Bu Şarkı Benim 2. Sezon 2.Hafta (Sohbet Konusu)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Yarışma defteri kapandı artık en azından benim için, sen niye hala defteri açmak için didiniyorsun :A
çokda umrumdaydı la sanki başka yarışmamı yok:) aha iki güne hogatham @Çiğdem- im bana özel cillop gibi bir yarışma hazırlar :) hem hogatham yarıda bırakmıyor ne kadar sinir etsekte direniyor bize :))

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,352
Puanı
1,061
iyi o zaman kaldığın yerden devam et de @S.G.A.T. ın berbat şarkısına puan vereyim :) hazır bir şekilde bekliyorum puanım geldi ama kime yollayayım yarışmanın geleceği karanlık :)
@Harunnn60 sana yollayayım puanları sen onları gözlemeciye şutla :)
Böyle güzellige puan vermeyecekmiydin :A
IMG_5203.JPG

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Protestoya mı başladın yine. :F
protestoya başlasam bu mesajı sana yabancı diziler sayfasında yazardım şu an öyle bir durum yok :)
aaa @ozmoturk gelmiş :) la ozmo neye bakıyın yarışmanın içine etmiş gözlemeci puan veremiyoruz güzelim şarkına :)

Böyle güzellige puan vermeyecekmiydin :A
Ekli dosyayı görüntüle 58140
ben şarkıyı açtığımda oğlan böğürüyordu buna sıra gelmemişti kapattım aniden :) bunu ayrıntılı şekilde değerlendiririz :)

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
kösemde bu hangi karakterdi :) gerçi kösemde şu an berenle hülya haricinde karakter aklıma gelmiyor öyle severek izlediğim bir dizi değildi beren hatrına bir kaç bölüm katlanmıştım :)
Turhan Sultan'dı. Deli İbrahim'in eşi, Kösem'in gelini. :D Ben başta kızı tanıyamadım burada farklı bir şeye dönüşmüş. Baya iyi olmuş. :D
tumblr_or9uydFqSg1w10k4do1_400.gif

ozmoturk

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,150
Puanı
410
protestoya başlasam bu mesajı sana yabancı diziler sayfasında yazardım şu an öyle bir durum yok :)
aaa @ozmoturk gelmiş :) la ozmo neye bakıyın yarışmanın içine etmiş gözlemeci puan veremiyoruz güzelim şarkına :)

ben şarkıyı açtığımda oğlan böğürüyordu buna sıra gelmemişti kapattım aniden :) bunu ayrıntılı şekilde değerlendiririz :)
kavga seyretmeye geldim ama bitmiş :T :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Sesli güldüm. :F

Sen beni de jürilikten düşürmeye çalışmıştın gerçekten sen yarışmalara müdahale etme. :F İyi olmuş ama sana. :A Hak ettin. :A

yapıcı değil bölücü destek bu :A

Sizin ki çok yapıcı Adams hiç olumlu yorum yapmamışsınız.:A

Bana bir şey olduğu yok ne olmuş bana :A Vah vah yarışma yayınlanmayacakmış, çok üzüldüm :A

sigirsinegi_resimleri1.jpg
büvelek nedir bilirmisiniz ? :)
belki birçoğunuz biliyordur hanı genelde danalara salça olurlar büvelek yapışmış danalar aniden zıplayıp koşturmaya başlar :) son zamanlarda forum ahalisindeki ruh hali böyle gibi :)

arkadaşlar reelde sorunları olanlar reeli sanala yansıtmasın foruma eğlenmek için giriyor insanlar reelde herkesin kendine göre önemli sorunları var o sorunları orda bırakın kendinizi keyifli hissetmiyorsanız foruma girmeyin bir zahmet, ben öyle yapıyorum size tavsiyem sizde öyle yapın :) aksi halde sıkıntınızı foruma yansıtıyorsunuz stres atıp kafa dinlemek için gelen diğer üyelere yazık :)

Sen hala olayın şakadan ibaret olduğunu düşünüyorsan çok şey bildiğini sanıp hiç birşey bilmiyorsun demektir. :D
Herifin içinden Hulk çıktı ayoll :eek::eek::eek:

Bu arada RRAAAAAAAAHHH Ne demek @gözlemci :A :A :A
tenor.gif

giphy.gif
giphy.gif

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Turhan Sultan'dı. Deli İbrahim'in eşi, Kösem'in gelini. :D Ben başta kızı tanıyamadım burada farklı bir şeye dönüşmüş. Baya iyi olmuş. :D
tumblr_or9uydFqSg1w10k4do1_400.gif
tarhana sultanı çok bekledim sonra beroş çıkınca diziden beklemekten vazgeçmiştim :) ama bu kızın nurgülü boğma sahnesini görmek isterdim topaç @xemrexxx haber vermedi :)

Herifin içinden Hulk çıktı ayoll :eek::eek::eek:

Bu arada RRAAAAAAAAHHH Ne demek @gözlemci :A :A :A
tenor.gif

giphy.gif
giphy.gif
@gözlemci nin içi kurtlanmış:) inşallah burdaki heyheyleri bizim dolap sahnesini etkilemez bu bahaneyle dolap sahnesinden vazgeçtim derse bi güzel oyarız onu :)

