Bu Şarkı Benim 2. Sezon 2.Hafta (Sohbet Konusu)

gözlemci

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
Senin kıymetini biliyorum merak etme :A Ne yapayım istiyorsun bol bol sıvayayım mı seni :A

Valla ben ortada öyle büyütülecek bir şey göremiyorum. Sadece ben değil kaç kişi yazdı aşırı tepki verdiğini. Alt tarafı bir tane forum yarışması işte. Ben olsam kafaya takmazdım yani öyle diyeyim.
Kafama takmadım zaten büyütecek birşey yok ancak görüşlerim önemsiz sayılıyor .çünkü benim ismini belirlediğim programın ismi değişerek benim görüş ve önerilerim önemsiz sayılmış oluyor benim tepkim buna, demek ki senin başına gelse sende kendi görüşlerini önemsiz sayacaksın karşı tarafla birlikte

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Tatar sokak diyeceksiniz artık bana. Her türlü şer oyununu bozuyorum.:A

Sen niye böyle kamu spotu gibi konuştun ki şimdi:F Forumda ki sorunu konuşuyorduk biz.:A
forumda bir kamu alanı değilmi ? :) kamuya açıklama yaptım yani kamu spotu gibi durması normal :)

Bunu sen mi diyorsun. :yum::tongueout:
bak demin bu mesajı görsem kafana tepsiyle vuracaktım gaga :) ama demin keyifsiz olduğum için çıktım forumdan ama şimdi daha bir mülayim ve yumuşak bir ruh hali taşıyorum şimdi elimde tepsi yok :) yani kurtuldun elimden :)

Son düzenleme:

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
forumda bir kamu alanı değilmi ? :) kamuya açıklama yaptım yani kamu spotu gibi durması normal :)

bak demin bu mesajı görsem kafana tepsiyle vuracaktım gaga :) ama demin keyifsiz olduğum çıktım forumdan ama şimdi daha bir mülayim ve yumuşak bir ruh hali taşıyorum şimdi elimde tepsi yok :) yani kurtuldun elimden :)
Sana kıyamam demiyor da. :tongueout::relieved::relaxed:

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Böyle böyle forumda şaka yapılmayacak kişileri öğreniyoruz işte :D Listenin başında sokak sanatı vardı, şimdi de gözlemci eklendi.
@gözlemci hala bana ses çıkarmıyor çok sinir oldum bu duruma :) size fitil olmuş bana bişey dememiş niye benim neyim eksik :)) bu yaptığı çok ayıp kınıyorum kendisini :)

Sana kıyamam demiyor da. :tongueout::relieved::relaxed:
o anda forumu terketmesem kıyma makinasına sıkıştıracaktım seni :) ucuz kurtuldun benden :)

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Kafama takmadım zaten büyütecek birşey yok ancak görüşlerim önemsiz sayılıyor .çünkü benim ismini belirlediğim programın ismi değişerek benim görüş ve önerilerim önemsiz sayılmış oluyor benim tepkim buna, demek ki senin başına gelse sende kendi görüşlerini önemsiz sayacaksın karşı tarafla birlikte
Benim başıma gelse devam ettirirdim bu şarkı benim 2. sezon olarak, isim değişmiş falan bir önemi olmazdı benim açımdan. Bence o da önemli bir mevzu değil.

@gözlemci hala bana ses çıkarmıyor çok sinir oldum bu duruma :) size fitil olmuş bana bişey dememiş niye benim neyim eksik :)) bu yaptığı çok ayıp kınıyorum kendisini :)

o anda forumu terketmesem kıyma makinasına sıkıştıracaktım seni :) ucuz kurtuldun benden :)
Sen de mi tartışmak istiyorsun :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Herkese başarılar dilerim.

Parçam yılın bence en kaliteli şarkılarından İki Aşık

Yorum: Ersay Üner

@Dosi @MasacRE- @MEnes @sokak sanati @XanTier @destere @vadikızı @dreamy@Billy Kane @mrt-06 @Çiğdem- @benn @Halef @DarkLegenD @Yiğitt @serhatt @ozmoturk

bununla kesin elenirdin zaten iyiki @gözlemci isyan etmiş, kurtulmuşsun elimizden :)

Benim başıma gelse devam ettirirdim bu şarkı benim 2. sezon olarak, isim değişmiş falan bir önemi olmazdı benim açımdan. Bence o da önemli bir mevzu değil.

