mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,600
Puanı
860
Bu Gürkan Uygunun dizilerde çocuklarından çektiği şanssızlıklar beni bitiriyor.

Reaksiyon puanı
154
Puanı
45
Ay yapım yine reytingleri olmayan dizi yapmış , Cumartesi günü olsa bile izlenmez gibi görünüyor , Kenan'nın dizisi artık yapımcı için son şans bari ona gösterin @Forumdash . @denizz19 atv ntc medya'ya artık seneye siparis versin hiç olmazsa o daha özenli yapmaya çalışıyor. Ölene Kadar için çoğu olumsuz bakıyor ama benim düşüncem o dizi tutacaktır artık Tims yurtdışında patlama yapar @xemrexxx .

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Dizi yavaş ama izlettiriyor kendini. Ece'nin kalemi zayıf malasef. Ama Kerem ve Leyla'nın uyumu güzeldi. Çarşambalarım doldu.

Ay yapım yine reytingleri olmayan dizi yapmış , Cumartesi günü olsa bile izlenmez gibi görünüyor , Kenan'nın dizisi artık yapımcı için son şans bari ona gösterin @Forumdash . @denizz19 atv ntc medya'ya artık seneye siparis versin hiç olmazsa o daha özenli yapmaya çalışıyor. Ölene Kadar için çoğu olumsuz bakıyor ama benim düşüncem o dizi tutacaktır artık Tims yurtdışında patlama yapar @xemrexxx .
Sen demiyormuydun atv İçerdeyi alamadiği için çok pişmandı diye? şimdia ay yapım kakalamiş gibi diyorsun :F

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,908
Puanı
1,061
Diziyi pek sevmedim. Zaten Poyraz'ın yokluğunda zaman doldurmak için bakmıştım ama beni içine alamadı bir türlü. Ay Yapım'ın (birkaç istisna dışında) ve özellikle Ece Yörenç'in işleri (zaten Brezilya dizisini yazan birinden ne beklenir) bana hitap etmiyor sanırım. O da iki projeyi birden yazdığı için bir süre sonra bocalamaya başlar zaten.

Senaryo aslında katmanlı ve merak uyandırıcı ama beklediğim etkiyi uyandırmadı. Kerem Bürsin kendini geliştirmiş. Leyla Lydia Tuğutlu da Ay Yapım dizilerinin kadın başrolleri arasında en güzeli olabilir (insan bakmaya bile kıyamıyor) ve oyunculuk konusunda da Tatlı İntikam'a göre seviye atlamış. Gürkan Uygun ve özellikle Osman Alkaş da beklediğim gibi çok iyilerdi. Kerem-Leyla uyumunu da beğendim, gayet iyi duruyorlar ekranda.

Sonuç olarak Çağrı Vila Lostuvalı hatrına tutmasını isterim ama başka bir senaristin elinde daha heyecan verici bir iş olabilirmiş. Gerçi o bile Poyraz'daki kadar hissettirememiş varlığını ama zamanla oturur.

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Dizi yavaş ama izlettiriyor kendini. Ece'nin kalemi zayıf malasef. Ama Kerem ve Leyla'nın uyumu güzeldi. Çarşambalarım doldu.

Sen demiyormuydun atv İçerdeyi alamadiği için çok pişmandı diye? şimdia ay yapım kakalamiş gibi diyorsun :F
Diziyi pek sevmedim. Zaten Poyraz'ın yokluğunda zaman doldurmak için bakmıştım ama beni içine alamadı bir türlü. Ay Yapım'ın (birkaç istisna dışında) ve özellikle Ece Yörenç'in işleri kesinlikle bana hitap etmiyor sanırım. O da iki projeyi birden yazdığı için bir süre sonra bocalamaya başlar zaten.

Senaryo aslında katmanlı ve merak uyandırıcı ama beklediğim etkiyi uyandırmadı. Kerem Bürsin kendini geliştirmiş. Leyla Lydia Tuğutlu da Ay Yapım dizilerinin kadın başrolleri arasında en güzeli olabilir ve Tatlı İntikam'a göre seviye atlamış. Gürkan Uygun ve özellikle Osman Alkaş da beklediğim gibi çok iyilerdi.

Sonuç olarak Çağrı Vila Lostuvalı hatrına tutmasını isterim ama başka bir senaristin elinde daha heyecan verici bir iş olabilirmiş.
Melek neden yazmıyor artık? (b)

Reaksiyon puanı
154
Puanı
45

Neyse tartışma gerek yok , Kenan imirzalioğlu artık kurtraccak.

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,102
Puanı
1,060
Yukarıda var detaylı yorum. :X

Okudum şimdi yorumunu ben beğendim ama tek birşeye takıldım ben Derin ile Ali karakterleri uyumlu idi ama daha tanıştıkları ilk gün sanki büyük aşk yaşayan bir çift oluverdiler hemen öpüşme falan o kısımları pek sevemedim yoksa ben beüğendim:D