jpg

Önümüzdeki aylarda yayına girmesi beklenen Bu Şehir Arkandan Gelecek'te sürpriz bir ayrılık yaşandı.

Başrollerini Kerem Bürsin ve Gürkan Uygun'un paylaştığı, yapımcılığını Ay Yapım'ın, yönetmenliğini Çağrı Vila Lostuvalı'nın üstlendiği dizide Pelin karakterine hayat vereceği açıklanan güzel oyuncu Saadet Işıl Aksoy yurt dışındaki bir proje nedeniyle yaoımdan ayrılmak zorunda kaldı. Öte yandan Ay Yapım'ın konuyla ilgili açıklaması ise şöyle:
Değerli Basın Mensubu,

Ülkemizi yurt dışında yer aldığı projelerde başarı ile temsil eden Saadet Işıl Aksoy ile yeni projemiz "Bu Şehir Arkandan Gelecek" için prensip olarak anlaşmıştık.

Kendisinin 2016 yılı başında, Türkiye'ye dönmeden önce görüşmeleri başlayan önemli bir uluslararası projenin çekimlerinin son karar aşamasının dizimizin çekim tarihi ile çakışması dolayısıyla Saadet Işıl Aksoy ile birlikte zor bir karar aldık.

Saadet Işıl Aksoy, Kasım ve Aralık aylarında bahsi geçen proje için yurt dışında olacak, Ocak ayı itibariyle ise Türkiye'ye dönerek Ay Yapım'ın yeni ve farklı projesinde yer alacaktır.

Bilgilerinize,
AY YAPIM

Bu Şehir Arkandan Gelecek, yakında başlıyor!
Orijinal formatta oku

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Zaten o laf bitirdi beni:F ben cıkardım diziden, iyi etmişim dimi:A

En kötü güzel manken koyarız:A sonra siz çalarsiniz. Sus bakim senin de ilerde işine yarayacak hamleler yapıyoruz. Sektörü canlandırıyoruz şurda:A

Harika bir görsel şölen olacaktı Saadet'in o enfes gözleri ile Kerem'in kızıllığı arasında.:( Kötü yapmışsın.

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
yanilmiyorsam cok kisi keremle saadetin uyumunu begenmemisti. yarin dizinin tanitimi göstrilecek ama dizide bayan basrol daha yok :)

Son düzenleme: