Bu Şarkı Benim 2. Sezon 2.Hafta (Sohbet Konusu)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
ne yapakki gözlemeci bir türlü kendine gelmiyor o muhteşem triplerimdenmi atsam :) artık bıçak kemiğe dayandı :)
@gözlemci o dolap gelecek yoksa donunu düşüren kahraman olamaz bilesin :)
Yarışma sunma sen senaristsin dizini yaz dedim ona :A

Bilmediğin işe burnunu sokarsan burnuna b . . bulaşır sansursuz hali
bal :A :A :A
@gözlemci

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
sigirsinegi_resimleri1.jpg
büvelek nedir bilirmisiniz ? :)
belki birçoğunuz biliyordur hanı genelde danalara salça olurlar büvelek yapışmış danalar aniden zıplayıp koşturmaya başlar :) son zamanlarda forum ahalisindeki ruh hali böyle gibi :)

arkadaşlar reelde sorunları olanlar reeli sanala yansıtmasın foruma eğlenmek için giriyor insanlar reelde herkesin kendine göre önemli sorunları var o sorunları orda bırakın kendinizi keyifli hissetmiyorsanız foruma girmeyin bir zahmet, ben öyle yapıyorum size tavsiyem sizde öyle yapın :) aksi halde sıkıntınızı foruma yansıtıyorsunuz stres atıp kafa dinlemek için gelen diğer üyelere yazık :)
Mükemmel :handok:
Tavsiyene uyuyorum :bhr:
Yılın ilk mesajınıda yazmış oldum :D

Yarışma rafa kalktı tamamiyle galiba? Hayırlısı :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Mükemmel :handok:
Tavsiyene uyuyorum :bhr:
Yılın ilk mesajınıda yazmış oldum :D

Yarışma rafa kalktı tamamiyle galiba? Hayırlısı :)
@gözlemci den bazlamacı bile olmaz:) zaten kırk senaryoyla birlikte birde yarışma sunmaya kalktığında bir yerden patlak vereceğini anlamıştım :) kısa sürede patladı gitti :)

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,424
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
@gözlemci den bazlamacı bile olmaz:) zaten kırk senaryoyla birlikte birde yarışma sunmaya kalktığında bir yerden patlak vereceğini anlamıştım :) kısa sürede patladı gitti :)
Ben Atacan hemen müdahale eder 1 arada diziyi yayından kaldırdı benim Yıldızlar Yarışıyor korkum olmasa alırdım ben bu yarışmayı başımıza bu felaket gelmezdi