TVen Bu Şarkı Benim 8. Hafta

8. Haftanın Konsepti Ne Olsun?

• Rap Müzikler

Oy: 0 0.0%
  • 2010 Sonrası Yabancı Pop Şarkılar

• Caz Müzik

• Gökhan Türkmen Şarkıları

• Kullanılan toplam oy
    18
  • Anket kapatılmış .

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,789
Puanı
1,061
upload_2017-1-24_13-8-10-png.53650

Forumumuzun şarkı yarışması Bu Şarkı Benim sekizinci haftasıyla başlıyor, toplam 13 hafta sürecek mücadelenin sekizinci haftasıyla karşınızdayım. Şimdi ilk olarak haftanın konseptini belirleyeceğiz.

İlk olarak hangi konsepte şarkı seçimi yapmak istiyorsunuz? Ankete oy kullanarak yine siz haftanın konseptini belirleyeceksiniz daha sonra şarkı seçimi başlayacak.

Yarışma Formatı;
- İlk olarak haftanın şarkı konseptini belirleyeceğiz, yani hangi tarzda şarkılarla yarışacağımızı.
- Örneğin "90'lar Pop Müzik" konseptini seçtik benim ikinci toplu etiketlememle buna uygun şarkı seçimi yapılacak, şarkıyı hemen seçmek önemli çünkü diğer yarışmacılar da sizin şarkınızı seçebilir.
- Şarkıyı bana göndermeden önce konudan hemen paylaşmanız önemli. Daha sonra bana recap aralığyla şarkınızı özel mesajla şu başlıkla göndermelisiniz. "Bu Şarkı Benim (X Kişi)"
- Oylarınızı gönderirken nickleri silmeyiniz.
- Recaplar ayarlandıktan sonra da oylama başlayacak.

SON OY GÖNDERME TARİHİ: SALI 19.00

Telif nedeniyle videoya eklenmedi;
(Recap; 1:33-3:03) - batuhankaralar (Sıla - Yan benimle)

VİDEO İLE AYNI SIRALI (Oylarken Nickleri Silmeyiniz)
Çiğdem- (Mustafa Sandal - Ben Olsaydım)
MayısKralı (İrem Derici - Evlenmene Bak)
Bully (Buray - Sen Sevda Mısın)
FaJi (Ayla Çelik - Bağdat)
Harunnn60 (Gülşen - Bangır Bangır)
Ahmad (Simge - Yankı)
denizz19 (Sila - Afitap)
batuhankaralar (Sıla - Yan benimle)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
upload_2017-1-24_13-8-10-png.53650

Forumumuzun şarkı yarışması Bu Şarkı Benim sekizinci haftasıyla başlıyor, toplam 13 hafta sürecek mücadelenin sekizinci haftasıyla karşınızdayım. Şimdi ilk olarak haftanın konseptini belirleyeceğiz.

İlk olarak hangi konsepte şarkı seçimi yapmak istiyorsunuz? Ankete oy kullanarak yine siz haftanın konseptini belirleyeceksiniz daha sonra şarkı seçimi başlayacak.

Yarışma Formatı;
- İlk olarak haftanın şarkı konseptini belirleyeceğiz, yani hangi tarzda şarkılarla yarışacağımızı.
- Örneğin "90'lar Pop Müzik" konseptini seçtik benim ikinci toplu etiketlememle buna uygun şarkı seçimi yapılacak, şarkıyı hemen seçmek önemli çünkü diğer yarışmacılar da sizin şarkınızı seçebilir.
- Şarkıyı bana göndermeden önce konudan hemen paylaşmanız önemli. Daha sonra bana 1DK recap aralığyla şarkınızı özel mesajla şu başlıkla göndermelisiniz. "Bu Şarkı Benim (X Kişi)"
- Oylarınızı gönderirken nickleri silmeyiniz.
- Recaplar ayarlandıktan sonra da oylama başlayacak.

Anketin bitiş süresi: 21.00
ŞARKI SEÇİMLERİ BU AKŞAM 22.00'DA! (25 Şubat)
ankarayı tek geçerim bu sefer :) geçen hafta rihanna beni bozmuştu :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,789
Puanı