şöyle okkalı bir tartışamadım kimseyle içimde ukte kaldı :)

gözlemci

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861

Yani sen senin görüşlerinin çiğnenmesine yok sayılmasına hiçbirşey demezdin :A ne güzel hayat , nereden geliyor o vurdumduymazlık :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Zaten geç kalmıştım. Kaymakları almışlar aklıma ilk bu şarkı geldi :D
kaymak dediğin tarkanmıydı ondan kokmuş çökelek bile olmaz :) bak dediğim rachel platten i kimse almamıştı kaymağın hası orda duruyor:) sen gidip bir zıpır şarkıcı bulmuşsun bana bu kaldı diye hayıflanıyorsun :)

Yani sen senin görüşlerinin çiğnenmesine yok sayılmasına hiçbirşey demezdin :A ne güzel hayat , nereden geliyor o vurdumduymazlık :A
aynen detekliyorum seni :) allah kahretsin ne pis bir adammışsın la bamyanda pire görsen yorğanı yakarsın bu kafayla :)

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
images

gözlemci

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
kaymak dediğin tarkanmıydı ondan kokmuş çökelek bile olmaz :) bak dediğim rachel platten i kimse almamıştı kaymağın hası orda duruyor:) sen gidip bir zıpır şarkıcı bulmuşsun bana bu kaldı diye hayıflanıyorsun :)

aynen detekliyorum seni :) allah kahretsin ne pis bir adammışsın la bamyanda pire görsen yorğanı yakarsın bu kafayla :)
Senin amacın ne dur bi kamu spotu ayarı da sana verelim :A

Bu ağır kaçabilir dikkat geliyor :A

2 kişi konuşurken 3.kişiye ne düşermiş bilirsin :A çok cocukça oldu kusura bakma artık :A senin anlayacağın dil bu sanırım :A @destere ne kadar lanet olsanda kahretsin severim seni :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Senin amacın ne dur bi kamu spotu ayarı da sana verelim :A

Bu ağır kaçabilir dikkat geliyor :A

2 kişi konuşurken 3.kişiye ne düşermiş bilirsin :A çok cocukça oldu kusura bakma artık :A
fok yemek düşermiş onu biliyoruz:) ama ben iki kişi arasına değil cümle alemin arasına daldım fokun hasını yedim sanırım :)
daha ağır şeylerle gel şu an çok keyifliyim bu mesajla tartışmamız imkansız :))

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,356
Puanı
1,061
Hayıflanmıyorum canım güzel şarkı :D

gözlemci

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
fok yemek düşermiş onu biliyoruz:) ama ben iki kişi arasına değil cümle alemin arasına daldım fokun hasını yedim sanırım :)
daha ağır şeylerle gel şu an çok keyifliyim bu mesajla tartışmamız imkansız :))
Ne kadar lanet olsan da kahretsin severim seni :A huyum kurusun

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
öff bee ne keyif var kanguruda:) şimdi onun yerinde olmak vardı sermiş bamyayı güneşe gelen geçen kızları dikizliyor :)

o güzelliği tam puanıma yansıtacaktımda gözlemecinin muayyen gününe denk geldik :))
Gözlerini de kapatmış ne düşünüyor acaba :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059

gözlemci

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
aha yine saldı kendini :) la daha kavğa edecektik biraz daha sertleşmen lazımdı bu ne mülayimliktir :)

geçen dişilerden biri kazayla üstüme düşebilirmi o olasılığı hesaplıyor sanırım :)
Bugün baya olmamış attım bu konudaki mesajlara :A Sinir stres kalmadı ne yazık ki :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Bugün baya olmamış attım bu konudaki mesajlara :A Sinir stres kalmadı ne yazık ki :A
iyi o zaman kaldığın yerden devam et de @S.G.A.T. ın berbat şarkısına puan vereyim :) hazır bir şekilde bekliyorum puanım geldi ama kime yollayayım yarışmanın geleceği karanlık :)
@Harunnn60 sana yollayayım puanları sen onları gözlemeciye şutla :)

gözlemci

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
iyi o zaman kaldığın yerden devam et de @S.G.A.T. ın berbat şarkısına puan vereyim :) hazır bir şekilde bekliyorum puanım geldi ama kime yollayayım yarışmanın geleceği karanlık :)
@Harunnn60 sana yollayayım puanları sen onları gözlemeciye şutla :)
Yarışma defteri kapandı artık en azından benim için, sen niye hala defteri açmak için didiniyorsun :A