MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Yahu bir bölüm 2 saat en az, kolay mı öyle ha diyince yetişmek. :A Biraz boş vakit lazım gezme tozmadan vakit bulursam izleyeceğim işte. :A

Hadi bakalım umarım görürüz ben de istiyorum. :A
yarın 21:00 son tarih bu gece survivoru oyla asıl geçen haftada yollamadın vlla gümüştekin gibi olur sonun ayoll :A :A :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Ben beğendim ilk bölüm itibariyle sağlam dram olmuş. Zaten bu aralar güzel bir dramaya ihtiyacım vardı ilaç gibi geldi. Hele o Toygar Işıklı'nın mükemmel müzikleriyle içimize işledi ilk bölümden o dram. Hikaye olarak ise çok da ağır ve derin bir hikaye değil ama iyi işlenirse sağlam bir dizi olabilir. Ece Yörenç hem Cesur ve Güzel'i hem bunu nasıl idare edecek merak ediyorum doğrusu. Bir süre sonra iki dizinin de tıkanması kötü olur doğrusu. Ne kadar zor olsa da umarım bozmadan devam ettirebilir ikisini de. :)

Kerem Bursin ve Leyla Lydia ilk bölümde müthiş uyumlu ve hoş gözüktüler. Kerem kendini geliştirmiş belli oluyor her halinden. Sağlam sahnelerini göreceğiz ilerleyen bölümlerde belli yani. Leyla Lydia için ise diyecek kelime yok güzelliğiyle ve sempatikliğiyle gözlerinizi alamıyorsunuz zaten izlerken. :)

Gürkan Uygun ise beklediğim gibi. Daha ilk bölümden sağlam vurucu bir sahnesi var baya iyiydi. O da hikaye ilerledikçe oğluyla arasındakileri izledikçe daha da keyif verecektir. Osman Alkaş da baya iyi iş çıkarmış o sahnede. Genel olarak bu 4'lü zaten ilk bölümü taşıdı. Diğer yan karakterler şimdilik pek bir şey göstermediler ama yan hikayeler de çıkacaktır elbet diziden.

Bakalım neler izleyeceğiz. Yine 2 saatlik bir Türk dizisine sardım pek hoşuma gitmese de. Ama dizi güzel ilgimi çekti. Bu tatta giderse izlemeye devam ederim internetten de olsa. :)

yader

Üye
Reaksiyon puanı
129
Puanı
45
dizi ilk bölum cok sarmadi beni sonraki bolumlerde daha iyi olacak belli. konusu guzel