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
tarhana sultanı çok bekledim sonra beroş çıkınca diziden beklemekten vazgeçmiştim :) ama bu kızın nurgülü boğma sahnesini görmek isterdim topaç @xemrexxx haber vermedi :)

@gözlemci nin içi kurtlanmış:) inşallah burdaki heyheyleri bizim dolap sahnesini etkilemez bu bahaneyle dolap sahnesinden vazgeçtim derse bi güzel oyarız onu :)
İzle finali kösemin hakkından geliyor finalde. :F

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Ben kimsenin arasını bozmak istemedim ben hem @mrt-06 atacanı hemde @gözlemci sever değer veririm ikiside benim kardeşim gibi severim niyetim konuşularak yapılmasını söylemekti sadece o kadar bugüne kadar kimsenin arasını bozmadım bozulmasına sevinmedim bundan sonra asla da yapmam sabırlıysam eğer bir sınırı var yeter artık!
Sırf gözlemci sunuyor diye sustum da programı bırakmış. O nedenle şu an yazıyorum. İnsanları birbirine düşürmekten mutluluk mu duyuyorsun? Ya da özelden insanları dolduruşa getirerek? Bu hareketlerin yıllardır forumdakileri senden nefret ettirdi, abla diyoruz, büyüğümüzsün diyoruz. Yaptığın hareketlere bak... Bully boşuna engellememiş, ya da zamanında Efe boşuna yaka sirkmemiş, sürgünüm zorla cevap vermemiş, sokak sanati boşuna konuşmamış vsvs.... Gerçekten yeter artık, su altından neler yürütüyorsun görmüyorum sanma. Ben diğer arkadaşlarla da paylaşıyorum böyle şeyleri, şaşırıp kalıyoruz gerçekten bu hareketlerine. Bir ara Dosi olayları yaşanırken de ortalığı az karıştırmadın sen, o zaman çözmüştüm de bir şey demek istemedim. Cidden insanın sabrı var, bir sağa gülüyorsun, bir sola gülüyorsun sorsan sağdakine sallıyorsun, sola sorsan diğerine sallıyorsun. Forum tarihinde böylesi görülmemiştir herhalde. :):)

Herkese iyi görünme çabanı da anlayamıyorum, ha sırf amacın ortalığı karıştıracak malzeme bulmaksa bana sorabilirsin. Benim gizlim saklım yok, yakınım bile olsa yüzüne söylerim. Ben varken o planların tutmaz, haberin olsun.

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Hhaha aa şimdi Hulk bedeni normal insana dönmüştür yanı @gözlemci bugün eski gözlemci olarak gelecek :A

Yalnız Hulk tan insana geri dönünce çırıl çıplak kalıyorsun @gözlemci şuan bir dağ başında giysi falan arıyordur bulamazsa hali fena :A :A :A @MasacRE- @Harunnn60
2EDA4j.png

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
@gözlemci onuda bırakmış şansına küs ayoll :A

Aaa bak ne dicem bu yarışma konusunu senin üzerine geçireyimmi öyle yetkim var @destere al istediğin gibi sun nasılsa sahibi kaçtı :A :A :A @MasacRE-
elime yüzüme bulaştırırırm:) benden uzak @gözlemci ye yakın olsun bu pis yarışma :)

hala olmamış atıyor yumurta kafalı bazlamacı :) soruyada cevap vermiyor o kadar nezaketten yoksun berbat bir iblis :))

Son düzenleme:

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
elime yüzüme bulaştırırırm:) benden uzak @gözlemci ye yakın olsun bu pis yarışma :)

hala olmamış atıyor yumurta kafalı bazlamacı :) soruyada cevap vermiyor o kadar nezaketten yoksun berbat bir iblis :))
Dünden beridir ergen kız tripleri atıyor ama sen ben @MasacRE- hiçbirimiz olumsuz karşılık vermedik @gözlemci e ciddi takılıp tartışmadık şakaya vurduk goygoyumuza devam ettik @gözlemci de onu tanıdığımız haline geri dönsün diye :Z

Mızmızlanmayı bırakıp böyle bir ortamda olduğun için kendini şanslı hissetmelisin @gözlemci :bhr::bhr::bhr: @S.G.A.T.

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Dünden beridir ergen kız tripleri atıyor ama sen ben @MasacRE- hiçbirimiz olumsuz karşılık vermedik @gözlemci e ciddi takılıp tartışmadık şakaya vurduk goygoyumuza devam ettik @gözlemci de onu tanıdığımız haline geri dönsün diye :Z

Mızmızlanmayı bırakıp böyle bir ortamda olduğun için kendini şanslı hissetmelisin @gözlemci :bhr::bhr::bhr: @S.G.A.T.
ne yapakki gözlemeci bir türlü kendine gelmiyor o muhteşem triplerimdenmi atsam :) artık bıçak kemiğe dayandı :)
@gözlemci o dolap gelecek yoksa donunu düşüren kahraman olamaz bilesin :)