Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
hhahah bizim türk dizilerinde her zaman az konuşan biraz ağır abi gibi gizemli takılan oyuncular ilgi görür bu çok yumuşak bir kişilikte mesala taksiciye gemi belgesini vermek yerine 1 tane patlatıp sert bir sözle tehdit edipbinipgitse taksiden tamam diyecem nerdeyse taksiciye yalvarıcak biraz ergenlerehitap eden bir dizi olmuş benim yaş gurubumun ilgisini çekicek krakteri yok 15 yasındakı ergen kızlar bakar leylayla aşk sahnesi için :F
Evet ergenlere hitap ediyor. Orda hem fikiriz. @hasancrtk16 demiştim atv çarşamba gününe boşuna koymamiştir. Çarşambaları ergenler tv başında daha çoksa :F Mesela çarşamba günü yazın 3 tane ergen dizisi vardı :F

Taksici küfür etseydi çakacaktı :X ama etmedi işte. Şimdi sen dizinin başını izleseydin ne demek istediğimi anlardın :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Evet ergenlere hitap ediyor. Orda hem fikiriz. @hasancrtk16 demiştim atv çarşamba gününe boşuna koymamiştir. Çarşambaları ergenler tv başında daha çoksa :F Mesela çarşamba günü yazın 3 tane ergen dizisi vardı :F

Taksici küfür etseydi çakacaktı :X ama etmedi işte. Şimdi sen dizinin başını izleseydin ne demek istediğimi anlardın :A
gürkanı çıkar ergen dizisinden farkı yok ayoll birazda oyüzden hoşuma gitmedi sanırım leyla ile sahneleri aşırı cıvık butür dizilerde kadın sahneleri geride kalmalı içerde dizisinde mesala aşk sahneleri geri planda ama bu dizi gürkan hariç çok cıvık olmuş ergenler dolusur hiç uğraşamam :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
gürkanı çıkar ergen dizisinden farkı yok ayoll birazda oyüzden hoşuma gitmedi sanırım leyla ile sahneleri aşırı cıvık butür dizilerde kadın sahneleri geride kalmalı içerde dizisinde mesala aşk sahneleri geri planda ama bu dizi gürkan hariç çok cıvık olmuş ergenler dolusur hiç uğraşamam :A
İçerde dizisi uyarlama filmde tek kadın vardı :F İçerde de en fazla 3 kadın var. Sürüsüne bereket erkek kaynıyor:A Bu dizi türk dizisi şuan 4 kadın göründü. İlerde onun eskisi yok onun aldattiği, yok onun metresi gibi bi sürü kadın girer:F

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
İçerde dizisi uyarlama filmde tek kadın vardı :F İçerde de en fazla 3 kadın var. Sürüsüne bereket erkek kaynıyor:A Bu dizi türk dizisi şuan 4 kadın göründü. İlerde onun eskisi yok onun aldattiği, yok onun metresi gibi bi sürü kadın girer:F
ıyyy gürkanın ne işi var bu dizide eşkiyamıza gelse keşke ayoll :( :( :(

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Merak ediyordum diziyi eve de yeni girdim. İzlemeye başlayacağım da @Çiğdem- in yorumları gören diziden soğur ama ben inatla izliyeceğim. :A Tabi süresi çok uzun değildir inşallah. :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
vakit harcama bile ayoll senlik dizi değil :A :A :A
Benim tür ayrımım yoktur. Kaliteliyse izlerim onu türü ne olursa olsun. :A Yani ilk bölümüne her türlü şans vereceğim sevdiğim oyuncular var sonuçta. :A Kerem Bursin, Leyla Lydia ve Gürkan Uygun var bunlar şans vermeme yeter. :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Benim tür ayrımım yoktur. Kaliteliyse izlerim onu türü ne olursa olsun. :A Yani ilk bölümüne her türlü şans vereceğim sevdiğim oyuncular var sonuçta. :A Kerem Bursin, Leyla Lydia ve Gürkan Uygun var bunlar şans vermeme yeter. :A
sen ertuğrulun bölümelrine yetiş buralarda sürteceğine ayol 3-4bölüm gerideyim diyordun
o_Oo_Oo_O @EFE UYSAL

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Daha 1 hafta var 5 bölümü bir şekilde aradan çıkaracağım umarım. :A
5 mi :eek::eek::eek:
iuuq_NV_00dvoztqt_SL_gjmft_SL_xpseqsftt_SL_dpn0312201_2NU_0spmmjoh_SK_qjo_SL_kqh.jpg

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,147
Puanı
1,060

@Çiğdem- e bakma sen diziye bak ablam beğenirsin diziyi:F